"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

  To jest Moja godzina. Nikt nie zdoła zniszczyć Mojego planu, który już dawno przygotowałam dla uratowania Kościoła.  (...)

 

Nie do was jednak należy znać go szczegółowo. Wystarczy, że Ja go znam, ponieważ jestem waszym Wodzem. Wy macie wszyscy słuchać ulegle Moich rozkazów i pozwolić Mi się prowadzić. Nie pytajcie, dokąd was prowadzę.

 

Postawię każdego z was na właściwym miejscu. Niech każdy stara się jedynie dobrze spełnić swoje zadanie. Niczym innym niech się nie zajmuje ani się nie martwi.

Na Mnie spoczywa zadanie ułożenia wszystkiego zgodnie z Moim planem, który Moje Niepokalane Serce już dawno przygotowało w świetle Bożej Mądrości.

 

Niektórzy z was będą wezwani, by walczyć na pierwszej linii.

Otrzymają światło i siłę do odparcia ataków ze strony tych, którzy będą usiłowali zniszczyć Prawdę zawartą w Ewangelii Mego Syna Jezusa.

W waszych ustach będzie miecz obosieczny, by demaskować błąd i bronić Prawdy.

 

W jednej ręce będziecie trzymać Różaniec, a w drugiej – Krzyż Mojego Syna. Będziecie do Niego przyciągać coraz więcej dusz, w miarę jak coraz intensywniejsza stawać się będzie walka.

 

Zostaniecie przyobleczeni w ogień najczystszego światła Ducha Świętego, by spalić wszelką ciemność błędu. Dzięki wam w końcu Prawda go usunie.

 

Inni będą powołani do pozostawania na linii wsparcia.

Będą musieli wiele się modlić i cierpieć. Wielu z nich będę musiała poprosić o tak wielkie cierpienie, że jego szczytem stanie się ofiara z życia.

Tych będę umacniać Moją stałą i nadzwyczajną obecnością. Moje Niepokalane Serce stanie się ołtarzem, na którym zostaną złożeni w ofierze dla zbawienia świata.

 

Oto wzywam was... (...)

Będą usiłowali zniszczyć Prawdę zawartą w Ewangelii Mego Syna Jezusa. W waszych ustach będzie miecz obosieczny, by demaskować błąd i bronić Prawdy... (DK126) - Wieczernik w ramach Ruchu Maryjnego  

02 października 2021
Walka duchowa o dogmat

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)