"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

Ludu Boży, w zjednoczeniu z Najświętszymi Sercami [Jezusa i Maryi] wzywam was. Jako Książę Zastępów Niebieskich, w imię [w imieniu?] Najświętszych Serc:

 

Nawołuję lud Boży do zjednoczenia się w jednym głosie, w jednej wierze, pod [sztandarem?] Słowa naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, poznanego już [przez was] w Piśmie Świętym.

 

Umacniajcie się przyjmując Ciało i Krew Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, i w każdej Komunii zapraszajcie Naszą Królową i Matkę, aby to Ona przyjmowała wraz z wami Swego Boskiego Syna.

 

Nasza Królowa i Matka Nieba i Ziemi was chroni; pobudza was do trwania z Jej Boskim Synem, aby zło nie dopadło was jako swej ofiary.

 

Jako dzieci Boga:

 

Trwajcie w uważności na pouczenia z Nieba.

 

Miejcie świadomość tego, jak pilnie trzeba gromadzić zboża i inne pokarmy według wieku każdego z członków rodzin, nie zapominając o pomocy dla niektórych z waszych braci.

 

Strzeżcie lekarstw, których potrzebujecie, nie zapominając o wodzie, niezbędnej dla życia.

 

Jesteście tak blisko globalnego chaosu… i będą żałować, że nie byli posłuszni, jak w czasach Noego… jak w czasach budowy Wieży Babel… (rdz 11, 1-8)

 

To pokolenie „odkryć” dojdzie do [czasu, kiedy będzie musiało] żyć bez tych „odkryć” i powróci do prostego życia, bez ekonomii, i nie lekceważąc śmierci wielkiej części ludzkości.

 

„Co się dzieje?” – będą się pytać, kiedy uniemożliwią im opuszczenie miejsc, w których się znajdują. Podróżni nie zdołają powrócić do swoich domów. Wśród światowego chaosu bez prawa podniesie się w niewidoczny sposób Elita, narzucając [swą władzę] ludzkości.

 

Człowiek staje się ofiarą swoich własnych „odkryć”, przygotowanych zawczasu na ten moment, w którym śnieg okrywa Europę, a i w innych krajach panuje zima.

 

Obudźcie się, dzieci Boga, obudźcie się! Nawróćcie się zanim ten moment nadejdzie.

 

Moje Legiony Anielskie mają rozkaz ochraniać wiernych Naszemu Królowi i Panu Jezusowi Chrystusowi oraz dzieci Naszej Królowej i Matki Nieba i Ziemi.

 

Módlcie się, dzieci, módlcie się ze stałością, posłuszeństwem, poświęceniem i Wiarą.

 

Módlcie się za całą ludzkość.

 

Módlcie się za La Palma (w Hiszpanii), [daje wam poznać] wcześniej to, co będzie cierpieniem ludzkości [wybuch wulkanu].

 

Nawróćcie się, zanim na całej Ziemi zapadnie całkowita cisza.

 

Część ludzkości wydaje się na łaskę duchów nieczystych.

 

Moje Legiony mają specjalne zadanie ochraniać niewiniątka [małe dzieci?].

 

Kto się lęka, niech się nawróci i zmieni swoje życie. Nie przynoszę wam lęku, tylko apel do świadomości ludzkości, [ostrzegając] przed tym, co nastąpi.

 

Nawróćcie się, zjednoczcie się, przygotujcie się; podział doprowadzi was do chaosu.

 

Ten, kto błogosławi, jest błogosławiony (1 P 3, 9), ten, kto jest nieposłuszny, cierpi; wobec tego, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, bądźcie posłuszne JUŻ!

 

Chronimy was i będziemy was chronić z Bożego rozkazu.

 

[Trwajcie w] wierności [względem] Przenajświętszej Trójcy; dzieci kochające waszą Królową i Matkę, nieście dobro waszym bliźnim.

 

Będziemy was chronić w każdej chwili i przed każdym ciosem zła. Moim wysoko wzniesionym mieczem bronię was, prowadzę was, rozjaśniam wam drogę.

 

Błogosławię was, Ludu wierny. Św. Michał Archanioł

 

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. (x3)

 

Komentarz Luz de Maria:

Bracia: św. Michał Archanioł dał mi wyjaśnienia na temat tego, przed czym nas ostrzegł… Musimy wziąć Słowo dane [nam] w tym wezwaniu z Nieba i dokładnie je zbadać, żeby znaleźć istotę Wezwania i nie pozostać na peryferiach. Rzeczywiście jesteśmy doprowadzani do chaosu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Dlatego Niebo przestrzegało nas od lat, w każdym aspekcie: społecznym, politycznym, religijnym, ekonomicznym. Cała ludzkość z jednej chwili na drugą zostanie zalana przez chaos. Amen.

 

   

Orędzie św. Michała Archanioła 4.10.2021;
Obudźcie się, nawróćcie się, zjednoczcie się, przygotujcie się... Trwajcie w uważności na pouczenia z Nieba...

05 października 2021
Walka duchowa o dogmat

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)