"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

Orędzia św. Michała Archanioła z 13 i 31.07.2021; Poznajcie siebie, przemieńcie się w to, czym powinniście być... Nie czekając na chaos, zacznijcie działać przed nim...  


31 lipca 2021
Matka Boża  wzywa do modlitwy różańcowej dla ratowania świata i do poświęcenia się Jej Niepokalanemu Sercu dla otrzymania Jej pomocy.  Orędzia dawane ks. Gobbi

  W tych czasach wytycza się tak wiele dróg, łatwiejszych i przemierzanych przez wielu.  Prowadzą one jednak do spotkania ze Złym - ojcem kłamstwa. 

Droga Prawdy wyzwala z jego zniewoleń i wpływów, i prowadzi do spotkania z Osobą Boga Żywego.

W Orędziach m.in.:

   Przychodzę ze Słowem z Wysoka z Woli Trójcy Świętej. Mówię do was, a jesteście obojętni… obrażacie naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa tak wielką obojętnością i brakiem szacunku…

   Wiedzcie, że nie lęk jest tym, co wam przekazuję, ale poznanie tego, co musicie wiedzieć, abyście nie zatracili swej duszy... 

   Nowinki, przeciwne Prawu Bożemu, wciągają ludzi w otchłań...

   Młodzież, w całkowitym nieposłuszeństwie, spadła w zupełną podłość..., to ściągnie na młodzież chorobę, dotykającą ich w szczególności.

   Niektórzy będą woleli się potępić, niż uznać, że żyją w złu.

   Bądźcie świadomi, że zostaliście ostrzeżeni co do wojny, która was zaskoczy...

   Ludzkość wpadnie w przerażenie i żywność zniknie...

   Z Kosmosu nadchodzi przyczyna przerażenia...

  Módlcie się sercem. Wzrastajcie duchowo wśród tak wielkiego spustoszenia duchowego. Nie jesteście sami, idźcie dalej bez zmęczenia, modląc się o zbawienie dusz.

  Musicie wciąż wzrastać duchowo. Nie poprzestawajcie na tym, co [już] osiągnęliście...

  Nieście Słowo Boże z pośpiechem, bez spoczynku i bez obaw; oddajcie wszystko, aby Słowo Boże zostało wysłuchane przez waszych braci.

 Jako lud Boży, w punkcie kulminacyjnym prób, będziecie bardziej wspierani przez moje legiony. Do tego potrzebujecie wiary w Bożą Wolę, wiary absolutnej, nie połowicznej.

 


 

 Orędzia przekazane przez Luz de Maria de Bonilla (Argentyna)

 

13.07.2021

 

Umiłowane dzieci Boże:

W imieniu Przenajświętszej Trójcy oraz naszej Królowej i Matki ofiaruję wam tę chwilę miłosierdzia…

Nowinki, przeciwne Prawu Bożemu, wciągają ludzi w otchłań. Niektórzy z wybranych do służby Naszemu Królowi i Panu Jezusowi Chrystusowi nie modlą się, a oddają się wchodzeniu w kontakty ze społeczeństwem. To, razem ze złymi myślami, doprowadza ich do wpadania w nieodpowiednie zachowania, którymi demon się rozkoszuje.

 

Młodzież, w całkowitym nieposłuszeństwie, spadła w zupełną podłość, w której [będąc], pogrzebali wartości, by o nich [już nic] nie wiedzieć. Wiara w Boga jest [dla nich] czymś starym, fałszywym i wyświechtanym; to ściągnie na młodzież chorobę, dotykającą ich w szczególności, aby się poprawili. Nawet pomimo to niektórzy będą woleli się potępić, niż uznać, że żyją w złu. Muzyka młodzieży jest aberracją, ich słowa są obraźliwe względem Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa oraz wobec Naszej Królowej i Matki.

 

Umiłowany Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Złowrogi plan elity wykorzystał umysły ludzkości. Sprzedała wam ona, poprzez technologię, „rozrywkę” potrzebną [sianiu] w domach niewierności, i stworzyła ona zdziecinnienie psychologicznie uzależnione od zwycięskich bohaterów, bez ludzkiego szacunku.

 

Nienawiść względem wiernych reprezentantów Naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa ściąga prześladowanie na niektórych biskupów i kapłanów wewnątrz Watykanu, bez Świętej Bojaźni Bożej; uzyskując w ten sposób to, że Kościół Naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa przejdzie przez [przelew] krwi męczenników. Nie lękajcie się, chwała jest zarezerwowana dla wiernych Trójcy Przenajświętszej i Naszej Królowej i Matce.

