"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję tę witrynę z własnych środków, a służyć ma ona powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie. 

Strony mogą zawierać pliki cookies.      

                                                                                                                                                                                                  br.stanislaw@gmail.com

CAŁA CHWAŁA BOGU

 

I Najświętszej Maryi Panny

 

 

Gorliwość i ufność

 

O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

PODSTRONA W  BUDOWIE

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

Kiedy objawienie jest prawdziwe? Gdy świadczy Prawdę, broniąc jej.

Duch Święty nie może być przychylny błędowi, kłamstwu i grzechowi, 

lecz On poświadcza i ukazuje duszom Mojego Syna i Jego Słowa Życia wiecznego.

 (ITAPIRANGA 6.09.2020)

 

(...)"Kiedy odwiedzam kogoś, aby do niego mówić, zwracam się do całego świata...

Mówię do was, ale nie słuchacie. Chcę was podźwignąć, a wciąż nie chcecie wstać.

Wołam was, a udajecie głuchych... Daję wam wiele znaków, a ciągle nie wierzycie...

Jak długo jeszcze będziecie głusi...  Zmierzacie ku własnej zagładzie...". 

NMP (Kibeho)

 

 

NAJNOWSZE ORĘDZIA:


 
ANGUERA 9 .12.2020  widzący: Pedro Regis
Kochane dzieci, zginajcie swe kolana na modlitwie za Kościół Mojego Jezusa. Nieprzyjaciele będą działać, by oderwać was od prawdy. Bądźcie uważni. Oni działają i przedstawiają się jako owce, ale są niszczycielskimi wilkami. Cierpię z powodu tego, co na was przychodzi. Przyjmijcie Ewangelię Mojego Jezusa i wytrwajcie w wierności prawdziwemu Magisterium Jego Kościoła. Dym demona wszędzie się rozprzestrzenił, wywołując duchową ślepotę u Mych biednych dzieci. Słuchajcie Mnie. Ja pragnę wam pomóc, ale proszę was usilnie, abyście byli posłuszni Memu Wezwaniu. Zdążacie ku przyszłości [pełnej] wielkiego zamętu i podziałów. Będziecie jeszcze widzieć straszne rzeczy wszędzie wokół. Naprzód w obronie prawdy! To jest orędzie, jakie dziś wam przekazuję w Imieniu Najświętszej Trójcy. (...)
 
Trevignano Romano 8.12.2020  NMP:
Dzieci Moje, odtąd Duch Święty będzie wiać coraz silniej na Mój umiłowany Kościół i na jego dzieci; pamiętajcie: kochajcie Pana. Drogie, najukochańsze dzieci, jesteście Moją maleńką Resztą, bądźcie Moją małą trzódką, abym zawsze mogła umieszczać was pod Moim błogosławionym płaszczem, by was chronić. Moi umiłowani synowie, ci, którzy ewangelizują, gdyż są przeze Mnie wybrani, pragnę, by byli słuchani, ponieważ oni mają znak Boga, którym jest miłość, radość i pokój. Dzieci, Ja, Niepokalana i Współodkupicielka ludzkości jeszcze raz zapraszam was do tego, by wiele się modlić w tym okresie. Świat i ludzkość potrzebują Moich Apostołów; słuchajcie ich głosów i jednoczcie się z nimi, by wyśpiewywać chwałę Panu. (...) Nie lękajcie się, nigdy nie zostawię was samymi (...) 
 
ANGUERA 9 .12.2020  widzący: Pedro Regis
Kochane dzieci, jestem Niepokalane Poczęcie. Proszę was usilnie, żebyście oderwali się od grzechu, bo Mój Syn Jezus was kocha i oczekuje was z otwartymi ramionami. Nie pozwólcie, by demon was zwiódł. Jesteście [ludźmi] Pana i tylko za Nim macie iść, i tylko Jemu macie służyć. Grzech odrywa was od Pana i niszczy was duchowo. Nawróćcie się ze skruchą. Szukajcie Miłosierdzia Mojego Jezusa poprzez Sakrament Pokuty. Dajcie się prowadzić przez Ręce Pana. Mówcie wszystkim, że Bóg się spieszy i że to jest odpowiedni czas na wielki powrót do Jego Łaski. Nie odrywajcie się od modlitwy. Jedynie dzięki sile modlitwy możecie przebyć drogę świętości, stawiając czoła wszystkim przeszkodom. Odwagi.(...) Nie wycofujcie się. Dbajcie o swoje życie duchowe. Przyjdą trudne czasy dla tych, którzy kochają prawdę i bronią jej. Wielu wycofa się ze strachu, ale ci, którzy wytrwają w wierności aż do końca, zostaną ogłoszeni Błogosławionymi Ojca. Naprzód bez lęku! Jutro będzie lepsze dla sprawiedliwych. 
 
Trevignano Romano 5.12.2020
(...) Dzieci Moje, dzisiaj jeszcze nie jest prawdziwy czas prześladowania, ale wkrótce narzucą wam jedyną religię, która nie będzie więcej tą chrześcijańską. Nie rozumujcie głową, ale proście o pomoc Ducha Świętego, który zawsze może [lub: aby mógł] wam pomagać. Nie musicie niczego się bać, gdy jesteście z Chrystusem. Teraz zostawiam was z Mym matczynym błogosławieństwem, i z Jezusem pomiędzy wami.
 
 
Trevignano Romano 1.12.2020
(...) Posłuchaj, moja córko, świat w tym miesiącu usłyszy krzyk boleści/porodu: mój Syn narodzi się pośród ucisku i duchowej zarazy. Moje dzieci, bądźcie wspólnym głosem Nieba, módlcie się, módlcie się, módlcie się dzieci o pokój, aby zapanował. Modlitwy wszystkich, którzy mają wiarę będą oczekiwaniem na przyjście Jezusa Chrystusa. Ziemia zadrży mocno, wody zaatakują ziemie, módlcie się za Włochy. Moje dzieci, ludzkość biernie przyjęła/zaakceptowała wolę światowej elity, nie zdając sobie z tego sprawy, siła diabła coraz bardziej gnębi tę ludzkość/uciska to człowieczeństwo. Dzieci, nie śpijcie, ale wołajcie Imię Pana, wzywajcie Go, kochajcie Go i bądźcie Mu wierni. Wielu z was nie rozumie co się dzieje, ale czytając i przyjmując orędzia sercem zrozumiecie. Do dzisiaj (was) ostrzegałam, od Fatimy czy La Salette, ale obojętność rozpraszała cię i oślepiła. Oto nadchodzi koniec czasu: to się dzieje na twoich oczach, więc nie dziw się, ale reaguj. Bądźcie jednym chórem podczas odmawiania Różańca Świętego. Módlcie się za Chiny, za Amerykę (...)    
 
Trevignano Romano 17.11.2020  NMP:
Dzieci Moje, odtąd Duch Święty będzie wiać coraz silniej na Mój umiłowany Kościół i na jego dzieci; pamiętajcie: kochajcie Pana. Drogie, najukochańsze dzieci, jesteście Moją maleńką Resztą, bądźcie Moją małą trzódką, abym zawsze mogła umieszczać was pod Moim błogosławionym płaszczem, by was chronić. Moi umiłowani synowie, ci, którzy ewangelizują, gdyż są przeze Mnie wybrani, pragnę, by byli słuchani, ponieważ oni mają znak Boga, którym jest miłość, radość i pokój. Dzieci, Ja, Niepokalana i Współodkupicielka ludzkości jeszcze raz zapraszam was do tego, by wiele się modlić w tym okresie. Świat i ludzkość potrzebują Moich Apostołów; słuchajcie ich głosów i jednoczcie się z nimi, by wyśpiewywać chwałę Panu. (...)
 
