"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

   Najmilsi (...). Droga światłości. To droga, którą wam wyznaczyłam w tych latach, by was wszystkich doprowadzić do Kościoła światłości.

 

Jezus właśnie kształtuje Swój Kościół potężnym działaniem Ducha Świętego i w ogrodzie Niepokalanego Serca waszej Niebieskiej Mamy. To nowy Kościół światłości, lśniący bardziej niż tysiąc słońc razem wziętych.

 

Kościół ten jest kształtowany w sercach ludzi prostych, małych, czystych, ubogich, umiejących przyjmować Jezusa i iść za Nim – w doskonałej uległości, bez żadnego kompromisu z duchem świata. Jezus buduje ten nowy Kościół w sposób niewidzialny i zupełnie tajny: w ciszy, w modlitewnym ukryciu i prostocie.

 

Zapraszam dziś wszystkich Moich najmilszych synów poświęconych Memu Niepokalanemu Sercu do przemierzenia drogi światła, aby dojść do kresu drugiego, przeżywanego obecnie Adwentu.

 

-Na tej drodze światłości ogarnia was potężny blask Niebieskiego Ojca, który odzwierciedla w was Swoją miłość. Bierze On was w Swe Ramiona i prowadzi coraz bardziej do zrozumienia Jego Boskiego Ojcostwa. W ten sposób stajecie się odbiciem chwały Ojca.

 

-Na tej drodze światłości przenika was dogłębnie Światłość samego Chrystusa, prowadzącego was do silnego przeciwstawiania się ciemności grzechu, błędu i zła. Dzięki temu postępujecie w blasku Jego Bożego Słowa. Powoduje ono, że zstępują na wasze życie świetliste promienie radości, czystości, miłości, piękna i świętości. W ten sposób stajecie się odbiciem blasku Syna.

 

Na tej drodze światłości przemienia was głęboko ogień Ducha Świętego, który jak silny palący płomień pochłania was i oczyszcza z wszelkiej waszej nieczystości i niedoskonałości. Czyni was w ten sposób zdolnymi do wniknięcia w głębiny miłosnego związku, jednoczącego Ojca i Syna.

 

Dzięki temu Ojciec zostaje doskonale uwielbiony, a Syn jest przez was coraz bardziej kochany i naśladowany. Stajecie się w ten sposób odbiciem Miłości Ducha Świętego.

 

Dziś, kiedy wpatrujecie się w blask Mojego uwielbionego ciała, wziętego do Nieba – zapraszam was wszystkich do kroczenia Drogą Światłości. Wytyczyłam ją wam, abyście ofiarowali wasze życie na doskonałą chwałę Przenajświętszej Trójcy, abyście dobrze przeżyli ostatnie czasy drugiego Adwentu i byli przygotowani – z zapalonymi lampami – na przyjęcie nadchodzącego Pana.

Droga światłości. To droga, którą wam wyznaczyłam w tych latach, by was wszystkich doprowadzić do Kościoła światłości. Wieczernik w ramach Ruchu Maryjnego (DK 429)

31 stycznia 2021
Walka duchowa o dogmat

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)