O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

Zbawienie to przyjęcie Prawdy i Miłości.

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

"Kiedy odwiedzam kogoś, aby do niego mówić, zwracam się do całego świata...

Mówię do was, ale nie słuchacie. Chcę was podźwignąć, a wciąż nie chcecie wstać.

Wołam was, a udajecie głuchych... Daję wam wiele znaków, a ciągle nie wierzycie...

Jak długo jeszcze będziecie głusi...   Zmierzacie ku własnej zagładzie...".

 

 

 

 

NAJNOWSZE:


 

Trevignano Romano, 18/08/2020

(...)Proszę was, abyście nigdy nie porzucali modlitwy, to będzie jedyna broń, która was ochroni.

Kościół toczy bitwę: biskupi przeciwko biskupom, kardynałowie przeciwko kardynałom.

Módlcie się za Amerykę, ponieważ będą poważne konflikty z Chinami. Moje dzieci, proszę was o zaopatrzenie się w żywność na co najmniej trzy miesiące, już wam mówiłem, że przyznana wolność będzie iluzją, zostaniecie ponownie zmuszeni do pozostania w swoich domach, ale tym razem będzie gorzej, ponieważ (będzie) wojna domowa.

Nowy porządek świata już wszystko zaplanował i chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami, to jest projekt szatana, przypominam, zwróćcie uwagę na szczepionki.

Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadejdzie dzień, w którym nie będziecie mogli nic kupić.

Głód będzie dotkliwy, a gospodarka zostanie zniszczona. Módlcie się i powiększajcie wieczerniki modlitwy, poświęcajcie wasze domy i przygotujcie w nich ołtarze.

To są ostrzeżenia na te czasy, otwórzcie swoje serca i wpuście płomień miłości mojego Syna Jezusa, nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależało od waszego wyboru. (...)

 

Trevignano Romano,11/8/2020

Moje dzieci, to jest czas siewu, siejcie wszędzie i mówcie, aby wasze usta głosiły PRAWDĘ. Wielu moich ukochanych synów (kapłanów) jest również prześladowanych przez swoich braci, ale nie muszą się oni bać. Dzieci, nie wpadajcie w demoniczną sieć, wasi prześladowcy są bardzo zręczni i przekonujący, ale idziecie naprzód ze słowem Bożym, nie odbiegając od PRAWDY. Moje dzieci, kiedy kościoły świata zjednoczą się z mocarstwami światowymi, wtedy nastąpi prawdziwe prześladowanie i będziecie zmuszeni się ukrywać, ponieważ umiejętnie będą usuwać Ofiarę Eucharystyczną z Mszy Świętej. Dzieci, nie bójcie się, bo wasza wiara uczyni was świadkami Triumfu Mojego Niepokalanego Serca.  

 

Trevignano Romano, 08/08/2020

(...) Moje dzieci, wzywam was, abyście byli świadkami tych ostatnich czasów, zostaliście wybrani, aby żyć w tych czasach i dawać świadectwo PRAWDZIE za wszelką cenę. Nie bójcie się moje dzieci, zawsze będę blisko was, wzywajcie Mojego imienia, a będę obecna. Wkrótce nadejdzie wojna i głód, ale kto ma wiarę, nie może się bać (...)  Jestem waszą Matką Bolesną, widzę, że nadal planujecie, jesteście na świecie, ale nie jesteście ze świata, uzdrawiajcie ducha bardziej modlitwą. (...) Zamieszanie jest już w Kościele, gdzie wkrótce nastąpi wielki zgiełk. Dzieci, nawracajcie się i kochajcie się wzajemnie jak bracia, unikajcie zazdrości, zawiści i plotek, które są owocem diabła. Niech was zjednoczy harmonia i pokój. (...)

 

Trevignano Romano, 4 sierpnia 2020 r. Kościół Santa Maria dell’Assunta

(...) Moje dzieci, dokonuje się podział, dokonuje się apostazja i wy także zwracacie się przeciw sobie; miejcie zawsze wiarę, tylko z wiarą będziecie mogli wszystko pokonać. Moje dzieci, z winy swych rządzących, Ameryka poniesie wielkie straty. Módlcie się, módlcie się za Kościół, bo już słychać bębny śmierci. Wojna jest bardzo blisko. Ale nie bójcie się, dzieci, jestem tu, aby was ochronić. Zostawiam was teraz z moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano, 3 sierpnia 2020 r.

(...) Moje dzieci, wiele razy was prosiłam, abyście byli gotowi, ale gdy patrzę na was, widzę, że nadal gotowi nie jesteście. Proszę was, moje dzieci, nie marnujcie już czasu i nie patrzcie na rzeczy tego świata, to nie w nich znajdziecie prawdę, a w Słowie Bożym i w modlitwie, tylko w tym odnajdziecie wszystko, czego wam potrzeba. Moje dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne. Boża sprawiedliwość zagrzmi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Proszę was o wasze nawrócenie! Spójrzcie na kościoły, są puste, a trzoda jest w popłochu, bo wielu kapłanów odwróciło się od Ewangelii. Pomóżcie im głosić [Ją] odważnie. Jesteście moimi dziećmi, moimi dziećmi i chcę, abyście wszyscy byli zbawieni. Nie lękajcie się, jestem blisko każdego z was. (...)

 

Trevignano Romano, 1 sierpnia 2020 r.