Nieście Słowo Boże z pośpiechem, bez spoczynku i bez obaw; oddajcie wszystko, aby Słowo Boże zostało wysłuchane przez waszych braci.

 

To jest ta chwila! Ziemia trzęsie się mocno w tym i tamtym punkcie. Ludzkość zjednoczy się w lęku, patrząc wzwyż… Z Kosmosu nadchodzi przyczyna przerażenia.

 

Ludu Boży: Módlcie się sercem. Wzrastajcie duchowo wśród tak wielkiego spustoszenia duchowego. Nie jesteście sami, idźcie dalej bez zmęczenia, modląc się o zbawienie dusz.

W tym czasie ten, kto jest światłem i daje światło swoim braciom, więcej światła otrzymuje od Ducha Bożego.

Ten, kto jest ciemnością, więcej ciemności otrzyma.

 

Choroba trwa dalej.

Ludu Boży, nie chwiejcie się. Jesteście umacniani przez Przenajświętszą Trójcę, przez Naszą Królową i Matkę oraz przez Moje Legiony Niebieskie, które są w służbie Ludu Bożego.

 

Miłosierdzie! To chwila miłosierdzia.

 

Poznajcie siebie, przemieńcie się w to, czym powinniście być, a [co] aż do tej pory wam się to nie udało. Proście Ducha Świętego o dary potrzebne do tego, żebyście byli ludźmi karmiącymi się Bożą Miłością. Przyjmujcie Boże Miłosierdzie, aby stawić czoła złu, które dezorientuje Kościół. „Uderzą Pasterza, a rozproszą się owce” (Mt 26,31). Uważajcie!

 

Przygotujcie co się da i dzielcie się tym z waszymi braćmi, którzy nie mają, aby się przygotowali. Bądźcie rozważni, ludzkość wpadnie w przerażenie i żywność zniknie. Bądźcie rozważni, dzielcie się z tymi, którzy nie mają, aby stopniowo zaopatrzyli się w to, co konieczne.

Nie czekając na chaos, zacznijcie działać przed nim. Nie lękajcie się; kto żyje w wierze, w wierze wytrwa i w wierze przeżyje.

 

Mój Miecz jest wyciągnięty nad kontynentami, nie lękajcie się. Nasz Król i Pan Jezus Chrystus jest ze Swym Ludem. Błogosławieni ci, którzy dzięki swej wierze się uratują [lub: zbawią].

 

Uczcijcie Naszą Matkę pod wezwaniem Matki Bożej z Góry Karmel (16 lipca).

 

Błogosławię was. Krwią Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa was okrywam. Nie lękajcie się, nie jesteście sami.

 

Św. Michał Archanioł

 

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta (x3).

 

Komentarz Luz de Maria: Bracia: Jak nasz umiłowany św. Michał Archanioł nas zawczasu ostrzega, wiemy, że czasy prześladowania już znajdują się przed Ludem Bożym. To nie dzieje się bez wzbudzania lęku, ale musimy pamiętać, że nie jesteśmy sami, nie jesteśmy sami, Chrystus jest razem ze Swym Ludem. Św. Michał Archanioł powiedział mi parę słów podczas Wezwania, i są to te: Święci tego czasu nie zostaną wyniesieni na ołtarze. Ludzkość się przyzwyczaiła do otrzymywania Słowa z wysoka, nie przyjmuje go, nie czyni swoim własnym, nie ceni go. Jakże będą tego żałować! Bracia, kochajmy w duchu i prawdzie. Amen.

 

 

***

 

 31.07.2021

 

Ludu Boży, umiłowany Ludu Boży:

Przychodzę ze Słowem z Wysoka z Woli Trójcy Świętej.

Mówię do was, a jesteście obojętni… obrażacie naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa tak wielką obojętnością i brakiem szacunku… i dalej [tak czynicie], nie zatrzymując się.

 

Popatrzcie, jak żyją inni ludzie na Ziemi, i [jak] są niezmienni! Zniszczenia przebiegają z miejsca na miejsce, aż okrążają całą Ziemię, z powodu nieopanowania ludzkości, która oddaje się złu, jak owce rzeźnikowi.

 

Ludu Boży, [realizacja] planu zła, aby zmniejszyć liczbę mieszkańców Ziemi posuwa się naprzód. Na jakie prześladowanie czekacie, Ludu Boży? Prześladowanie [już] się zaczęło, i jest bardziej przenikliwe i widoczne przeciw Dzieciom Bożym.

