"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

Najmilsi, czuwajcie ze Mną na modlitwie i w ufności. (...)

 

Z Mojego Niepokalanego Serca wylewałam na was każdego dnia potoki światła i miłości. Karmiłam was, przyodziewałam, przygotowywałam i umacniałam.

 

Dzięki Mojemu matczynemu i cichemu działaniu w waszym życiu wzrosło poświęcenie się i bardziej naśladujecie waszą Matkę. Staliście się mniejszymi, bardziej pokornymi, bardziej uległymi, bardziej ufnymi i silniejszymi. (...)

 

Wybrałam i pielęgnowałam was w ogrodzie Mego Niepokalanego Serca, aby złożyć was w ofierze na chwałę Trójcy Przenajświętszej. (...)

 

Wy jednak pozostajecie jeszcze na ziemi i sposobicie się do wypełnienia wszystkiego, co zostało już przygotowane dla każdego, zgodnie z Moim planem miłości.

 

To już wasza ostatnia godzina: godzina wielkiej bitwy, godzina wielkiej ofiary, godzina wielkiego zwycięstwa.

 

Wszystko już przygotowałam. Czas odmierzają uderzenia Mojego Serca, które nie zna czasu. Wszystko, co – w czasie – ma się jeszcze wydarzyć, tutaj jest już spełnione.

 

Widzę was tu wszystkich już u kresu drogi, którą macie jeszcze do przebycia, żyjąc i ofiarowując się na chwałę Boga. Tu widzę was już w chwale, czekającej was na końcu waszej bolesnej próby.

 

Żyjcie więc, pogodni i radośni, w świetle Mojego Niepokalanego Serca.

Radujcie się, albowiem wasze imiona są już zapisane w Niebie.

 

 


Amen

Deo omnia gloria et beatissimae virginis Mariae

 

...Żyjcie więc, pogodni i radośni, w świetle Mojego Niepokalanego Serca... -
Wieczernik (Dk190)

2021/10/30
O Sakramencie pokuty

Prawdy nie może poznać ten, kto Mnie nie szuka. Jezus