(...) Okazujcie miłość, okazujcie miłość, moje dzieci, swoim braciom i siostrom; tym, którzy potrzebują waszego pocieszenia; niech miłość będzie obecna w waszych modlitwach. Miłość i nadzieja muszą być częścią waszego życia! To miłość porusza wszystkie dobre rzeczy, miłość osłabia diabła, który pragnie tylko nienawiści i gniewu. Pamiętajcie, że Bóg osiąga Swe cele poprzez miłość. Drogie dzieci, ziemia będzie się trząść, trząść coraz bardziej, ale nie ma zbawienia bez pokuty. (...)

 

 

Trevignano Romano, 28.07.2020

Przesłanie od Jezusa.

(...) Bracia i synowie, odczuwam w tej chwili strach w sercach tak wielu z was, nie pozwólcie, aby Pan, wasz Bóg, upomniał was: bądźcie mężczyznami i kobietami wiary, a nic was nie dotknie. Zmienię wasz strach w odwagę, zmienię wasze kamienne serca w serca otwarte, zmienię waszą troskę w pokój, ale to będzie możliwe tylko dzięki waszemu prawdziwemu zawierzeniu. Niech nikt z was nie sądzi, że może być bogiem dla samego siebie, wtedy prawdziwej drogi nie znajdziecie i dalej będziecie rozpaczać, bo beze Mnie i bez porzucenia [świata] nic nie można osiągnąć. To nie jest świat, który wam da życie wieczne, przypomnijcie sobie te Moje słowa – a mimo to jestem tu z wami, aby dać wam Siebie. Moje dzieci, wróćcie do mnie, Niebo i ziemia są już zjednoczone i wkrótce moje wierne dzieci będą napełnione Duchem Świętym...

 

 

Anguera 28.07.2020
„Kochane dzieci, otwórzcie serca na Prawdę Boga. Ludzkość chodzi duchowo ślepa, a moje biedne dzieci wchodzą w wielką duchową otchłań. Nie pozwól, aby ciemność diabła trzymała cię z dala od drogi Prawdy. Nadchodzi czas wątpliwości i niepewności. Przyjdzie dzień, kiedy wielu będzie szukało Prawdy, a w niewielu miejscach (ją) znajdzie. Jestem Twoją Dolorystyczną Matką (red. doloryzm: «uznawanie bólu fizycznego za przeżycie wartościowe moralnie») i cierpię z tego powodu, co na Ciebie przyjdzie. Błoto fałszywych doktryn zanieczyści wielu konsekrowanych, a śmierć będzie obecna w Kościele. Kochaj i broń Prawdy. Cokolwiek się wydarzy, pozostań wierny prawdziwemu Magisterium Kościoła mojego Jezusa. (...)”

 

Trevignano Romano, 25.07.2020

(...) Ukochane dzieci, kontynuujcie codzienną modlitwę, zwłaszcza odmawianie Różańca Świętego, który jest jedyną ochroną, jaką macie przed złem. Dzieci, rozejrzyjcie się wokół siebie, trzęsienia ziemi, fale pływowe, niszczycielskie burze nie ustaną, i tylko modlitwa odmawiana sercem może coś zmienić, ale wszystko będzie musiało się dokonać, co jest napisane. Porzućcie swoją wolę i bądźcie tylko poddani Woli Bożej. Jesteście przyzwyczajeni do automatyzmu własnego życia, ale macie porzucić rzeczy ziemskie i zwrócić uwagę na rzeczy niebieskie, bo tylko w ten sposób będziecie mogli podążać tą najtrudniejszą, ale jedyną właściwą drogą. Uważajcie, dzieci, aby nie wpaść w pułapki diabła, kocham was i chcę was ocalić. Chciałbym, aby moja armia światła mogła zjednoczyć się w jednym głosie. (...)

 

Anguera, Brazylia 25.07.2020

Drogie dzieci, podążajcie drogą, którą Wam wskazałam. Nie zapominaj: we wszystkim, najpierw Bóg. Nie pozwól, aby rzeczy świata trzymały Cię z dala od mojego Syna Jezusa. Zawsze szukaj Skarbów Boga. Tylko w Jezusie można znaleźć pełnię szczęścia. Przybyłam z Nieba, aby zabrać Cię do Nieba. Daj mi swoje ręce, a poprowadzę Cię drogą świętości. Zwróć się ze skruchą do tego, kto cię kocha i zna po imieniu. Nie wycofuj (się ze) swoich trudności. Gdy poczujesz ciężar prób, wezwij Jezusa. Radujcie się, bo wasze imiona są już zapisane w Niebie. Wiedz, że to, co Pan przygotował dla sprawiedliwych, ludzkie oczy nigdy nie widziały. Czekają was jeszcze długie lata ciężkich prób, ale ci, którzy pozostaną wierni do końca, otrzymają od Pana wielką nagrodę. Nie odchodź od modlitwy, bo tylko poprzez modlitwę zrozumiesz <<Moje apele>>...

 

 

25.07.2020 Medziugorje
... W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dziatki, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy.

 

 

Trevignano Romano, 21. 07.2020

(...) Dzieci drogie, tak często widzę was zdezorientowanych wiadomościami płynącymi z polityki, Kościoła i świata, chcą was przyzwyczaić do zła, jakby wszystko było normalne, ale moje dzieci, od jak dawna już was na to przygotowuję, wzywam do nawrócenia i miłości do waszych braci i sióstr! To, co nadejdzie, będzie znacznie gorsze od tego, czego doświadczacie. Proszę was, moje dzieci, idźcie drogą świętości, rozpalajcie ogień tam, gdzie panuje ciemność, bądźcie światłem dla mojego Kościoła i dla waszych braci i sióstr, a także dla świata. Szatan przebiegle was uwodzi przyjemnościami świata, pieniędzmi i nieczystością, ale wy bądźcie silni, nie wpadajcie w te podstępne pułapki, tylko módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wasze modlitwy były światłem w największych ciemnościach. Pamiętajcie, że to jest czas łaski...

