"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję tę witrynę z własnych środków, a służyć ma ona powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie. 

Strony mogą zawierać pliki cookies.      

                                                                                                                                                                                                  br.stanislaw@gmail.com

CAŁA CHWAŁA BOGU

 

I Najświętszej Maryi Panny

 

 

Gorliwość i ufność

 

O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

PODSTRONA W  BUDOWIE

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

Fragmenty orędzia z 31.01.2019, Prawdziwe Życie w Bogu

 

 

(…) Zatem tych, którzy pozwolą, by Moje Ręce uformowały ich jak glinę, tak jak ty Mi pozwoliłaś to uczynić, ponownie ukształtuję, aby byli tacy, jakimi Ja pragnę ich mieć. l oddalę od nich winy. Gdyby tylko wyrzekli się swojego szaleństwa, namaściłbym ich.

 

Moja uczennico, wytrwaj i nie pozwól, by jakiś ziemski powab pojawił się na twojej drodze, aby cię odciągnąć ode Mnie! Chcę, żebyś pozostała przywiązana do Mnie. Miej Mnie stale przed oczyma, uwielbiaj i wywyższaj cały czas Moje Imię.

 

Mój Dzień jest blisko was wszystkich i Dzień Mojego Powrotu przyjdzie do was jak złodziej w nocy! Biada wam, którzy nie jesteście przygotowani. Ach! A przecież ileż ostrzeżeń wam posłałem, aby przypomnieć wam, że macie być wierni waszej Wierze?

 

A teraz, epoko niegodziwości, która pozostajesz martwa na Moje Słowa, bluźnisz Mojemu Miłosierdziu, a nie umierasz nigdy dla niegodziwości i waszego podziału, która nie podejmujesz nigdy wysiłku, aby ujednolicić datę Wielkanocy, aby celebrować wspólnie to Święto, ty wciąż zuchwale stajesz przed Moim Obliczem, ogłaszając, że Eucharystia, którą ofiarowujesz, jest znakiem jedności i pokoju, więzią miłości. Ale tak długo, jak długo nie ma między wami miłości, to szatan otrzymuje moc, żeby was podtrzymywać w podziale.

 

Jednym jedynym sposobem uleczenia waszego podziału jest wzrost waszej miłości. Musi was łączyć miłość, abym mógł rządzić waszymi sercami. Duch Miłości czeka, aby was napełnić Swoją Obecnością, ale wy Mu nie pozwalacie działać w taki sposób, żeby mógł usunąć wasz podział. Jeśli się nawrócicie i pozwolicie Mojemu Duchowi  zamieszkać w was, to wtedy Mój Kościół zostanie napełniony Światłem, Światłością Ducha Świętego.

 

Dzisiaj  pokolenie, żyjesz w wielkich utrapieniach, wywołanych własnymi rękami.  Jest pośród was duch zła, duch letargu, apatii, buntu, nieprzejednanej pychy, która pobudza was do odstępstwa, trzymając was z dala ode Mnie, a blisko Śmierci! Czy chcecie spędzić wieczność w Piekle? Jeśli  wrócicie do Mnie, usunę wasze utrapienia i zakosztujecie pokoju na ziemi…

 

Dzień Mojego Powrotu jest bliższy, niż wam się wydaje, ponieważ przychodzę, aby przebywać pośród was wszystkich i naprawdę obudzę Mój Lud, podnosząc zasłonę, która mu uniemożliwia uznać we Mnie Mesjasza. Ożywię ich  przygaszonego ducha, przekształcając go w  radosny płomień, a ich poznanie - w żywą otwartą księgę Zrozumienia.  A  oni uczczą Mnie Psalmami, pielęgnując  Poznanie w swoich sercach!

 

Ja, Pan, zgromadzę was wszystkich pod Moim Imieniem, gdyż wielkie jest Moje Panowanie i Moja Królewska Moc. Nie pozwalajcie się oszukać nikomu, kto mówi, że Ja nie zatryumfuję na końcu. Właśnie w to szatan chciałby kazać wam uwierzyć. Ja na końcu zatryumfuję, a wy wszyscy będziecie żyć pod Moim Świętym Imieniem Jezusa Chrystusa, Syna Bożego i  Zbawiciela, Wspaniałego Doradcy, Boga potężnego, Wiecznego Ojca, Księcia Pokoju.

(...)

Ja Jestem. ic.

 

Całość:

https://vassula.pl/http-vassulapl-oredzia-najnowszehtml.html

Dzisiaj  pokolenie, żyjesz w wielkich utrapieniach, wywołanych własnymi rękami.  Jest pośród was duch zła... Czy chcecie spędzić wieczność w Piekle? ... -  Orędzie Pana Jezusa 

16 May 2020
Jednocz się z Moją modlitwą... - odrodzedoprawdy.pl

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)