 

Musicie wciąż wzrastać duchowo. Nie poprzestawajcie na tym, co [już] osiągnęliście; czyny prowadzą was do wzrostu, ale tym, co napędza wasze wstępowanie [wznoszenie się] jest świadomość w działaniu wewnątrz [według] Woli Trójcy Świętej.

 

Wiedzcie, że nie lęk jest tym, co wam przekazuję, ale poznanie tego, co musicie wiedzieć, abyście nie zatracili swej duszy: jest tym Wola Boża (1 P 2, 15).

 

Przykładajcie uwagę do wszystkiego, co ogłasza się wam jako Ludowi Bożemu, aby was nie zwiedziono. Poznawanie i praktykowanie wiary utrzymają was mocnymi i stałymi, bez poddawania się.

 

Spełniajcie pilnie wezwania Ojcowskiego domu!

 

Jesteście świadkami spełniania się tego, czego [zapowiedź] otrzymaliście, i co już się rozpętało, aż osiągniecie moment Ostrzeżenia.

 

Bądźcie wytrwali w wierności Trójcy Świętej, w miłości i pobożnym oddaniu Naszej Królowej i Matce pod wezwaniem Królowej i Matki Czasów Ostatecznych. Wytrwajcie, wzrastajcie i jednocześnie bądźcie pokorni.

 

Ludu Boży, bądźcie świadomi, że zostaliście ostrzeżeni co do wojny, która was zaskoczy, [gdy wybuchnie] bez [żadnych] wcześniejszych, wielkich zapowiedzi.

 

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się, posłyszycie hałasy [dosł. ryki, huki] na Bałkanach.

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się, Turcja cierpi aż do przepełnienia.

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się, we Włoszech następuje zdrada, Kościół cierpi.

Ludu Boży, nie rozpraszajcie się w tym, co banalne, bądźcie świadomi tej chwili.

Módlcie się, Włochy zostaną najechane przez kolor żółty [???], podczas gdy różne kraje obfitują w rewolty społeczne.

 

Ludu Boży:

Poprawcie się już teraz! Nie zwlekajcie z przystąpieniem do łaski, nie lękajcie się, zachowujcie wiarę. Jesteście ludem Boga i nigdy nie zostaniecie opuszczeni.

 

Jest to moment kluczowy dla człowieka.

W trudnych chwilach większa jest pomoc Naszej Królowej i Matki, i bardziej jeszcze wspomaga [Ona] Lud Swego Syna.

Musicie zachowywać aktywną [waszą] ścisłą więź z waszymi Aniołami Stróżami; Moje Legiony będą was wspomagać, abyście dalej byli wierni.

 

Jako lud Boży, w punkcie kulminacyjnym prób, będziecie bardziej wspierani przez moje legiony. Do tego potrzebujecie wiary w Bożą Wolę, wiary absolutnej, nie połowicznej.

 

Jako Książę Legionów Niebieskich, błogosławię was i osłaniam. Niech żyje Chrystus Król!

 

Św. Michał Archanioł

 

 

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. (3x)

 

Komentarz Luz de Maria:

Bracia: Dzielę się z wami wizją, jaką otrzymałam na zakończenie tego poważnego Wezwania św. Michała Archanioła: Ujrzałam naszych Towarzyszy Drogi [Aniołów Stróżów?] spoglądających w górę. Natychmiast spojrzałam ku górze i mogłam zobaczyć [wielką] liczbę Wojsk Niebieskich, jak zstępują i stają obok naszych Towarzyszy Drogi. Natychmiast zaobserwowałam, jak przychodzą stworzenia potworne, zdeformowane i śmierdzące. Spostrzegłszy przybycie tych demonów, nasi Aniołowie Stróżowie i Wojska Niebieskie, które zstąpiły, okryły światłem Lud Boży, który był niewidzialny dla owych demonów. Św. Michał Archanioł powiedział mi: Oblubienico Chrystusa, to jest ochrona, jaką Moje Legiony Anielskie oferują dzieciom wiernym Trójcy Przenajświętszej oraz Naszej Królowej i Matce. Dlatego Lud Boży musi wytrwać w Miłości, w Wierze, w Nadziei i w Miłości Miłosiernej, abyście w trudnych chwilach byli chronieni nie tylko przez waszych Aniołów Stróżów, lecz zarazem przez większą liczbę Moich Legionów Niebieskich. Amen.