 

Trevignano Romano, 18. 07.2020

(...) Drogie dzieci, nigdy nie lękajcie się, nawet gdy przyszłość będzie niełatwa, ale ja was ochronię i dam wam siłę do dalszego miłowania Mego Syna. Moja córko, przyjdzie ci żyć w najgorszych czasach, jakie ludzkość kiedykolwiek przeżyła, ale jeśli będziesz wierna Różańcowi Świętemu i Ewangelii, i jeśli uwierzysz w Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem, to nic ci się nie stanie. Módlcie się za Kościół i polityków, którzy pogrążają się w zamęcie...

 

14.07.2020 Anguera, Brazylia

(...) Bądźcie uczciwi w swoich działaniach, aby być wielkimi w oczach Boga, naśladujcie Mojego Syna Jezusa i bądźcie obrońcami prawdy. Nie pozwólcie, aby cokolwiek lub ktokolwiek zdystansowało was od Mojego Jezusa. Przychodzę z Nieba, aby wam pomóc, ale potrzebuję waszego szczerego i odważnego >>Tak<<. Boży wrogowie będą działać, a ból będzie wielki dla mężczyzn i kobiet wiary. Nie powstrzymuj się. Niebo będzie twoją nagrodą. Nie żyjcie przywiązani do rzeczy tego świata. Wy jesteście od Pana i tylko z Nim musicie iść i Jemu służyć. Nie odwracajcie się od modlitwy. Tylko dzięki mocy modlitwy możesz zrozumieć Boże plany wobec ciebie. Naprzód w obronie prawdy...

 

Trevignano Romano, 14.07.2020

(...) Córko moja, wzywaj kapłanów, tak drogich memu sercu, i mów do nich: nie przechodźcie obojętnie przed Jezusem w Eucharystii, chrońcie Mistyczne Ciało Jezusa, mówcie o Bożej Sprawiedliwości i o grzechu; wzywaj, by nie obrażano Mojego Boskiego Syna, upewniaj ich, że tylko życie zgodne z przykazaniami zapewnia zbawienie. Moje dzieci, jeszcze nie zdajecie sobie w pełni sprawy, co to znaczy być gotowym na nadchodzące czasy, trzeba modlić się, spowiadać, karmić się Eucharystią i pomagać swym braciom i siostrom, którzy ulegli zwiedzeniu. Dzieci moje, zmiłujcie się nad moim Synem, który za was umarł i który powróci w całej Swojej chwale, śpiewajcie Panu hymny i dziękujcie Mu. Dzieci moje, do tych, którzy będą wierni Ewangelii, poślę moich aniołów, aby was chronili...

 

11.07.2020 Anguera, Brazylia

(...) Wiele moich dzieci umiera w ciemności i grzechu, ponieważ nie znają miłości mojego Syna Jezusa. Ludzie nie myślą już o swoim ostatecznym przeznaczeniu i zostali zaślepieni przez Szatana, który ich zwodzi, chcąc jak najszybciej pożreć ich dusze. Mówcie swoim braciom o miłości Mojego Syna, aby zrozumieli prawdziwy powód ich istnienia, dla którego zostali stworzeni, na obraz i podobieństwo Boga, zdolnego Go poznać, kochać Go i cieszyć się Nim wiecznie będąc uświęconymi przez Jego Boską Miłość. Wkrótce ludzkość zostanie wstrząśnięta wielkimi wydarzeniami, a każde złe działanie i królestwo grzechu zostanie zniszczone przez Boskie działanie i sprawiedliwość. Nic nie wytrzyma! Módlcie się, módlcie się dużo i w ten sposób pomożecie waszej Niebieskiej Mamie uratować wiele dusz ze szponów Szatana...

 

Trevignano Romano, 7.07.2020

(...) Moje dzieci, [różne] negatywne działania [influssi negativi] na skorupę ziemską wywołają trzęsienia ziemi, będą one narastać, módlcie się za Amerykę, która przez swe perwersje wypije kielich goryczy. Dzieci moje, nie bójcie się, będę was wciąż ochraniać, nie ustawajcie w modlitwie za światową elitę, która oddała się złu, oni chcą was oddzielić od siebie, zakneblować i zrobić z was niewolników, ale nie lękajcie się, już wkrótce Jezus uwolni was od tej dyktatury. Kochajcie się nawzajem, módlcie się za Włochy, gdzie będą odczuwane trzęsienia ziemi..."

 

4.07.2020 Anguera

Drogie dzieci, jesteście Pana i tylko Jemu musicie iść i służyć. Uciekajcie od świata i żyjcie naprzeciw Raju, dla którego zostaliście stworzeni. Ludzkość kroczy ścieżkami samozniszczenia, które ludzie przygotowali własnymi rękami. Pokutujcie i wróćcie do Tego, który jest waszą Jedyną Drogą, Prawdą i Życiem. Napełnij się nadzieją. Ktokolwiek jest z Panem, nigdy nie doświadczy ciężaru porażki. Bądźcie mężczyznami i kobietami modlitwy. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Będą wielkie prześladowania dla tych, którzy kochają i bronią Prawdy, a ból będzie wielki dla Moich biednych dzieci. Odwagi. Po całym ucisku zobaczysz >>Zwycięstwo Boga<<. Nie zniechęcaj się. Kocham cię i jestem z tobą. Idźcie naprzód z radością, bo Mój Jezus was kocha i czeka na was z otwartymi ramionami...

