"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

Niech Mój Pokój będzie z wami, Moje umiłowane dzieci. Dzieci Moje, zbliżają się dni udręki, spustoszenia i głodu; ta ludzkość nie chce Mnie słuchać bez względu na to, ile ją wzywam poprzez Moje narzędzia aby się nawróciła, wciąż odwraca się do Mnie plecami, a nie twarzą. Moje Ostrzeżenie zastanie ogromną większość nieprzygotowaną; wszystko opisane w Piśmie Świętym na ten czas się wypełnia w całości; trwa odliczanie [do końca] czasu Mojego Miłosierdzia; wystarczy tylko, by przyszło Ostrzeżenie i Cud, by ustąpił miejsca Mej Sprawiedliwości.

Znaki na niebie stały się intensywniejsze, przemiana stworzenia narasta, objawienia i manifestacje niebieskie dzieją się jak nigdy przedtem nie widziano na Ziemi; znaki i manifestacje Nieba wzywające ludzkość do nawrócenia, jednakże ona pozostaje w duchowym letargu. Biedne dusze letnie i grzeszne, Moje przebudzenie sumień zastanie was w letniości i grzechu, i nie będziecie mieć czasu, żeby się nawrócić! (...)   

 

 

Dzieci Moje, posłuchajcie z całą uwagą tego, co wam powiem poprzez Mojego proroka Enocha: Tym wszystkim, którzy z braku wiedzy, wiary, czy z lęku się zaszczepili [przeciw COVID-19], a są owieczkami Mego Stada, mówię wam: Nie lękajcie się, gdyż jest dla was nadzieja: jeśli odmówicie z wiarą koronkę do Mej Przenajdroższej Krwi i Ran, razem z litanią do Mej Krwi, jako nowennę, (tutaj link) i poprosicie Mnie, aby Moja Krew zniszczyła szkodliwy skutek szczepionki w waszym ciele, to uwolnię was przez Moje Miłosierdzie od jej negatywnych efektów i opieczętuję was Moją Krwią. Umiłowane dzieci, potęga Mojej Chwalebnej Krwi i Ran jest najlepszym antidotum przeciw jakiemukolwiek wirusowi, zarazie czy pandemii; odmawiajcie modlitwę do Mojej Krwi rano i wieczorem, rozciągając ją na wasze dzieci i bliskich; zapewniam was, że jeśli będziecie ją odmawiać z wiarą, to żaden wirus, zaraza ani pandemia nie będzie mogła zrobić wam krzywdy.

 

Pokój Mój zostawiam wam, Pokój Mój daję wam. Żałujcie za grzechy i nawróćcie się, albowiem bliskie jest Królestwo Boże. Wasz Mistrz, Jezus Eucharystyczny, Oblubieniec, który nie jest kochany. Dajcie poznać, dzieci Moje, całej ludzkości te orędzia zbawienia.

 

Fragment Orędzia Jezusa z dn. 28.07.2021; Enoch (Kolumbia) 

(Całe Orędzie tutaj) 

Szczepienia? Fragment Orędzia Pana Jezusa do tych, którzy z braku wiedzy, wiary, czy z lęku się zaszczepili - "Jest dla was nadzieja..."

2021/10/09

Mówcie: Tak-tak; nie- nie.  Wszystko inne od Złego pochodzi. (Mt 5,37)   A wszystko inne, to brak czystej Prawdy.