Luz de Maria 29.11.2020 (+ Imprimatur) NMP:
„(...) Umiłowany ludu Mojego Syna, musicie zachować należyty szacunek dla obecnej choroby i podjąć niezbędne kroki, aby nie stać się jej ofiarą.(...)
Nawet jeśli przywódcy komunistów, masonów i iluminatów na Ziemi mają wszystko przygotowane, aby wpędzić cię w panikę, nie pozwól im wprowadzić cię w tę pułapkę. Pamiętajcie, że TO NIE JEST KONIEC ŚWIATA, ALE TEGO POKOLENIA.  Dlatego jesteś przed takim chaosem powstałym z nieposłuszeństwa wobec Moich Objawień: tych już wypełnionych, tych, które się wypełniają i tych, które jeszcze się nie wypełniły. Diabeł o tym wie i wiedząc o tym, wyzwolił swoją wściekłość na Moje dzieci, aby poprowadzić je ku potępieniu.
Najważniejsze jest (teraz), aby każdy spojrzał w siebie i odkrył prawdziwe ludzkie <ja>, którym jesteś. To nie jest czas, abyś żył w niepewności, dyskomforcie, zazdrości, dumie czy dwuznaczności. Te niskie namiętności sprawią, że będziesz wzrastać w złu, w które to pułapki posyła ludzi szatan i zapominacie (wtedy), że zostaliście odkupieni przez Mojego Syna i nie podlegacie złu, ale dobru.
Jeden światowy rząd utrzymuje ludzkość w wielkiej duchowej bitwie, wprowadzając ją w błąd, aby zaszczepić strach w obliczu wszystkiego, z czym się boryka, przy braku prawdziwej wiary, posłuszeństwa i nadziei Ludu Bożego. Wiesz, zbliżasz się do wielkich udręk... jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. ŚWIATOWY PORZĄDEK ZAPROGRAMOWAŁ (już), ŻE CAŁA LUDZKOŚĆ NA WSZYSTKICH SWOICH POZIOMACH ZMIENI SIĘ CAŁKOWICIE. ICH PLANY MAJĄ ZWRÓCIĆ LUDZKOŚĆ DO ZMIANY W KAŻDYM ASPEKCIE POPRZEZ INDUKCJĘ ELEKTROMAGNETYCZNĄ ZAPROGRAMOWANĄ TAK, ABY TWÓRCZOŚĆ LUDZKA ZMIENIŁA UMYSŁ, MYŚL, PRACĘ I DZIAŁANIE.
Uwaga! Ludzie mojego syna. Uwaga!, Moje dzieci, opierajcie się, nie dajcie się zaskakiwać, miejcie świadomość, że jesteście dziećmi Mego Syna, pozostańcie w stanie Łaski, <cały Chrystus, wszystko dla Chrystusa> bądźcie gotowi żyć dla Mojego Syna, w ten sposób nie zdołają was przekształcić. Nie bójcie się głodu, który zbliża się po całej Ziemi ani upadku światowej gospodarki, jedynie sprawiedliwości, a zobaczycie, że Wieczny jest Ojcem i nie opuszcza Swojego Ludu. Nie bój się trzęsienia ziemi, nawet jeśli nie jest to normalne dla niej zachowanie. Ziemia się zatrzęsie. Nadchodzi wielki dreszcz objawiony przez Matkę, dlatego konieczne jest, aby Moje dzieci zachowały niezachwianą Wiarę. Dzieci, czas przyznać się do błędów...  Czas wrócić do owczarni...  Czas dołączyć. (...)
Bądź stanowczy w wierze, nie pozwól, by niepewność cię zaskoczyła. Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, ziemia zadrży na północy, z wielką siłą, módlcie się za Kalifornię, módlcie się za Kanadę. Módlcie się, Moje dzieci, módlcie się, na południu ziemia będzie mocno wstrząśnięta, zaskakując jej mieszkańców. Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, w Europie i Azji ziemia się poruszy. Módlcie się szczególnie za Japonię. Módlcie się, Moje dzieci, z Kosmosu zbliża się ciało niebieskie, które będzie trzymało ludzkość w napięciu. Módlcie się Moje dzieci, módlcie się, aby ziemia obudziła się w <Pierścieniu Ognia>. Módlcie się, Moje dzieci, módlcie się, ta chwila przyspiesza, a zło wzmaga swoją presję na ludzkość, aby stała się obecna.
Umiłowani ludzie mojego Syna:
Nie zasypiaj, to nie jest czas na spanie, to czas na ciągłe czuwanie. Nowa choroba uderza na Ziemię i Moje dzieci cierpią z tego powodu. Słońce zaskoczy człowieka, zbliżają się wielkie zmiany.
Aby ocalić duszę, musicie żyć bardziej z ducha niż z ciała. NIE WSZYSTKO, CO SIĘ ZDARZY, BEDZIE MIAŁO LOGIKĘ DLA CZŁOWIEKA, BOSKIE PLANY NIE MIESZCZĄ SIĘ W LUDZKIEJ LOGICE. TO, CO MUSI BYĆ SPEŁNIONE, BĘDZIE SPEŁNIONE, NIE KIEDY CZŁOWIEK MÓWI, ALE GDY JEST OGŁOSZONE Z NIEBA (chodzi o czas).
Kochane dzieci, wojna przyspiesza (swoje) nadejście, Chiny stawiają gigantyczne kroki. Moje dzieci, zanim się pożegnam, chce wezwać was do jedności, wszyscy będą potrzebni, wszyscy. Przygotujcie się do schronienia się w Moim Niepokalanym Sercu, pozostańcie w ciągłej jedności, ofiarowując i adorując jedynego Boga, godnego chwały, Alfę i Omegę na wieki wieków. W każdym czasie jesteście w rękach Ojca Niebieskiego. Nie jesteście sami, pozostańcie w bieżącej kolumnie/szyku/jedności. Błogosławię Was. Kocham was. Nie bój się! Czyż nie jestem tutaj, czyż nie jestem Twoją Matką?
— Matka Maryja.
 
Medziugorje 25.11.2020 
Drogie dzieci! To jest czas miłości, ciepła, modlitwy i radości. Dzieci, módlcie się, aby Dziecię Jezus narodziło się w waszych sercach. Otwórzcie wasze serca Jezusowi, który daje się każdemu z was. Bóg mnie posłał, abym była radością i nadzieją w tym czasie, a ja wam mówię: bez Dzieciątka Jezus nie macie delikatności ani doświadczenia Nieba, które kryje się w Nowonarodzonym. Dzieci, dlatego pracujcie nad sobą.  Czytając Pismo Święte odkryjecie narodzenie Jezusa i radość, jak w  pierwszych dniach, które Medziugorje dało ludzkości. Historia będzie prawdą, co i dziś powtarza się w was i wokół was. Pracujcie i budujcie pokój poprzez sakrament spowiedzi. Dzieci, pojednajcie się z Bogiem a zobaczycie cuda wokół was.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.
 
 
Trevignano Romano 21.11.2020 NMP:
Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że od dziś duch diabła będzie silniejszy, będzie nawiedzał wiele umysłów. Proszę, wierzcie moim słowom, przygotujcie się na wyrzeczenia, do których was (powoli) zobowiązują, postępujcie zgodnie z moimi słowami. Bądź jak Noe, kiedy przygotowywał Arkę i wszyscy brali go za szaleńca, a mimo to miał wiarę i ocalił swoją rodzinę i gatunki zwierząt.
To najgorszy moment, w jakim ludzkość kiedykolwiek żyła, więc proszę was, moje dzieci, miejcie wiarę, a zostaniecie zbawieni. Bądźcie małymi, tylko w ten sposób możecie wejść do Królestwa Bożego, bez względu na to, ilu wami wzgardzi, osądzi was i będzie prześladować. Będziecie mieć u boku moich Aniołów, którzy uczynią was niewidzialnymi dla zła, zwłaszcza gdy będziecie w swoich schronieniach.
Proszę was, aby w każdym domu wzniesiono ołtarz z poświęconymi świecami, Mój Syn i ja będziemy tam z wami, zawsze, nie bójcie się, Mój Pan pokonał śmierć i was kocha...
 
Trevignano Romano 17.11.2020  NMP:
(...) Moje ukochane dzieci, otwórzcie oczy, aby zobaczyć ciemność, która zstąpiła na tę ziemię, wiatry wojny wieją coraz silniej. Moje drogie dzieci, z bólem patrzę na ludzkość, która ginie, część już zaginęła, powtarzam wam, kochajcie się wzajemnie. Ludzkość przekształciła się w ludzi bez Ducha Bożego, myślicie o wszystkim, co jest związane z ziemią i nigdy nie patrzycie na Niebo, które z miłością chce was zbawić swoimi znakami i Moimi słowami, aby was chronić, a jednak jesteście ślepi. Moje dzieci, patrzcie na krzyż Chrystusa i miłujcie go, módlcie się szczególnie za tych kapłanów, którzy nie są już warci posiadania Ciała Jezusa w swoich rękach, już wam powiedziałam, że wrócicie, aby modlić się w domach. Dzieci, módlcie się za Włochy, bo wkrótce ziemia zadrży. Módlcie się za Amerykę i nie patrzcie na ciszę tych czasów, wkrótce będą odczuwalne konflikty. (...)

 

Trevignano Romano  14.11.2020  NMP:
(...)  Moi umiłowani, Jezus cierpi za to, co mu czynią, szatan niepokoi wiele dusz i prowadzi ludzi Kościoła ścieżką pychy i dumy. A to sprawi, że uwierzą że są wszechmocni idąc ścieżką zatracenia. Boli mnie to, bo stado zostanie rozproszone bez poznania Jezusa. Moje dzieci, z drugiej strony, Bóg prosi was o pokorę. To jest cnota, która sprawi, że zostaniecie rozpoznani jako Jego dzieci.
Teraz nadszedł czas na prawdziwą bitwę; i z bronią postu i Różańcem Świętym na rękach, walczcie ze mną o Triumf Mojego Niepokalanego Serca. Umiłowane dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne, ale nie bójcie się, ponieważ Ja i mój Syn będziemy blisko was w ucisku. Jezus ześle na was Ducha Świętego, tak jak uczynił to ze swoimi apostołami. Moje dzieci, ambasadorzy i prorocy tych czasów będą najbardziej cierpieć, nie zostawiajcie ich samych. Kochajcie się jak bracia, zjednoczcie się miłością i módlcie się razem z oddaniem. (...)
 