 

 

Trevignano Romano, 3.07.2020

(...) Dzieci, przychodzę do was, aby znów prosić was nawrócenie! Dzieci, to czas Apokalipsy, czas zamieszania, wielkiego smutku i ucisku, ale bądźcie nieustannie zjednoczone z Jezusem, który jest radością i miłością, tylko w ten sposób możecie być szczęśliwi. Każdy musi dźwigać swój krzyż, ale proszę was, byście ukochali go całym sercem. Dzieci, miłość Boża jest taka wielka, ale często zbytnio zdajecie się na Boże Miłosierdzie, a zapominacie o Bożej Sprawiedliwości. Proszę was, wierni i kapłani, brońcie Jezusa i nie uciekajcie w obliczu trudności! Dzieci, żadna uniwersalna modlitwa, która obejmuje wiele religii, nie jest możliwa, gdyż wtedy chrześcijaństwo, Jedyna Prawda, zostałoby unicestwione. Błagam was, dzieci, nie bądźcie dwulicowi (obłudni) ale trwajcie przy Panu i idźcie dalej, broniąc prawdy. (...)

 

 

30.06.2020 Trevignano Romano. Jezus:
...Bracia i dzieci, ten czas będzie musiał być czasem wielkiej refleksji, wielu nadal nie słucha Orędzi, które przychodzą z Nieba przeze Mnie i moją Najświętszą Matkę. Od jesieni pojawią się inne wirusy. Spójrzcie na to, co dzieje się w Moim Kościele, zachowanie Moich Kapłanów znajduje się pod obojętnym spojrzeniem tych, którzy mówią, że mają wiarę; spójrzcie na to, jak Mnie traktują, nie dbając o Moją Boskość i Łaskę. Ale jak Mnie traktują, tak Ja ich potraktuję.
Moi bracia, przyjdźcie do Mnie, dajcie mi ręce, a Ja pokażę wam właściwą drogę. Bracia, nawróćcie się, czasy się skończyły, w przeciwnym razie, kiedy wrócę, nie poznacie Mnie i nie pójdziecie za Mną. Dzieci, tylko Ja mogę was prowadzić drogą, która prowadzi do Mojego Ojca. Módlcie się, ponieważ ziemia bardzo się trzęsie...
 
 
30.06.2020 Anguera
„...otwórz swoje serce i zaakceptuj Wolę Boga dla swojego życia. Ludzkość odwróciła się od Stwórcy i kroczy ścieżkami zniszczenia, które ludzie przygotowali własnymi rękami. Dym diabła rozprzestrzenia się wszędzie i wiele Moich biednych dzieci chodzi jak ślepi, aby prowadzić innych ślepych. Nie zapominajcie: w waszych rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; w sercu miłość do prawdy. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Niezgoda będzie obecna w Domu Bożym, a osoby konsekrowane będą w stanie wojny. Podajcie mi ręce, a poprowadzę was do Wielkiego Zwycięstwa. Odwagi. Nie jesteś sam. Mój Jezus idzie z tobą. Naprzód bez strachu.
 
 
Anguera; Brazylia 29/6/2020
Drogie dzieci, zegnijcie kolana w modlitwie. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Będzie wielka bitwa. Wściekła armia będzie działać przeciwko Ludowi Bożemu, ale nie zniechęcaj się. Twoja broń obronna jest prawdą [Prawda jest twoją bronią obronną]. Przyjmij Jezusa i Jego Ewangelię. Pozostańcie wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Bądźcie odważnymi mężczyznami i kobietami. Mój Jezus potrzebuje każdego z was. Nie zniechęcaj się. Nie jesteś sam. Jestem waszą Matką i zawsze będę z wami. Naprzód w obronie prawdy. Otwórzcie swoje serca na Światłość Boga, a nigdy nie zostaniecie oszukani. ...
 

Trevignano Romano, 27. 06. 2020 r.

(...) nazywam was Dziećmi Światła, bo wasza wiara prowadzi [innych ludzi], przemieniając ich kamienne serca. Dzieci, miejcie niezłomną wiarę i pamiętajcie, że gdzie jest wiara, tam jest miłość, a gdzie jest miłość, tam jest Bóg, Który jest drogą, prawdą, życiem.

 

 

Jak refren w ostatnich objawieniach Maryjnych pojawia się motyw Nowej Ziemi i Nowego Nieba czy Królestwa Bożego na ziemi (Ap 21, 1-8)
Anguera, 27.06.2020
...Otwórzcie serca na Moje wezwanie i we wszystkim bądźcie jak Jezus. Nie zniechęcaj się swoimi trudnościami. Nie ma zwycięstwa bez krzyża. Zegnijcie kolana w modlitwie, a wszystko skończy się dobrze dla was. Przyjmijcie Ewangelię Mojego Jezusa i bądźcie wierni prawdziwemu Magisterium Jego Kościoła. Po całym bólu Pan wysuszy wasze łzy, a ujrzycie Nowe Niebiosa i Nową Ziemię. Mężczyźni i kobiety wiary będą dźwigać ciężki krzyż, ale nie wycofujcie się. Kto chodzi z Panem, nigdy nie doświadczy ciężaru porażki. Boży wrogowie posuną się naprzód, ale zwycięstwo nadejdzie dla tych, którzy kochają i bronią Prawdy. Idź ścieżką, którą ci wskazałam...
 
