"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

– Ja, Jahwe, jestem twoim Ojcem. Pójdź, wypełnisz twą pracę u Mojego Boku, córko. Będę cię umacniał każdego dnia, to bowiem będzie konieczne dla Mojego Dzieła, które rozszerzy się po całym świecie. Zapaliłem twoją lampę, abyś widziała, Moje dziecko. Wybrałem cię, aby cię pouczać z Mojego Dworu. Z Moich Własnych Ust otrzymałaś Moje Słowo. Strzeż Moich pouczeń jak źrenicy oka.

 

– Tak, mój Panie i Boże.

 

– Nawet teraz w twojej małości, Ja, który jestem Wszystkim, rozprzestrzenię się jak mgła docierająca wszędzie. Pragnę spowić całe Moje stworzenie Sobą, od cudzoziemca po Mojego najlepszego przyjaciela, bo Moja Zazdrość przewyższyła Moje pragnienie zapanowania nad nią.

Stworzyłem cię z jednego powodu: stworzyłem cię z Miłości, abyś Mnie kochała. Kiedy ciało już się wyniszczy i wyczerpie, wtedy ten, kto był Mi miły, zostanie przyciągnięty do Mojej Duszy na wieki, na zawsze. Ale biada temu, kto się Mnie nie lękał!

Biada temu, który nigdy nie uznawał niegodziwości za obłąkanie, a głupoty – za szaleństwo! Biada sercu, które uwierzyło, że osiągnęło szczyt własnej mocy swoimi własnymi wysiłkami, beze Mnie! Biada temu, kto nie był posłuszny Moim Przykazaniom! Biada temu, którego serce wypełnione jest niegodziwością! Biada szakalowi, który spiskował nocą! Biada temu, kto osądzał bliźniego i doprowadzał go do życia w lęku! Biada wargom, które wypowiadały fałszywe świadectwa! Biada tym, którzy wylali krew niewinnych dzieci mających się narodzić! Waszą zapłatą będzie piekło! Biada nieczystym, przyjmującym Ciało i Krew Mojego Syna w stanie grzechu: jakże jesteście dla Mnie odrażający! Biada temu, kto Mnie obraża, odrzucając spowiedź i rozgrzeszenie, i przychodzi, pełen winy, przyjmować Mego Syna!

Nawracajcie się! Okazujcie skruchę z powodu waszych grzechów! Na co Mi składane przez was ofiary, jeśli macie w sobie zwiniętego węża? Jeśli zapytacie Mnie: “Co powinniśmy zrobić, aby osiągnąć Życie wieczne?”, odpowiem wam: Okażcie skruchę! Podążajcie za Moimi Przykazaniami, przynoście właściwe owoce, a Ja, w obecności Moich aniołów, otworzę przed wami mieszkanie, które Sam dla was zachowałem.

Czuwajcie i strzeżcie się wszystkich złych rzeczy. Pozwólcie Mi – dla waszego ocalenia – ukazywać Mojego Ducha na waszej pustyni, tak, jak Mi się podoba, kiedy Mi się podoba i w kim Mi się podoba.

 

– Naprawiaj nas, Jahwe, Ojcze pełen miłości, łagodnie i z miłosierdziem, ale w każdym razie szybko!

 

– Kochaj Mnie, uwielbiaj Mnie, zachowaj Mnie na pierwszym miejscu i ponad wszystkim...

 

– Naucz nas Cię kochać i nie obrażać Cię więcej. Bez Ciebie ogarnia mnie rozpacz, o, Abba!

 

– Moje Oczy nieustannie spoczywają na tobie, Moje dziecko, a Mój Duch ogarnie cię bardziej niż kiedykolwiek, aby nie pozostawić nic z ciebie. Ja Jestem Wszystkim i mogę napełnić cię Moją Światłością.

Ach, stworzenie! Jestem Wierny i Łagodny. Pozostaw Mi wolność, o, stworzenie, a z największym uczuciem miłości napełnię twego ducha przebóstwieniem dokonanym przez Mojego Ducha. Pozostaw Mi wolność w unicestwianiu twojego letargu, który doprowadził cię do tego wielkiego odstępstwa, a twą duszę – do ruiny. Pozwólcie Mi napełnić was Moim Ogniem, abyście stali się Moimi wiernymi i żarliwymi sługami. Pozwólcie Mi was przemienić i uczynić radością Mojej Duszy. Ja-Jestem-Który-Jestem jest z wami.

Miej Mój Pokój i bądź błogosławiony ty, który czytasz Moje Słowa.

 

– Niech każde stworzenie pełni Twoją Wolę, mój Panie.

 

– Córko, to, czego pragnę od was najbardziej, to miłość. Pragnę, abyście Mnie kochali, abyście Mnie kochali, abyście Mnie kochali. Wychwalajcie Mnie i odczuwajcie Moją Obecność. Właśnie tego wymagam od was, Moja Vassulo.

 

– Panie, naucz nas kochać Cię tak, jak tego pragniesz. Naucz nas kochać się wzajemnie. Potrzebujemy Twojej pomocy, bo nie możemy kochać o własnych siłach, bez otrzymania od Ciebie łaski miłowania.

 

– Pouczę was Łaską. Pouczę was tak, jak uczę was Wiedzy waszych ojców. Dam wam to, czego potrzebujecie najbardziej: duchowy pokarm. Wleję w was wszystkich miłość i świętość. Nie odłożę wypełnienia Mojej Obietnicy. Wszystko to, o czym wam mówię, wkrótce się wypełni, a ten, kto przez wszystkie te lata was miażdżył, rozluźni swój uścisk. Wszędzie posieję miłość! Nie będzie już potykania się w ciemności.

Pójdź, córko. My?

 

– Tak, mój Panie.

 

– Kochaj Mnie więc, nie bój się Mnie. Kochaj Mnie. Nie lekceważ Mnie. Kochaj Mnie, nie zapominaj o Mnie. To wszystko, o co cię proszę, duszo.

Stworzyłem cię z jednego powodu: z Miłości, abyś Mnie kochała. Kiedy ciało już się wyniszczy i wyczerpie, wtedy ten, kto był Mi miły, zostanie przyciągnięty do Mojej Duszy na wieki, na zawsze. Ale biada temu, kto się Mnie nie lękał!  Biada sercu, które uwierzyło, że osiągnęło szczyt własnej mocy. Biada... - Orędzie Boga - Prawdziwe Życie w Bogu 20.03.1991


01 października 2020
Czystość myśli, serca, duszy i ciała ma swój wzór.

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)