03.11.2020 widzący: Pedro Regis  

 Drogie dzieci, jesteście na świecie, lecz nie jesteście ze świata. Oddalcie się od grzechu i służcie Panu z radością. Zegnijcie wasze kolana w modlitwie i przyjmijcie Ewangelię Mojego Syna, Jezusa. Nie wycofujcie się. Macie jeszcze długie lata ciężkich prób, lecz Ja was kocham i będę z wami. Podajcie Mi wasze dłonie a zaprowadzę was do Tego, który jest waszą jedyną Drogą, Prawdą i Życiem. Dbajcie o wasze życie duchowe. Zmierzacie ku przyszłości, w której niewielu pozostanie silnych w wierze. Cierpię na to, co was czeka. Żałujcie i pojednajcie się z Panem. Szukajcie Go w Eucharystii by być wielcy w wierze. (...)

 

 

Trevignano Romano  31.10.202) Orędzie Jezusa:

 

Dzieci moje. Gdzie są moje dzieci, ci którzy nie wierzą, odwrócili się plecami kolejny raz, nie wierząc w Orędzia Mojej Matki. (...)
Och, ileż złości wewnątrz Mojego Kościoła, wkrótce podniesie się wielki dym. Ostrzegałem, że będzie trzęsienie ziemi w Watykanie – apostazja dzieci moje.
Ileż miłosierdzia spłynie na tych, którzy uwierzyli, ileż łask otrzymają te moje dzieci.
Dzieci moje, proszę was: (do kapłanów) nie porzucajcie Kościoła, nie gubcie stada lecz walczcie, nie zostawiajcie w ręku szatanowi wszystkiego. Co uczynią, co zrobią moje dzieci bez was. Bądźcie apostołami, bądźcie światłami, teraz gdy ciemności zapadły w kościołach. Och! Ileż desperacji, ileż ludzi przejętych przez zło, jak bardzo cierpi Moje Serce i Serce Mojej Matki. Nie mogę znieść widoku Mojej Mamy we łzach, sprawiają Mi wielki ból, lecz wy, walczcie.
Bądźcie zawsze w modlitwie, módlcie się i nie zmieniajcie nic, co zostało wam przekazane. Wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii, lecz wy, walczcie by ją przyjąć. Moi Aniołowie będą zbliżać do was świętych kapłanów, nie bójcie się, niczego wam nie zabraknie.

Jezus pokazuje mi nowy świat i mówi:

– Och! Córko moja, spójrz, to jest cudowny świat przygotowany dla was i wkrótce nadejdzie...

Jezus modli się do Ojca:

– Ojcze mój, który jesteś w Niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w Niebie tak i na ziemi. Ojcze, nie porzucaj ich, nie porzuć nikogo. Amen.

 
Trevignano Romano 27.10.2020  Przesłanie Jezusa  
(...) Miejcie w sercu pokój, bo to, co się wydarzy, będzie straszne w oczach waszych i waszych braci. Ja, twój Bóg, zostałem sam, jestem sam, a ty odczuwasz całe moje cierpienie. Moja córko, wielu zastanawia się co się wydarzy i nie zdają sobie sprawy, że wszystko upadnie. Nie przestrzegają już pierwszego przykazania, nie uwierzyli w moc modlitwy i miłości, są zdezorientowani i zagubieni. Moja ukochana, moje opróżnione kościoły stały się miejscami hipokryzji, fałszu i rozrywki. Ale jestem tam obserwując i płacząc z powodu wielkiego rozczarowania. Siostro, towarzysz mi w tym bólu, żeby wszystko mogło być lżejsze. To wszystko się skończy. Moje przemówienie niedługo nadejdzie - wielki Grzmot. Rozpocznie się walka partyzancka, która zamieni się w wojnę. Nadejdą czasy, kiedy będą nadal trzymać cię na dystans zmieniając twój sposób życia, prowadząc cię coraz bardziej w grzech. Sakramenty nie będą już udzielane i wszystko zostanie przemienione. Kłamstwa będą dobrze zaaranżowane i będą coraz bardziej przekonywać cię do grzechu. Bracia, proszę was, nie bądźcie ślepi. Tylko dzięki modlitwie sercem będziecie mogli zobaczyć zwiedzenie...

 

 

Medziugorje 25.10.2020

Drogie dzieci! W tym czasie wzywam was, abyście wrócili do Boga i modlitwy. Wzywajcie pomocy wszystkich świętych, aby byli dla was przykładem i pomocą. Szatan jest silny i walczy, aby jak najwięcej serc przyciągnąć do siebie. Chce wojny i nienawiści. Dlatego jestem z wami tak długo, aby was prowadzić [na] drogę zbawienia, do Tego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Dziatki, wróćcie do miłości do Boga, a On będzie waszą siłą i ucieczką. (...) 

 

 

Trevignano Romano, 20.10.2020

(...) Kochani moi, otwórzcie wasze serca, w przeciwnym razie nie będziecie w stanie dostrzec wrót Nieba, które wkrótce otworzy się nad wami. Dzieci, wojna się zbliża coraz bardziej, módlcie się za Amerykę. Teraz ograniczają waszą wolność, bo nie macie wewnętrznej prawdy. Nawróćcie się, prawda was wyzwoli. (...)

 

 

ANGUERA 20.10.2020  widzący: Pedro Regis

(...) Bądźcie wierni Mojemu Synowi Jezusowi. Przyjmijcie nauki prawdziwego Magisterium Jego Kościoła. Pozostańcie na szlaku który wam wskazałam. Nie dajcie się zarazić błotem fałszywych doktryn. Należycie do Pana i tylko za Nim macie iść i Jemu służyć. Podajcie mi wasze dłonie, a zaprowadzę was do zwycięstwa. Szukajcie sił w modlitwie, Ewangelii i Eucharystii. Żałujcie i powróćcie do Boga. Szukajcie Go w Sakramencie Pokuty. Nie traćcie otuchy. Pan was kocha i czeka na was w otwartymi Ramionami. Naprzód, w obronie prawdy. (...)

 

 

Trevignano Romano, 17. 10.2020 

(...) Dzieci, zegnijcie wasze kolana. Od wielu lat przypominam wam o nieustającej modlitwie oraz wyzbyciu się przywiązania do rzeczy tego świata, lecz wy żyliście, jakby wszystkie rzeczy były wam dane na zawsze. Mówicie o obecnych czasach lecz nie zastanawiacie się nad tym, co mówię poprzez Moją wybraną. Zachowujecie się nadal tak, jakby wszystko miało się zmienić i wrócić jak było. Dzieci moje, wojna rozpoczęła się pośród was, pośród ludu. Ludzkość wyrzeka się Boga. Proszę was dzieci, zjednoczcie się w modlitwie, to jest czas zbiorów i zrobi to Jezus. Burza nadchodzi, a wy nadal zajmujecie się bezużytecznymi rzeczami. Pamiętajcie, że wkrótce, bardzo blisko wszystko upadnie. Chcą zawładnąć waszym życiem i waszymi umysłami. Wiedzcie, że wkrótce będziecie musieli przygotować schronienia. Właściwie wszystko jest bliskie. Zobaczycie wiele okropnych rzeczy, lecz wiara was ocali. Dzieci, otwórzcie wasze serca, kochajcie się i nawróćcie. Nie przywiązujcie się do rzeczy ziemskich, bo zostaną wam odebrane i zostaniecie sami z waszym sumieniem. Proście Boga o przebaczenie, Tego, który może wszystko. (...)

 

 

Trevignano Romano, 13.10.2020 

Dzieci moje, mój ból jest głęboki, bo widzę moje dzieci które się gubią. Módlcie się, módlcie, módlcie, módlcie dużo, nie bądźcie zmęczeni w modlitwie. Módlcie się przede wszystkim za Kościół, aby mógł odnaleźć światło. Dzieci ukochane, waszym zachowaniem nadal krzyżujecie mojego Syna Jezusa, gdyż nie żyjecie według Ewangelii i Słowa Bożego. Ciemności wkrótce spadną na ziemię, lecz wy dalej nie wierzycie. Chcę was przygotować bo czasy które nadejdą, będą bardzo ciężkie. Masoneria i satanizm chce zawładnąć waszymi umysłami. Wszystko to, co nadejdzie, było od dawna przygotowane, ale nie bójcie się, ufajcie w przebaczenie i Miłosierdzie. Pamiętajcie, by wyspowiadać się i nawrócić pilnie. (...)