Medziugorje 25.06.2020
... powróćcie do modlitwy i otwórzcie wasze serca w tym czasie łaski i pójdźcie drogą nawrócenia. Wasze życie jest przemijające i nie ma sensu bez Boga. Dlatego jestem z wami, aby was prowadzić ku świętości życia, aby każdy z was odkrył radość życia...
 

Trevignano Romano, 23.06. 2020

(...) Moje dzieci, dzisiaj staję przed wami jako Matka Boleściwa za mój Kościół, który idzie drogą Męki, w ślad za moim Synem Jezusem, gdy został przez wszystkich opuszczony i ubiczowany. Moja mała reszta będzie prześladowana, płaczę za młodymi ludźmi, którzy są daleko od Boga, płaczę za zniszczonymi rodzinami, płaczę za nieochrzczonymi dziećmi i za tymi, którzy dorastają w szponach zła, płaczę za pasterzami, którzy zostawili moje stado bez opieki, płaczę za ludzkością, która zmierza do samozagłady. Proszę, moje dzieci, módlcie się i pocieszajcie moje Niepokalane Serce i Najświętsze Serce Mojego Syna, odmieńcie swoje drogi; jeśli chcecie zbawienia, zawierzcie wszystko Bogu. (...)

 
Anguera 20.06.2020
... otwórzcie serca i zaakceptujcie Miłość Mojego Syna Jezusa. Bądźcie mężczyznami i kobietami wierzącymi i wszędzie świadczycie, że należycie do Pana. Żyjesz w czasach gorszych niż czas potopu i nadszedł czas na twój powrót. (...) Tylko dzięki prawdzie ludzkość zostanie uzdrowiona duchowo. Nadejdą dni, kiedy prawda będzie obecna w kilku miejscach. Wielu wybranych do obrony prawdy cofnie się i przyjmie to, co fałszywe. Jestem waszą Bolesną Matką i cierpię na to, co do was przychodzi. Módlcie się. Módlcie się. Módlcie się. Nie zbaczajcie ze ścieżki, którą wam wskazałam. Naprzód w obronie prawdy.

 

Trevignano Romano 20. 06. 2020 r.

"(...) Ukochane dzieci, dlaczego odrzucacie miłość i miłosierdzie mojego Syna Jezusa? Weźcie wszystko, co Niebo wam oferuje, dlaczego wolicie żyć ze złamanym sercem i w niepokoju? Dzieci moje, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, tyle razy prosiłam o to i proszę raz jeszcze, naprawdę nawróćcie się, teraz jest to pilne, czy nie rozumiecie, że te czasy się skończyły i gdy Jezus przyjdzie, co znajdzie On na tej ziemi? Musicie być gotowi na to, co nadchodzi, będą prześladowania i będziecie zmuszeni modlić się w ukryciu. Proszę was, dzieci, jestem waszą Matką i chcę was wszystkich ocalić. Głoście, że Chrystus nadchodzi, Ojciec mój będzie oczyszczał ziemię z niegodziwości, która zawładnęła duszami..."

 

Anguera, 16.06.2020
Drogie dzieci, jestem waszą Matką i chcę, abyście byli szczęśliwi już tutaj na Ziemi, a potem ze Mną w Niebie.(...) Nadchodzą trudne czasy. Zadbaj o swoje życie duchowe, ponieważ jest to jedyny sposób, abyś mógł znieść ciężar prób, które mają nadejść. Szukajcie siły w Słowie Mojego Jezusa i w Eucharystii. Nie pozwól diabłu wygrać. Powróćcie do Tego, który jest waszą jedyną drogą, prawdą i życiem. Nadejdzie dzień, w którym prawda będzie obecna w kilku sercach, a Wielki Babel (red. odstępstwo) rozprzestrzeni się wszędzie. Wierni konsekrowani będą pić gorzki kielich cierpienia. Nie zniechęcaj się. ...
 
Anguera, 11.06.2020
... Drogie dzieci, kochajcie i brońcie prawdy. (...) Mój Jezus was kocha i nauczył was kochać; Wstąpił do Nieba, ale zgodnie z obietnicą pozostał w Swoim Kościele. On jest w Eucharystii w Ciele, Krwi, Duszy i Boskości. Eucharystia jest wielkim skarbem Jego Kościoła. Brońcie tej wielkiej prawdy bez strachu i nie pozwólcie wrogom odciągnąć was od drogi zbawienia. Zmierzacie ku przyszłości wielkiego duchowego zamieszania. Wilki przebrane za jagnięta pokażą po swoich działaniach, że rzeczywiście są wilkami. Zwróć (na to) uwagę. ...
 
 
Anguera, 22.05.2020
...nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą zdezorientowani. Brak miłości i szacunku do Świętych (rzeczy) spowoduje wielkie zamieszanie w Domu Bożym. Otwórzcie serca, bo tylko wtedy będziecie w stanie oddzielić plewy od pszenicy, kłamstwa od prawdy. Szukajcie Światła Bożego, aby nie dać się ponieść błotnistym doktrynom. Uwierz w Boskie Słowa Mojego Jezusa. Nie pozwólcie diabłu oszukać was i trzymać was z dala od Prawdy. Jestem waszą Matką i zawsze będę z wami. Cokolwiek się stanie, pozostańcie w zgodzie z naukami prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Przyjmijcie Moje apele, ponieważ tylko wtedy przyczyniacie się do Ostatecznego Triumfu Mojego Niepokalanego Serca. Naprzód w obronie Prawdy. ...
 

