O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

Zbawienie to przyjęcie Prawdy i Miłości.

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

Służba miłości

 

[Kapłani] Kochajcie Jezusa, który was wybrał, powołał i obdarzył darem święceń, aby utrwalić w czasie Swoją Ofiarę, dokonaną na Krzyżu dla zbawienia świata. Was (...) Jezus prosi jedynie o to, byście Go kochali. On prosi was o to z niepokojem spragnionego, który jęcząc czeka na kroplę wody; z pragnieniem zgłodniałego, który wyciąga rękę, aby otrzymać kawałek chleba; z żarliwością zakochanego, który pragnie miłości kochanej osoby.

 

Moi najmilsi (...) otwórzcie wasze (...) serca na doskonałą miłość do Mojego Syna Jezusa. Wasza miłość jest dla Jego Serca balsamem. Łagodzi ona gorycz spowodowaną odczuciem tak małej miłości w obecnych czasach, ponieważ serca ludzi stały się lodowate, zimne, zamknięte z powodu egoizmu i oschłości.

 

Dziś Miłość jest mniej kochana niż kiedykolwiek. Wy (...) kochajcie Jezusa otoczonego tak wielkim chłodem i powszechną obojętnością. (...) Opatrzcie Jego głowę przeszytą wielkimi cierniami. Ucałujcie Jego wargi, by zakosztować goryczy Jego kielicha. Wylejcie balsam na Jego ciało pokryte potem i krwią. Wynagradzajcie waszą obecnością niezliczone i powtarzające się formy opuszczenia. Oddajcie Mu wasze życie w pełnym miłości wynagrodzeniu za trwające nadal zdrady.

 

Wejdźcie z Jezusem do Getsemani i przeżyjcie z Nim bolesne godziny Jego wewnętrznej agonii.

 

Jego Boską miłością, pełną nieskończonej delikatności, kochajcie (...). Uczcie się od Jezusa, który jest łagodny i pokornego Serca. Uczcie się od Jezusa miłości. Przepaszcie się i wy płótnem, aby oddać się służbie bliźniemu.

Niech wasza (...) posługa będzie służbą miłości do wszystkich. Pozwólcie samemu Jezusowi kochać w was.

 

(...)

Dziś Miłość jest mniej kochana niż kiedykolwiek. Wy kochajcie Jezusa otoczonego tak wielkim chłodem i powszechną obojętnością. Wieczernik (DK 490)  

19 lipca 2020
To Duch Boga, wlany w was, daje wam Życie. Kochaj Go, przyzywaj Go, bądź Mu wierna. Posiądziesz Życie i Pokój - wezwania z Nieba

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)

  "Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję ten portal z własnych środków, nie czerpię stąd żadnych korzyści, a służyć mają powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie.

Strona może zawierać pliki cookies.                                                                                                                                               br.stanislaw@gmail.com

 

 

DEO  OMNIA  GLORIA

  AVE MARIA

Gorliwość i ufność

 Odsłon: 028041