 

 

12.10.2020 widzący: Pedro Regis

(...) Proszę byście byli mężczyznami i kobietami modlitwy, gdyż tylko w ten sposób, możecie wspomóc Zwycięstwo Boga, z Ostatecznym Triumfem Mojego Niepokalanego Serca. Nie zapominajcie: w rękach Różaniec Święty i Pismo Święte, w sercu miłość do prawdy. (...) Szukajcie sił w Eucharystii, Ewangelii Mojego Jezusa. Dajcie wszystko z siebie w misji którą powierzył wam Pan. Niebo będzie waszą nagrodą. Wszystko w tym życiu mija, lecz Łaska Boża w was będzie Wieczna. Przychodzę z Nieba, by wezwać was do nawrócenia. Posłuchajcie Mnie. Macie wolność, lecz najlepiej jest wypełniać wolę Pana. Dbajcie o wasze życie duchowe i nie pozwalajcie, by rzeczy tego świata oddaliły was od Mojego Jezusa. Naprzód, drogą którą wam wskazałam. (...)

 

 

Trevignano Romano, 10.10.2020 

(...) Drogie dzieci, przychodzę jeszcze, by dotknąć tej ziemi pełnej grzechu, aby wam pomóc, aby prosić i błagać was, byście pomogli Mi uratować stracone dusze moich dzieci. Zło pochwyca moje dzieci jak nigdy dotąd. W tym momencie diabeł rozszalał się jak nigdy wcześniej, bo wie, że jego dni są policzone. Wasza miłość musi być całkowita. Będziecie widzieć ludzi którzy popadają w szaleństwo, będziecie oglądać różne niespodziewane reakcje, jak przeklinanie Boga bez żadnej przyczyny. A wszystko to jest owocem szatana. Lecz wy, macie kochać, przebaczać i ofiarować całe wasze złe samopoczucie, aby Jezus mógł zmienić je w Łaski. Dzieci, miejsce Boga ludzkości zajęła technologia. Bądźcie gotowi w każdym momencie, nim nadejdzie Oświecenie. Dzieci, wasze modlitwy łagodzą przyszłe wydarzenia. Módlcie się, módlcie, módlcie, nie myślcie o rzeczach mało istotnych, ale poświęćcie wasz czas bardziej na modlitwę, niż na rozmowy. Módlcie się za Amerykę. Dzieci, na wojnę już wszystko jest gotowe, módlcie się, módlcie, módlcie! (...)

 

 

10.10.2020 widzący: Pedro Regis

“Drogie dzieci, kocham was takich, jacy jesteście i proszę byście we wszystkim byli jak Jezus. Dawajcie świadectwo waszym życiem, że należycie do Pana. Oddalcie się od świata i żyjcie zwróceni ku Niebu, dla którego wyłącznie zostaliście stworzeni. Nie oddalajcie się od modlitwy. Ludzkość kroczy w ciemnościach i potrzebuje Światła Pana. Otwórzcie wasze serca i przyjmijcie wolę Bożą na wasze życie. Żyjecie w czasach gorszych niż potop i nadszedł moment waszego powrotu. Żałujcie i powróćcie do Mojego Syna, Jezusa. Mężczyźni i kobiety wiary pić będą gorzki kielich cierpienia. Ujrzycie jeszcze straszliwe rzeczy na Ziemi, i niewielu pozostanie silnych w wierze. Szukajcie sił w Ewangelii i Eucharystii. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie silni w waszej wierze. Nie wycofujcie się. Wiedzcie, że prawda w całości utrzymywana jest tylko w Kościele Katolickim. W Bogu, nie ma półprawdy. Odwagi. (...)

 

 

6.10.2020 widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, zegnijcie wasze kolana w modlitwie. Bóg potrzebuje waszego “TAK”, szczerego i odważnego. Ciężkie czasy nadejdą, dla tych, którzy kochają i bronią prawdy, lecz Zwycięstwo Boga nadejdzie dla sprawiedliwych. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wezwać was do nawrócenia. Dawajcie wszędzie świadectwo Mojej Miłości do was. Ludzkość oddaliła się od Stwórcy i zmierza ku wielkiej przepaści. Żałujcie i powróćcie do Pana. Nie wycofujcie się. (...)

 

 

4.10.2020 widzący: Pedro Regis

“Drogie dzieci, naśladujcie Mojego Syna Jezusa w miłości i obronie prawdy. Zmierzacie ku przyszłości wielkiego podziału i zamętu w Domu Bożym. Pozostańcie z Jezusem. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie na drodze którą wam wskazałam. Bądźcie uważni. Odseparujcie się od wszystkiego, co jest ze świata i służcie Panu z wiernością. W Bogu nie ma półprawdy. Mój Jezus nauczył was, że droga do Nieba wiedzie przez krzyż. Nie traćcie nadziei. Na końcu, zwycięstwo Boga nadejdzie dla sprawiedliwych. Módlcie się. Módlcie. Módlcie. Jedynie siłą modlitwy, będziecie mogli znieść ciężar prób które nadejdą. Odwagi. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wam pomóc. Naprzód, w obronie prawdy. (...)

 

Trevignano Romano, 3.10.2020 

(...) Dzieci kochane, otwórzcie wasze serce na Pana, jedyną Drogę, Prawdę i Życie. Dzieci moje, nie bójcie się miłości Boga, która jest jedynym prawdziwym ocaleniem. Dzieci, pozwólcie się zmienić, powolutku, otwierając wasze serca możecie otrzymać nowego ducha, nowe serce i nowe życie. Dzieci, dziś będę ukoronowana przed wami, i przed światem, jeszcze raz jako Królowa. Módlcie się za Kościół i przede wszystkim za kapłanów, aby Ciało Mojego Syna nie było bezczeszczone. (...)

 

 

1.10.2020 widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, przychodzę z Nieba by zaprowadzić was do Nieba. Bądźcie posłuszni mojemu wezwaniu. Tego, co Pan przygotował dla was, ludzkie oczy nigdy nie oglądały. Bądźcie oddani Panu dając przykład i w waszych słowach. Głoście zawsze Miłość Jezusa. On oczekuje wiele od was. Nie oddalajcie się od modlitwy. Kiedy jesteście dalecy, stajecie się celem nieprzyjaciela Boga. Umacniajcie się modlitwą i Eucharystią. Zegnijcie wasze kolana w modlitwie (...)

 

 

Trevignano Romano, 29.09.2020 

(...) Dzieci moje, płaczę na to, co spadnie na ludzkość. Odwróciła się plecami do Boga i moje serce jest pełne bólu. Módlcie się, w szczególności za kapłanów, wielu z nich poświęciło się Bogu, jednak wybrali przyjemności tego świata. Czyniąc to, sprawili, że stado uciekło i teraz wałęsa się, zdezorientowane i zdesperowane. Ludzkość sądzi, iż może stworzyć sobie własnego boga, lecz tak nie jest. Dzieci, czytajcie dziesięć przykazań, bo dziś, nie są już przestrzegane. Zadajecie sobie pytanie, dlaczego ziemia będzie tak silnie oczyszczona? Czego się spodziewaliście po tym, jak popełniliście wszystkie te grzechy!! Wierzycie w Boga miłosiernego, ale nie w Jego sprawiedliwość. Dzieci moje, niebo wkrótce się zaciemni, a wy jeszcze nie słuchacie i nie dostrzegacie. Proszę was, ratujcie się przez odmawianie Świętego Różańca. Jestem u waszego boku i kocham was. Kochani moi, miejcie wiarę i nawróćcie się. (...)

 

 

29.09.2020 widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, jestem Królową Pokoju i przychodzę z Nieba, by zaprowadzić was do Tego, który jest waszym Jedynym i Prawdziwym Zbawicielem. Otwórzcie wasze serca i przyjmijcie to, co przychodzi od Pana. Nie pozwólcie, by ciemności diabelskie oddaliły was od szlaku ocalenia. Pan posłał Mnie, by wezwać was do nawrócenia i do świętości. Nie oddalajcie się od drogi, którą wam wskazałam. Droga do świętości jest pełna trudności, lecz Pan was kocha i będzie z wami. Odwagi. Oddalcie się od świata i żyjcie zwróceni ku Niebu, dla którego wyłącznie zostaliście stworzeni.

Zegnijcie wasze kolana w modlitwie. Ludzkość jest chora i potrzebuje uleczenia. Zmierzacie ku przyszłości pełnej wątpliwości i niepewności. Bądźcie wierni Jezusowi i Jego naukom. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie wierni Prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Kocham was, takich jacy jesteście i proszę byście żyli moimi apelami. Macie wolność, lecz lepiej jest czynić wolę Bożą. Naprzód, bez strachu. Będę prosiła Mojego Jezusa za wami.  (...)

 

 

ITAPIRANGA  29.09.2020 widzący: Edson Glauber

(...) Przychodzę z Nieba, by powiedzieć całemu światu, że Bóg istnieje i nie jest już kochany, adorowany ani nawet szanowany. Pan w tych czasach ostatecznych otrzymuje wiele zniewag i obrazy, i niewielu jest tych, którzy poświęcają się i zmuszają do ofiarowania Mu odpowiedniego i sprawiedliwego zadośćuczynienia. Wiele osób czyni własną wolę, nie Wolę Pana. Nie nawrócili się jeszcze i są dalecy w drodze do Ocalenia. Ci, którzy odwiedzają miejsce Moich objawień, pozbawieni ducha modlitwy i bez pragnienia nawrócenia, nie mogą zasłużyć ani na błogosławieństwa, ani Łaski z Nieba, gdyż działają w hipokryzji wobec Pana. Chcą błogosławieństw i pomocy Boga, lecz nie czynią żadnego wysiłku, by się poprawić z błędów i grzechów. Bez nawrócenia nie ma ocalenia. Bez zmiany życia i bez szczerej skruchy wobec własnych grzechów, nie zostawiając za sobą wszystkich złych rzeczy i grzesznego życia, nie możecie zasłużyć na Królestwo Niebieskie.