Trevignano Romano, 25. o4. 2020 Orędzie Jezusa:

...Bracia moi, osłodźcie Moje serce bolesne i krwawiące. Módlcie się dużo, bo to, co nadejdzie, będzie bardzo bolesne dla świata. Lecz wy, nie jesteście z tego świata, wy jesteście moimi ulubieńcami, którzy jak dzieci przychodzą do Mnie, ze szczerością w oczach i proszą o pomoc i miłosierdzie. Dzieci moje, będę czuwał nad waszymi umysłami, i wyłącznie Ja zaprowadzę was na dobre drogi, podajcie mi tylko wasze dłonie. Bracia, wybaczajcie i zacznijcie głosić na cały świat, aby wszyscy mogli Mnie poznać. Otwórzcie wasze serca, a Ja będę miłosierny, lecz kto pomimo obecnych czasów, będzie bluźnić, dla niego nie będę miał litości. ...

 

 

Anguera; 23.4.2020
... bądźcie wierne Mojemu Synowi Jezusowi. W Nim jest wasze prawdziwe wyzwolenie i zbawienie. Daj z siebie wszystko, a otrzymasz hojne wynagrodzenie. Nie bój się. Będziecie prześladowani z powodu swojej wiary, ale Pan będzie z wami. Działania wrogów Kościoła Mojego Jezusa doprowadzą wiele Moich biednych dzieci do picia gorzkiego kielicha bólu. Podajcie mi ręce, a poprowadzę was do Jezusa. Nie zapominajcie: w waszych rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; W sercu miłość do prawdy. ...
 

 

Trevignano Romano 24 marca 2020 r. Przesłanie Jezusa

... Drodzy bracia, jak wielka jest Moja miłość do was, bądźcie zjednoczeni, bo teraz jest czas, gdy każdy potrzebuje drugiego; nie zostawiajcie swoich braci samych, ale zmiłujcie się, zmiłujcie się nad nimi, jak Ja będę miał dla was zmiłowanie i niczego wam nie zabraknie. Moc Boża jest tak wielka, że Mój płaszcz jest taki sam, jak Mojej Matki: przykryje was i uczyni niewidzialnymi dla zła. Moi bracia, światowa elita chce z was uczynić swoich poddanych, jesteście jak niewolnicy, ale Ja przyjdę i uwolnię was od całego tego zła. Bracia Moi, będę iść obok was, będę was przytulał i błogosławił jako Brat, jako Przyjaciel, jako Ojciec. ...

 

 

Trevignano Romano 21 marca 2020 r.

...Moje ukochane dzieci, jakże przerażeni jesteście tym wszystkim, co się teraz dzieje, lecz ja zstąpiłam na ziemię, by was ostrzegać i przygotować na wszystko, co się wydarzy. Jednak tak wielu z was, mimo mych nieustannych apeli, mnie nie słucha. Umiłowane dzieci, podajcie mi swoje ręce, a ja was ochronię i poprowadzę was przez wszystko to, co się wydarzy. Bądźcie blisko mnie i mojego Jezusa, a nic wam się nie stanie...

 

 

Trevignano Romano 17 marca 2020 r.

...Dzieci moje, wiem jak wiele cierpienia spadło dziś na ludzkość, ale ja będę z wami i proszę w tych ciężkich chwilach, zastanówcie się i pomyślcie, że nikt, tylko Bóg może być waszą pomocą i pocieszeniem. Trwa czas walki dobra ze złem. Nie ustawajcie w modlitwie, tylko w ten sposób możecie pokonać zło, które was ogarnia. Przygotujcie się, dzieci, bo przyjdą ciężkie czasy z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wichrów wojny. Mimo to, wielu z was odczuje pokój w swych sercach, wiedzcie, że to jest łaska z Nieba. Nie lękajcie się, bo ja będę z wami...

 

 

Trevignano Romano 14 marca 2020 r.

...pamiętajcie, by nie odchodzić od Krzyża, wciąż zwracajcie swe oczy ku Niebu, nie bójcie się, bo mój Jezus jest blisko was, wraz z Aniołami i Archaniołami; miejcie pokój i radość w swych sercach. Dzieci, kochajcie mego Syna Jezusa i trzymajcie się mych rąk, a nigdy nie zabraknie wam niczego; Opatrzność nie opuści tych, którzy są silni w wierze. ...

 

 

13.03.2020 Orędzie Pana Jezusa dane przez Vassulę

 

– Wezwij ludzi i powiedz im: Bez skruchy i prawdziwej modlitwy to zło będzie trwało dłużej niż myślicie. Zwróćcie się do Mnie, waszego Boga i żałujcie za grzechy. Szczera i powszechna modlitwa dotrze do Mnie, waszego Boga. Post wypędzi demony. Przyjmuję każdą ofiarę. Odrzućcie ospałość ducha i wyrzeknijcie się waszych złych czynów. Zawrzyjcie pokój ze Mną, waszym Bogiem. Pozwólcie Mi usłyszeć: „Panie, zmiłuj się nade mną, grzesznym!”, a Ja okażę współczucie i będę na was wszystkich zsyłać potoki błogosławieństw. Przyjdźcie, nie lękajcie się. Ja słucham... IC

 

 

Trevignano Romano 11.03.2020

Przesłanie Jezusa

...Serce Me krwawi gdy widzę waszą bezradność, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. Jaka straszna jest wasza ślepota! Bo Mnie nie kochacie choć Ja jestem blisko was! Moja Matka, pogrążona w bólu, mówi wam, co macie robić, a wy Jej nie słuchacie.