Proszę teraz każde z moich dzieci, którzy znajdują się tutaj, każdego z osobna: po co tutaj przyszedłeś? Przyszedłeś i wszedłeś do Sanktuarium Pana jako prawdziwe dziecko Boże czy jeszcze jako dziecko tego świata, które podąża szlakiem zatracenia, prowadzącym do piekła? Wszedłeś do Sanktuarium Pana by się nawrócić prawdziwie, czy jeszcze podążasz za poradami niegodziwców i przyłączasz do szyderców?

Pamiętaj: źli są jak źdźbło trawy niesione przez wiatr i nie przeżyją Sądu, ani grzesznicy nie będą mieli udziału w zgromadzeniu sprawiedliwych. Panie, któż wejdzie do Twojego Sanktuarium? Któż będzie mógł mieszkać na Twej Świętej Górze? Ten, kto jest silny w swoim postępowaniu, kto praktykuje to, co jest właściwe i ze szczerym sercem mówi prawdę, nie używając swego języka by oczerniać, nie czyni krzywdy nikomu i nie szkaluje bliźniego. Wszystkie ścieżki Pana są miłością i prawdą dla tych, którzy przestrzegają Jego świadectwa.

Nawrócenie oznacza odrzucenie wszystkiego co złe na zawsze, dla miłości Boga i nie oglądanie się za siebie, na życie w błędach i grzechu, pozostawione, by iść śladami Boga. Jezus Chrystus jest taki sam wczoraj, dziś i zawsze.

W zjednoczeniu z miłością Mojego Syna Jezusa wszystko będzie dla was możliwe. Bez Niego dacie się porwać różnego rodzaju dziwnym doktrynom. Bo kto nie ma umocnionego serca przez Łaskę, nie będzie miał siły, by oprzeć się złu i zawsze upadnie w grzech, i oddali od Prawdy, i będzie żył w w kłamstwie przecząc Bogu. Wzywam was do Boga. Nawróćcie się niezwłocznie. Błogosławię ci, synu mój i podarowuję mój pokój!

 

(...) Dzieci moje, ja, wasza Matka jestem niestrudzona, proszę was o modlitwę i nawrócenie. Zdecydujcie się na Boga i na Królestwo Niebieskie, gdyż tylko On może dać wam ocalenie i życie wieczne. Bądźcie posłuszni wołaniu Pana, bądźcie mężczyznami i kobietami modlącymi się coraz więcej, by zadośćuczynić za grzechy świata. Obudźcie się! Zmieńcie swoje życie, słuchajcie Moich apeli, bo możliwe, że później nie będziecie mieli tej samej Łaski i możliwości, którą Bóg daje wam teraz. Weźcie wasze Różańce i módlcie się głęboko, bo ci, którzy się modlą, będą potrafili znieść czas strasznych prób, bez poddania się i utracenia wiary. Wierzcie dzieci moje w Miłość Bożą, bo Jego Miłość może uratować świat od wielkiego zła i przemienić wasze życie. Módlcie się, módlcie, módlcie, bo wielkie boleści i prześladowania nadejdą już niedługo, i szczęśliwi będą wszyscy ci, którzy żyli w Łasce Bożej. Zmieńcie życie i powróćcie do Boga! Błogosławię wszystkim, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen!

 

 

 Trevignano Romano, 26.09.2020  Przesłanie Pana Jezusa

Moi bracia, dziękuję za wasze modlitwy, cieszę się, że mogę was spotkać w tym błogosławionym domu. Moje dzieci, och! Ileż obojętności! Przyjęliście dobro jako zło, a zło jako dobro. Obserwujecie co się dzieje, ale z jaką obojętnością. Ale czas się zakończył. Moje dzieci, otwórzcie mi swoje serca, bo tylko ze Mną możecie mieć ocalenie. Nie bójcie się Mnie, nie bójcie się tych orędzi. Nic was nie może uratować oprócz Mnie. Nie mogę pozwolić, aby moje dzieci adorowały boga, którym Ja nie jestem. Szatan stara się na wszelkie sposoby zabrać dusze moich dzieci, moich maleńkich, moich dzieci, moich dzieci. Ach! Aborcje, eutanazja, wszystko to pochodzi od złego, ale wy jesteście spokojni, jakby wszystko miało powrócić do poprzedniego stanu. Nic dzieci moje nie wróci jak było dawniej, bądźcie pewni. Wkrótce zobaczycie, jak świat się zmienia. Wszystko się skończyło, a wy nadal tego nie rozumiecie. Dlaczego nie posłuchacie mojej Matki, która jeszcze daje wam łaskę bycia blisko was. 
O! Jak bardzo lubię tę wspólną modlitwę, zawsze będę tu z wami, ale dajcie mi tę radość w każdą sobotę. To jest dom Mojego Ojca, pobłogosławiony przeze Mnie, konsekrowany przeze Mnie. 
Moje dzieci, kocham was ponad wszystko, umarłem za was i za wasze grzechy. Nie zostawiajcie Mnie samego. Pragnę byście wszyscy ocaleli [byli zbawieni]. Wszystko to, co się wydarzy, będzie dziełem Mojego Ojca, który już nie widzi człowieka zwracającego się do Mnie lub do Niego o pomoc. Może właśnie nadszedł czas aby to zrobić. Spójrzcie, co się wydarzy wkrótce, bardzo, bardzo szybko.
Błogosławię was, dzieci, każdego z osobna . Przejdę między wami, aby dać wam całą Moją miłość. Otwórzcie na Mnie wasze serce, a dam wam łaskę, miłość, radość i nadzieję Nowego Świata. Wasz Jezus, Amen.
 

 

26.09.2020  widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, złóżcie wasze zaufanie w Jezusie. Nie obawiajcie się. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie stali na drodze, którą wam wskazałam. Nie ma zwycięstwa bez krzyża. Proszę byście trzymali zapalony płomień waszej wiary. Żywcie się Cennym Pokarmem Eucharystii i we wszystkim bądźcie jak Jezus. Zmierzacie ku przyszłości, w której wielu żarliwych w wierze, wycofa się. Módlcie się, módlcie, módlcie. Jestem waszą Matką Bolesną i cierpię na to, co was czeka. Zegnijcie wasze kolana w modlitwie. Podajcie Mi wasze dłonie, a zaprowadzę was do Mojego Syna Jezusa. Znam każdego z was po imieniu i będę prosiła Mojego Jezusa za wami. Odwagi, będę zawsze blisko was. (...)

 

 

 

Medziugorje 25.09.2020 (Orędzie przekazane przez Marije Pavlović - Lunetti)

Drogie dzieci! Jestem z wami tak długo, bo Bóg jest wielki w Swojej miłości i mojej obecności.

Dzieci, wzywam was, wróćcie do Boga i modlitwy. Miarą waszego życia niech będzie miłość  i nie zapominajcie, dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół wasWszystko, co czynicie, niech będzie na chwałę Bożą, a wtedy Niebo napełni radością wasze serce i odczujecie, że Bóg was kocha i mnie posyła, by zbawić was i Ziemię, na której żyjecie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 
 
 

24.09.2020 widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, naprzód, bez strachu. Nie jesteście sami. Droga do świętości jest pełna przeciwności, lecz Pan nigdy nie zostawi was samych. Bądźcie mężczyznami i kobietami modlitwy. Kiedy się oddalacie, stajecie się celem dla nieprzyjaciela Boga. Umocnijcie się w słuchaniu żyjąc Ewangelią. Poszukujcie miłosierdzia Mojego Jezusa w Sakramencie Spowiedzi, bo tylko w ten sposób możecie przyjąć Go w Eucharystii. Bądźcie uważni. Zmierzacie ku wielkiej wojnie. Pozostańcie z Jezusem. Oddalcie się od ciemności i pozostańcie ze Światłem Pana. Wasze zwycięstwo jest z Jezusem. Nie oddalajcie się od Niego, który jest waszą jedyną Drogą, Prawdą i Życiem. Podajcie Mi wasze dłonie a zaprowadzę was do świętości. Odwagi. Ci, którzy pozostaną wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa, będą uratowani. (...)

 
 
 
Trevignano Romano, 22.09.2020 
(...) Wiele z moich dzieci nie modli się, ale wciągnęły ich rzeczy tego świata. Jeszcze nie zrozumiały, że modlitwa we wspólnocie jest największą siłą przeciwko złu. Moje dzieci, Rzym i Kościół Jezusa będą cierpieć wielki ból z powodu braku poszanowania mojej woli (red. moich planów ratunku). Módlcie się, aby to cierpienie zostało zmniejszone, ponieważ światło w ich sercach teraz zgasło. Moje ukochane dzieci, ciemność i mgła wkrótce zstąpią na świat. Proszę, pomóżcie mi, nawet jeśli wszystko musi się wypełnić i sprawiedliwość Boża uderzy. Jeszcze raz ze łzami was proszę, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, bo dla tych, którzy nie wierzą, cierpienie będzie okropne. Kochajcie Boga, uklęknijcie przed Tym, który patrzy na was z krwawiącym sercem. Martwię się o kapłanów, którzy wybrali szatana i pogaństwo. Proszę, nie przyjmujcie niczego, co nie jest z Boga Trójjedynego.  (...)
 

 

 

22.09.2020

widzący: Edson Glauber

(...) Żaden umysł ludzki nie jest w stanie pojąć dobra Boga i Jego wielkości, w tych naszych spotkaniach. Bóg poprzez Mnie mówi do ciebie. Bóg wzywa ciebie i całą ludzkość do nawrócenia. Bóg pragnie świętości wszystkich Jego dzieci. Aby prowadziły one życie w szczerym nawróceniu i szczerym żalu, zanim przyjdzie dzień okropnej sprawiedliwości, która ukarze każdy grzech i każdą czynność popełnioną przeciw Jego Boskiej Woli. Nic nie umknie Jego Bożej Sprawiedliwości.

Módl się synu, módl za tych, którzy porzucili Boga i Jego najświętszą drogę. Módl się za tych, którzy nie chcą wiedzieć nic o Niebie, a żyją jak ślepi na świecie, oślepieni nim, jego fałszywym szczęściem i przyjemnościami które nie ratują, lecz wiodą do ognia piekielnego. Szatan niszczy wiele dusz grzechem. Wiele z nich znajduje się w sidłach piekielnych i nie może wyzwolić się z jego szpon. Módl i ofiaruj się za nawrócenie grzeszników, by wiele dusz żałowało za swoje grzechy prosząc Boga o wybaczenie, i weszło na dobrą drogę. Dusze są cenne dla Boga i dla Mnie, waszej Matki Niebieskiej. Ocal je swoimi modlitwami, wyrzeczeniami, pokutą, pomagając im znaleźć świętą drogę Nieba, prowadzącą aż do Serca Mojego Syna, Jezusa. (...)

 

 

 

22.09.2020 widzący: Pedro Regis

Drogie dzieci, bądźcie łagodni i skromni sercem, bo tylko w ten sposób będziecie mogli zaakceptować wolę Pana na wasze życie. Nie zapominajcie: we wszystkim Bóg na pierwszym miejscu. Żyjecie w czasach cierpienia. Macie przed sobą jeszcze długie lata ciężkich prób, lecz Pan będzie z wami. Zegnijcie wasze kolana w modlitwie. Jedynie siłą modlitwy możecie pozostać silni w waszej wierze. Powiedzcie wszystkim, że Bogu się spieszy, że teraz jest najlepszy czas waszego powrotu. To, co macie zrobić, nie zostawiajcie na jutro. Zmierzacie ku przyszłości wielkich prób. Ci, którzy kochają i bronią prawdy, będą prześladowani i wyrzucani na zewnątrz. Naprzód, bez strachu. Tego, co Pan przygotował dla sprawiedliwych, ludzkie oczy nigdy nie widziały. Odwagi. (...)

 

 

 

ITAPIRANGA 20. 09.2020 widzący: Edson Glauber

(...) Dzieci moje, to nie czas na wątpliwości i niepewność, lecz czas na zdecydowanie się na Boga. Czas, na zmianę waszych serc w Jego miłości i przeżywanie waszego nawrócenia w oddaniu się Bogu i w świętości. Dałam wam już wiele znaków, bądźcie więc dziećmi modlitwy i wiary i dajcie dowód, że należycie do Mnie w pełni. Bądźcie duszami prawdziwie Eucharystycznymi, by być prawdziwie moimi dziećmi, zjednoczonymi z Moim Niepokalanym Sercem. Im więcej będziecie adorować Mojego Syna w Sakramencie Eucharystii, tym bardziej Duch Święty, będzie się jednoczył z wami i oświecał was wskazując wam drogę którą macie podążać i co czynić. (...)

 

 

 

19.09.2020  widzący: Pedro Regis, Brazylia

Drogie dzieci, powróćcie w pośpiechu do Tego, który jest waszą Jedyną Drogą, Prawdą, Życiem. Ludzkość odwróciła się od Stworzyciela i zmierza ku wielkiej przepaści duchowej. Nawróćcie się i służcie Panu z wiernością. Nie żyjcie dalecy od Pana. On oczekuje od was wiele. Dajcie z siebie wszystko w misji, która została wam powierzona. Sił szukajcie w Eucharystii i pojednajcie się z Panem poprzez Sakrament Spowiedzi. Przyjdą dni, kiedy ludzie przyjmą fałszywe doktryny, a prawda będzie istniała w niewielu sercach. Dbajcie o wasze życie duchowe. Oddalcie się od świata i poszukujcie Skarbów Nieba. Naprzód, z odwagą. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Syna. ...

 

 

Trevignano Romano, 19.09.2020

 (...) Ukochane dzieci, trwa walka między dobrem a złem, by ocalić moje dzieci przed szatanem. (...) Dzieci, nie obawiajcie się, jeśli nie będzie ani co jeść, ani pić. Mój Pan, będzie waszym Odnowicielem i niczego wam nie zabraknie, jeśli tylko wasze spojrzenie będzie zwrócone na Niego. Dzieci, krach finansowy uderzy we wszystkich, a szczególnie w tych, którzy wątpili w Moje słowa. Głupcy nadal patrzą w przyszłość, nie bacząc na modlitwę i życie wieczne. Módlcie się, módlcie, módlcie za Kościół, bo będzie wstrząśnięty wielkim trzęsieniem, módlcie się za moje ulubione dzieci, (kapłanów) gdyż będą prześladowani. Bądźcie światłem moje dzieci, dla świata, który niedługo zgaśnie. ...

 

 

 Brazylia 17.09.2020

Drogie dzieci, Mój przeciwnik, będzie próbował oddalić was od Prawdy i znajdzie siłę w niewierności wielu złych pasterzy. Cierpię na to, co do was przychodzi. Zegnijcie kolana w modlitwie, podajcie Mi wasze dłonie, a poprowadzę was do Mojego Syna, Jezusa. Dym szatana rozprzestrzenił się wszędzie, prowokując ślepotę duchową u wielu moich biednych dzieci. Bądźcie wierni Jezusowi i naukom Prawdziwego Magisterium Jego Świętego Kościoła. Naprzód w obronie Prawdy...  

 

 

 

15.09.2020 widzący: Edson Glauber

(...) Synu mój, moje Serce cierpi, ze względu na niewierność i zniewagi wielu moich dzieci, którzy mają zatwardziałe grzechem serca i obrażają strasznie mojego Boskiego Syna. Sprawiedliwość Boża będzie wielka nad grzesznikami, którzy nie chcą ani się nawrócić, ani żałować za swoje grzechy. Będą to dni straszliwego płaczu, bólu i zgrzytania zębów. Nic nie może być przyrównane temu, co wydarzy się na świecie. Wróć, o ludzkości niewdzięczna, do Boga, poproś o wybaczenie za grzechy i niewierność, a Mój Syn ci wybaczy. W przeciwnym razie, cierpieć będziesz, z powodu twojego nieposłuszeństwa i buntu. Nawróć się! (...)

  

 

 

Brazylia 15.09.2020 widzący: Pedro Regis  

“Drogie dzieci, jestem waszą Matką Bolesną i cierpię ze względu na wasze cierpienia. Nie oddalajcie się od Mojego Syna, Jezusa. Nie pozwólcie, by diabeł zrobił z was niewolników. Jesteście wolni, by służyć Panu. Zmierzacie ku przyszłości wielkiej pogardy dla Rzeczy Świętych. Będzie miał miejsce wielki kryzys wiary i wielu będzie kroczyć jak ślepi, prowadzący innych ślepych. Żałujcie i zwróćcie się ku temu, który jest waszym jedynym i prawdziwym Wybawicielem, podajcie Mi wasze dłonie, a poprowadzę was szlakiem dobra i świętości. Dbajcie o wasze życie duchowe. Szukajcie sił w Ewangelii i Eucharystii. Przyjmijcie i Moje Apele, a będziecie wielcy w wierze. Naprzód, w obronie Prawdy. (...)

 

 

 

Trevignano Romano, 15.09.2020

 (...) Dzieci moje, przemieńcie wasze domy w małe kościoły, kontynuujcie wieczerniki modlitwy. Dzieci moje, bądźcie gotowi. Ludzkość jest zdezorientowana, wielu będzie przybywało aby posłuchać o Bogu. Tak rozpocznie się przemiana człowieka. Umiejcie ich przyjąć i mówcie im o nadziei, radości i szczęściu, które będzie królowało na ziemi, bez cierpienia, chorób, lecz z wielką Miłością. Dzieci moje, część tej przemiany, jest już w toku. Módlcie się za Kościół, nawet on zmartwychwstanie ze śmierci i stanie się bujny. Uważajcie zawsze na wilki przebrane za owce, módlcie się, módlcie dużo, odmawiajcie Różaniec Święty. Biedne moje dzieci ulubione (kapłani), które nie wierzą w moje słowa! Będzie wielkie ich cierpienie. ...