(...) Moi kochani, jaki ból sprawia Mi widok was bezradnych i poranionych! Módlcie się z Moją Matką, Ona będzie z wami trwać w modlitwie, zanosząc wasze wołania do Mojego Ojca, Który choć tak bardzo was kocha, nie może dłużej patrzeć na swe ukochane dziatki idące na zatratę, nie mające nawet odwagi, aby nieść Świętą Eucharystię tym, którzy cierpią...

 

 

Trevignano Romano 8.03.2020 Przesłanie Jezusa

...Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby odebrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni ze Mną robią?! Płacze Moje Serce i Serce Mojej Najświętszej Matki, już wam mówiłem, że wkrótce nie będzie mnie już w Mym domu, nadszedł czas na Moje ukrzyżowanie. Ten kolejny raz jest gorszy, niż poprzedni, nigdy dotąd tak nie cierpiałem, a wszystko to za sprawa ludzkich decyzji, jaka głupia jest ta ludzkość! Już nie pamiętają, że dla nich umarłem...

 

 

Trevignano Romano 6.03.2020

...Dzieci, bądźcie pokorni i proszę was, byście postępowali do świętości najwęższą drogą, a nie tą wygodną, która prowadzi do zguby; myślcie o swojej duszy. (...) Nie osądzajcie kapłanów, bo wielu będzie ciężko osądzonych przez Boga. ...

 

 

Trevignano Romano 3.03.2020

... Zły zabiera ze sobą tak wiele dusz, korzystając z tej chwili zamętu, ale ja, jako Współodkupicielka ludzkości, sprowadziłam was do stóp Krzyża i proszę o pomoc od moich ukochanych dzieci: pomóżcie mi sprowadzić jak najwięcej dusz do Boga, byście i wy byli współodpowiedzialni ze mną i ostatecznie wraz ze mną odnieśli zwycięstwo. Moje maleństwa, nie lękajcie się prawdy! Pamiętajcie, że to Jezus jest Życiem, Prawdą i Drogą. ...

 

 

Trevignano Romano 29.02.2020
... Dzieci moje, dlaczego czekacie aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę. ...
 
 
Trevignano Romano 22.04.2017
... Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was. ...

 

 

Trevignano Romano 22.11.2016
... Mój Syn przyspieszył Swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze ...

 
Trevignano Romano 22. 09.2016
... Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z Nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie. ...
 

...Nadeszła wielka próba dla całej ludzkości. Kara, którą przepowiedziałam w Fatimie (...) ma właśnie się ujawnić. Nadeszła dla świata wielka chwila Bożej Sprawiedliwości i Miłosierdzia. (...)

Kroczcie drogą odrzucania świata i samych siebie. Oświetlajcie ziemię w tych czasach wielkiej ciemności. Niech zstępują na ziemię promienie światła waszej wiary, waszej świętości i waszej miłości.

Zostaliście wybrani, aby odważnie walczyć przeciw mocy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi, i doprowadzić na koniec do Mojego wielkiego zwycięstwa. ...

 
 
Anguera 23/03/2008
„Kochane dzieci, mężczyźni, którzy podążają za fałszywym prorokiem (red. Mahometem), będą maszerować z wielką furią w kierunku Świętej Świątyni. Będzie wielkie zniszczenie. Kościół będzie płakać i narzekać. W tym dniu widoczne będzie <zaćmienie księżyca> (red. czerwony księżyc). Proszę, abyście nie odwracali się od PRAWDY. Mój Jezus potrzebuje twojego szczerego i odważnego świadectwa. Pokaż wszystkim wszędzie, że naprawdę należysz do Chrystusa. On jest twoją nadzieją. W Nim jest Twoje zbawienie, a poza Nim człowieka nigdy nie można uratować. Żyj w świecie pełnym miłości. Wróć do miłości. Miłość leczy i przynosi radość. Miłość jest silniejsza niż śmierć. Miłość jest potężniejsza niż grzech. Nie stój sam. Twój czas jest krótki. Co musisz zrobić, nie odkładaj tego do jutra. (...)”
 

Anguera 3.05.2005

„Drogie dzieci, broń nuklearna i biologiczna będzie używana przez mężczyzn z dużymi brodami, a terror rozprzestrzeni się na kilka narodów. Diabeł zdołał uwieść dużą liczbę biednych dzieci i trzyma je z dala od Łaski Mojego Boskiego Syna. Nieszczęśliwi są ci, którzy żyją przywiązani do dóbr materialnych. Wiedzcie, że w światowej gospodarce zapanuje wielki chaos i tylko potulni i pokorni w sercu będą w stanie przetrwać. Proszę was, trzymajcie się z dala od wszelkiej próżności. Uciekaj przed modą świata. Naucz się ubierać skromnie. Dbaj o swoje ciało, bo jesteś świątynią Ducha Świętego. Bądź ostrożny. Należysz do Pana. Kto obraża Pana modą, naraża się na wieczne potępienie. Uwolnijcie się naprawdę ze szponów diabła. Nie pozwólcie swojej duszy na potępienie. To jest przesłanie, które przekazuję wam dzisiaj w imię Trójcy Przenajświętszej...”  

 
*
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

Orędzia z Nieba - fragmenty aktualnych i niezwykle pilnych wezwań Maryi i Jezusa z różnych części świata; uzupełniane.
 