 

 

Trevignano Romano 12.09.2020

(...) Drogie dzieci, teraz czas jest już naprawdę bliski, lecz wielu nie zdaje sobie sprawy jak wszystko się wali. Proszę was, byście poświęcili więcej czasu na modlitwę. Nie traćcie czasu na rzeczy tego świata. Czuję jak wasze serca szybko biją. Dzieci moje, to jest czas zamętu, przede wszystkim dla moich ulubionych dzieci (kapłanów) którzy niestety, nie wiedzą już która droga jest właściwa by uratować dusze gubiące się, lecz Ja, chcę wam wskazać drogę właściwą, drogę Ewangelii, Słowa Bożego i Dziesięciu Przykazań. Tylko w ten sposób, odnajdziecie spokój i radość w waszych sercach...

 
 
 
Anguera (Brazylia)12.09.2020
Proszę, byście trzymali zapalony płomień waszej wiary. Zegnijcie kolana w modlitwie, bo tylko w ten sposób, będziecie mogli udźwignąć ciężar prób jakie nadejdą. Macie jeszcze wiele długich lat ciężkich prób. Będziecie prześladowani ze względu na waszą wiarę i waszą miłość do prawdy. Nie obawiajcie się. Nie jesteście sami. Kocham was i będę zawsze u waszego boku, nawet jeśli Mnie nie widzicie.Jeśli czujecie się zmęczeni, szukajcie sił w Ewangelii Mojego Jezusa i w Eucharystii. Nie zapominajcie: we wszystkim Bóg na pierwszym miejscu. Prawdziwy Kościół, Mojego Jezusa, będzie wzgardzony i prześladowany, lecz po całym ucisku, będzie zwycięski. Naprzód, w obronie prawdy.
 
 
Anguera 10.09.2020

Drogie dzieci, jestem waszą Matką Bolesną i cierpię na to, co do was nadchodzi. Zegnijcie kolana w modlitwie. Bóg was kocha. Nie stójcie z założonymi rękoma. Ludzkość skaziła się grzechem i potrzebuje uleczenia. Powróćcie do Tego, który was kocha i zna po imieniu. Szukajcie sił w szczerej modlitwie, w Eucharystii i Ewangelii. Należycie do Pana i tylko za Nim macie iść i Jemu służyć...

 

 

Trevignano Romano 8.09.2020 (widząca: Gisella Cardia)

(...) Dzieci moje, widzę, że obawiacie się plagi głodu która wkrótce nadejdzie. Lecz Ja chcę zaprosić was do tego, byście przygotowywali się na życie wieczne, bo to jest najważniejsze. Drogie dzieci, wszystko zacznie się walić. Niebo zabarwi się na kolor czerwieni, ziemia będzie się trzęsła jak nigdy dotąd. Dzieci, nie ma sensu myśleć o karierze, zbierać bogactwa materialne, bo wszystko to nie będzie miało użytku. Dzieci, morza i grad wejdą do miast i zniszczą zbiory. Ta ziemia jest ziemią grzechu i natura się wyzwala. Wszystko to nadejdzie, aby wszyscy mogli uklęknąć przed Bogiem, ogłaszając Go Jedynym Bogiem. Dzieci moje, Jezus płacze bo grzech i ohyda weszła do Kościoła. Płacze, bo kocha Swój Kościół, i pomimo profanacji, On zawsze tam jest, cierpiący i płaczący. Czas kończy się, proszę was dzieci, nie ma już więcej czasu, nawróćcie się. Patrzcie często w niebo. W tym momencie Moi Aniołowie walczą z upadłymi aniołami, lecz wy, módlcie się, módlcie się, módlcie i walczcie na Ziemi o prawdę, nie zgadzajcie się na zmiany, bo nie pochodzą od Boga. Dzieci, moja garstka, nie musi obawiać się niczego, bo Moje Anioły i Archanioły będą was strzegły. Módlcie się za Amerykę, która wkrótce wypije gorzki kielich...

 

 

Anguera 8.09.2020

(...) Otwórzcie wasze serca i zaakceptujcie Wolę Bożą na wasze życie. W tych trudnych czasach, nie oddalajcie się od modlitwy. Bogu się spieszy i nadszedł moment waszego powrotu. Zmierzacie ku przyszłości wielkich prób. Mężczyźni i kobiety modlitwy będą prześladowani i wielu wybranych do obrony prawdy, przyjmie fałszywe nauki. Proszę, byście byli wierni Jezusowi. Nie pozwólcie by rzeczy tego świata, oddaliły was od Mojego Jezusa. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie z Jezusem. Odwagi. Jeśli pozostaniecie w prawdzie, nie zostaniecie obrzuceni błotem fałszywych doktryn. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wskazać wam drogę ocalenia. Otwórzcie wasze serca, a wszystko skończy się dla was dobrze. Mój Jezus kocha was i czeka na was z Otwartymi Ramionami...

 

 

Orędzie Jezusa z 6 września 2020;  ITAPIRANGA widzący: Edson Glauber

Pokój twojemu sercu! Synu mój, napisz Moje Święte Słowa i ostrzeż dusze. Ci działacze szatana, sprawią, że wielu zaakceptuje fałszywą Eucharystię, która nie pochodzi ode Mnie, Twojego Boga. Wszystko zaczyna się fałszywym braterstwem ludzkim, fałszywą jednością między bliźnimi, by dojść do fałszywej Eucharystii stworzonej przez nich.  Szatan działa z siłą, wewnątrz Mojego Kościoła, by wykraść Wielki Skarb pośród was, podeptać Moją miłość, Moje dary i łaski. Słudzy którzy Mnie nie kochają, dali się przekupić ze względu na pieniądze, władzę i nieczystość. Kto nie spożywa Mojego Ciała i Nie pije Mojej Krwi, nie będzie miał udziału w Chwale Mojego Królestwa. To złe pokolenie, pozbawione miłości, zasługuje na wielką karę, za swoje straszne grzechy. Bądźcie silni. Dajcie swoje świadectwo Prawdy, ogłaszając Moje Słowa wieczne duszom, abym Ja mógł je uleczyć i odnowić Moją Miłością. Jedynie ci, którzy będą wierni aż do końca, otrzymają wieczną nagrodę i wieniec  chwały. Wyzwólcie się z jakiegokolwiek tchórzostwa. Nie bójcie się niczego. JA JESTEM was kocha. Ja, Bóg Wszechmogący jestem z wami. Jestem zawsze złączony z tymi, którzy Mnie kochają i przyjmują Moje Święte Słowa w swoich sercach. Błogosławię Ci!”

 
 

ITAPIRANGA 6.09.2020; NMP:

Pokój, moje dzieci kochane, pokój! Dzieci moje, Ja, wasza Matka, nie jestem zmęczona nigdy dawaniem wam moich błogosławieństw, nie jestem zmęczona przychodzić z Nieba, by przynieść wam Miłość i Pokój Mojego Syna. Pozwólcie, bym wzięła was za rękę i zaprowadziła do Serca Mojego Syna. On was kocha i w tym momencie, odwiedza wasze rodziny, by opieczętować je swą Miłością, umieszczając je wewnątrz swych Najświętszych Ran, abyście byli chronieni od każdego ataku piekielnego wroga. Bóg was kocha i dziś, rozdaje każdemu z was wiele darów i łask z Nieba, abyście potrafili znieść te trudne czasy z odwagą. Nie poddawajcie się. Nie traćcie wiary. Bóg jest z wami a Ja, jestem u waszego boku, by wam pomóc i prowadzić we wszystkim. (...)

Kiedy objawienie jest prawdziwe? Gdy świadczy Prawdę broniąc jej. Duch Święty nie może być przychylny błędowi, kłamstwu i grzechowi lecz On poświadcza i ukazuje duszom Mojego Syna i Jego Słowa Życia wiecznego.

 

 

 

Anguera 5.09.2020 (widzący: Pedro Regis)

Drogie dzieci, nie bójcie się. Mój Jezus jest z wami. Pokładajcie ufność w Moim Synu, Jezusie. Wasze zwycięstwo jest w Nim. Nabierzcie odwagi i przyjmijcie waszą prawdziwą rolę, chrześcijan. Nikt ani nic będzie miało mocy przeciwko wam, jeśli całą waszą ufność złożycie w Panu. Wasze obawy, pochodzą od Mojego nieprzyjaciela. Wierzcie w moc Boga, a wszystko dla was dobrze się skończy. Ujrzycie jeszcze straszliwe rzeczy na Ziemi, lecz ci, którzy pozostaną wierni aż do końca, wspomogą ostateczne Zwycięstwo Mojego Niepokalanego Serca. Diabeł chce zniszczyć Skarby Boże, które są w Kościele. Proszę, byście byli mężczyznami i kobietami wiary. Dawajcie świadectwo waszym życiem o Cudach Bożych. Nie oddalajcie się od modlitwy. Szukajcie siły w Ewangelii i naukach prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa...