16 września 2020

Spowodowaliście, że Sodoma i Gomora wydają się prawie nieskazitelne i czyste w porównaniu z waszymi nieczystościami. 

Zaprawdę powiadam wam, że w owym Dniu Sodoma i Gomora nie zostanie potraktowana z taką surowością, jak wy obecnie... (...)

 

*

 

Podzielcie ze Mną moją boleść. Świat stał się kloaką nieczystości, odwracam głowę ze wstrętem z powodu jej wyziewów. (...)

 

*

 

Wszechświat drży z przerażenia na widok zbrodni, które okrywają Ziemię.

Ja, Bóg wasz, drżę od Boskiego gniewu z powodu waszego zepsucia ciała, umysłu, ducha. (...)

 

*

 

Ach, pokolenie! Sprowadzasz na siebie gniew Mojego Ojca. (...) Kiedy się to stanie, On przyjdzie do ciebie w płomieniu pochłaniającego ognia. Spłoniesz i zamienisz się w popiół, ty i twój bunt wraz z całym złem przebranym za dobro.

Zaprawdę powiadam wam, że jak do przyjaciół mówię tylko do dzieci, które Mi zostały, ponieważ ich wierność znalazła łaskę w Moich Oczach. Ukażę im Moje Dobro i zlituję się nad nimi.

 

*

 

...Twoje unicestwienie jest także Moim w szalonym świecie, który będę musiał zniszczyć mimo mojej miłości...

 

*

 

Mówię do was,

ale nie słuchacie.

Chcę was podźwignąć,

a wciąż nie chcecie wstać. Wołam was,

a udajecie głuchych.

Kiedy zaczniecie czynić to, o co was proszę?

Jesteście obojętni na wszystkie Moje wezwania. Kiedy zaczniecie interesować się tym,

co pragnę wam powiedzieć? Daję wam wiele znaków,

a ciągle nie wierzycie.

Jak długo jeszcze będziecie głusi na Moje wezwania? (...)

Ludzie współcześni

nie czują już tego zła,

które czynią.

Kiedy ktoś popełni grzech, nie przyznaje się,

że źle postąpił...

(...)

Świat jest krwiożerczy, grzechy są jak morze..., świat zmierza ku ruinie... jest coraz gorszy,

zmierza ku własnej zagładzie...

Świat przez grzechy odwrócił się od Boga. Trzeba zerwać z grzechem, szczególnie bałwochwalstwem, pokutować...,

nie przywiązywać

do dóbr tego świata.

(...)

Powrót do Jezusa

przez pokutę, nawrócenie, modlitwę i autentyczną wiarę jest jedyną szansą ratunku...

(...)

Kiedy odwiedzam kogoś, aby do niego mówić, zwracam się do całego świata... Przychodzę do całego świata...

(NMP; Kibeho)

 

*

 

 

... Gdyby świat był miłosierny!...

Świat posiadałby Boga,

a to, co was dręczy, opadłoby jak

zeschnięty liść.

Ale świat,
a na świecie szczególnie chrześcijanie,  zastąpili Miłość Nienawiścią,
Prawdę - Obłudą,
Światło - Ciemnością,
Boga - szatanem.
I tam, gdzie Ja
zasiałem Miłosierdzie i sprawiłem dzięki mojej Krwi,  że urosło,
szatan rozsiał swe udręki i wywołał ich wzrost swym piekielnym tchnieniem.
Lecz nadejdzie czas jego porażki. Na razie jednak nadchodzi on, bo wy
mu pomagacie. Błogosławieni jednak ci, którzy potrafią
trwać w Prawdzie i pracować dla Prawdy.
Ich miłosierdzie zostanie nagrodzone w Niebie. ...
 
*
 
Miłość do tego przemijającego świata jest bezwartościowa i nie może nic więcej przynieść jak tylko ciemność.
(PŻwB110292)
 

Jestem zraniony w takim stopniu, że nie można Mnie rozpoznać.

Wznieś twoje oczy ku Niebu, a ujrzysz, jak płaczą Moi anio­łowie... Ach, pokolenie! Sprowadzasz na siebie gniew Mojego Ojca, ściągasz Jego gniew, który rozpali się i wybuchnie płomieniem. Kiedy się to stanie, On przyjdzie do ciebie w płomieniu pochłaniającego og­nia. Spłoniesz i zamienisz się w popiół, ty i twój bunt wraz z całym złem przebranym za dobro.

 

 

*

 

Ziemia wyje jak stworzenie wystraszone przez potwory,

które na niej żyją. Wszechświat drży z przerażenia na widok zbrodni, które okrywają Ziemię.

Ja, Bóg wasz, drżę od Boskiego gniewu z powodu waszego zepsucia ciała, umysłu, ducha.

Ani litość Zbawcy,

ani prośby Dziewicy i Świętych nie uśmierzają Mojego gniewu. Zaprawdę, jak za czasów Mojżesza mówię:

„Tego, kto zgrzeszy przeciw Mnie, wymażę z mojej Księgi, a jeśli przyjdę między was, wyniszczę was”

 

 

                                       

  "Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję ten portal z własnych środków, nie czerpię stąd żadnych korzyści, a służyć mają powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie.

Strona może zawierać pliki cookies.                                                                                                                                                                              br.stanislaw@gmail.com

 

 

DEO  OMNIA  GLORIA

                            AVE MARIA

Gorliwość i ufność

 Odsłon: 026669