 

 

 

5.09.2020 ITAPIRANGA widzący: Edson Glauber

Pokój, moje dzieci kochane, pokój! Dzieci moje, już czas zmienić wasze serca w Miłości do Mojego Syna Jezusa i czas wybrać drogę która prowadzi do Nieba. Należcie do Pana, poproście o wybaczenie waszych grzechów.

Nie bądźcie głusi i nieposłuszni na mój głos. Bóg was wzywa i pragnie otwarcia waszych serc. Nauczcie się słuchać wezwania Pana, nauczcie się posłuszeństwa Jego Boskiej Woli. Jego Najświętsze Serce jest pełne Miłości, On pragnie dać wam tę Miłość. Powróćcie, powróćcie do Pana, z sercem skruszonym, a mój Syn, uleczy wasze serca i wasze ciała, aż będziecie osobami szczęśliwymi, pełnymi pokoju.  Niechaj nie zabraknie nigdy w waszych domach modlitwy różańcowej. Niech będzie odmawiana z oddaniem, wiarą i ufnością, w pewności, że Bóg słucha waszych modlitw i podaruje wiele łask.(...)

 

 

 

Trevignano Romano 3.09.2020
(...) Moje dzieci, Ostrzeżenie/Oświecenie wkrótce nadejdzie i jestem tutaj, aby was prosić, abyście byli gotowi na to ważne dla ludzkości wydarzenie, w którym w końcu będziecie mieli ostatnią szansę, aby wybrać, po której stronie stanąć, to będzie ten moment. Przygotowanie oznacza dobrą Spowiedź, w której można oczyścić duszę, często spożywać Eucharystię, to będzie najlepszy sposób.
Drogie dzieci, Kościół jest w całkowitym zamieszaniu, ale chcę powiedzieć moim Świętym Kapłanom, aby się nie bali, ponieważ Ja i mój Jezus, jedyny prawdziwy Zbawiciel, nigdy was nie opuścimy. Dzieci, moje dzieci, jestem tutaj, aby was uratować i przypomnieć wam, abyście odmawiali koronę Różańca Świętego, jedyną broń przeciwko szatanowi. Dzieci, będziecie prześladowani, będziecie chodzić między pięściami a wyzwiskami, ale nie bójcie się, nikt was nigdy nie dotknie, a kto z taką pokorą zwróci się do Boga, będzie świadkiem Królestwa Niebieskiego i Triumfu mego Niepokalanego Serca.
Dzieci, bądźcie zawsze zapalonymi światłami na świecie i bądźcie świadkami mojej miłości...

 

 

2.09.2020 Itapiranga widzący: Edson Glauber

(...) Dzieci moje, Ja, wasza Matka, proszę was, zdecydujcie się na Boga, zdecydujcie na Królestwo Niebios. Walczcie o ocalenie waszych dusz i ocalenie waszych rodzin, które tak potrzebują miłości, błogosławieństw i pokoju Bożego. Pan poprzez Mnie wzywa was do nawrócenia, lecz wielu z was nadal nie przyjmuje i nie żyje Moimi orędziami z wiarą i miłością. Bądźcie Boga, dzieci moje, należcie do Mojego Syna Jezusa, decydując się na podążanie Jego śladami, dając świadectwo miłości i prawdy grzesznemu światu, który już Go nie kocha. Wielkie wydarzenia i cierpienia, przyjdą wkrótce. Ostrzegam was. Dlatego, bądźcie zawsze uważni na Moje słowa Matki, żyjąc pełnią wiary i modlitwy. Zostaliście już przygotowywani wiele razy w przeszłości, przeze Mnie, a teraz, dzieci moje, dajcie z siebie wszystko, by ocalić dusze ryzykujące wieczne zatracenie. Bóg was wzywa do świadczenia Jego Miłości i Jego Boskiego wezwania, bo wkrótce Jego sprawiedliwość będzie tak silna i tak wielka, że nic na świecie nie będzie mogło jej zatrzymać, kiedy uderzy biedną, niewdzięczną ludzkość, która była Jemu nieposłuszna i buntownicza. (...)

 

 

Trevignano Romano, 01.09.2020
(...) Moje dzieci, dziś pośród całego tego bólu przychodzę, aby dać (wam) nadzieję, nadzieję na lepszy świat pełen miłości, ponieważ Królestwo Boże jest bardzo bliskie. Wkrótce poczujecie w swoich sercach tyle miłości, mądrości, słodyczy, bo wkrótce ten czas strachu, niesprawiedliwości, pychy już się skończy.
Bóg potrząsa światem, ziemią i waszymi sumieniami, abyście mogli uklęknąć rozpoznając swego jedynego Boga, tak Jezus otworzy ramiona, dając tym, którzy uwierzyli, słodycz nowego świata.
Zostaw rzeczy tego świata i uczyń swój dzień ciągłą modlitwą. Drogie dzieci, nie bójcie się, bo zawsze będę z wami, szczególnie po to, aby was pocieszyć w tych smutnych czasach. (...)
 
 

ITAPIRANGA 1.09.2020 widzący: Edson Glauber

(...) Dzieci moje, Ja, wasza Matka tak was kochająca mówię wam, iż bez modlitwy nie ma nawrócenia, bez świętości nie ma dla was Nieba. Zostaliście stworzeni wolni do wybrania drogi, jaką pragniecie podążać. Być z Moim Synem w Niebie, czy być z diabłem w piekle. Którą drogę chcecie wybrać i którą podążać?

Jeśli nie chcecie podążać drogą świętości, pokazujecie, że nie chcecie należeć do Boga, nie chcecie być szczęśliwi, ani nie chcecie miejsca w Niebie. Przyjmijcie drogę dobra, dzieci moje. Przyjmijcie drogę, która prowadzi do Boga, a nie pożałujecie. Nie łudźcie się, nie dajcie się zwodzić diabłu, nic na tym świecie nie może dać wam szczęścia, tylko w Bogu znajduje się wieczny pokój i radość. W moim Synu znajdziecie siłę, by zwalczyć zło tego świata, bo Jego Miłość Boska jest silniejsza od każdego zła. Zwyciężycie zło miłością, zwyciężycie ciemności grzechu Jego Boskim Światłem. Przed Miłością i Sercem Mojego Syna wszystkie rzeczy ciemności i rzeczy ukryte stają się jasne dla wszystkich. Nic nie umknie blaskowi Jego Boskiego Światła, które ukazuje Prawdę zwyciężając każdy grzech, każde kłamstwo i każdego nieczystego ducha i ducha śmierci. W Bogu jest wasze zwycięstwo lecz bez Niego jesteście niczym, jesteście ziemią jałową, bez życia.

Powróćcie do Pana, powróćcie teraz do Pana, a On wam przebaczy i osuszy łzy z waszych oczu, i da wam pocieszenie, miłość i pokój. On nie odmawia niczego sercu skruszonemu, które kocha Go i szczerze prosi o Boże wybaczenie. (...)

 


 

 

Medziugorje 25.08.2020

(...) To jest czas łaski. Jestem z wami i na nowo wzywam was, małe dzieci, wróćcie do Boga i modlitwy, dopóki modlitwa nie będzie dla was radością.

Małe dzieci, nie macie przyszłości ani pokoju, dopóki wasze życie nie zacznie się od osobistego nawrócenia i przemiany w dobro. Zło się zatrzyma, a pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie.

Dlatego, małe dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Jestem z wami i wstawiam się przed moim synem Jezusem za każdym z was.

 

Trevignano Romano, 18.08.2020

(...) Proszę was, abyście nigdy nie porzucali modlitwy, to będzie jedyna broń, która was ochroni.

Kościół toczy bitwę: biskupi przeciwko biskupom, kardynałowie przeciwko kardynałom.

Módlcie się za Amerykę, ponieważ będą poważne konflikty z Chinami. Moje dzieci, proszę was o zaopatrzenie się w żywność na co najmniej trzy miesiące, już wam mówiłam, że przyznana wolność będzie iluzją, zostaniecie ponownie zmuszeni do pozostania w swoich domach, ale tym razem będzie gorzej, ponieważ (będzie) wojna domowa.

Nowy porządek świata już wszystko zaplanował, chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami. To jest projekt szatana, przypominam, zwróćcie uwagę na szczepionki.

Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadejdzie dzień, w którym nie będziecie mogli nic kupić.

Głód będzie dotkliwy, a gospodarka zostanie zniszczona. Módlcie się i powiększajcie wieczerniki modlitwy, poświęcajcie wasze domy i przygotujcie w nich ołtarze.

To są ostrzeżenia na te czasy, otwórzcie swoje serca i wpuście płomień miłości mojego Syna Jezusa, nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależało od waszego wyboru. (...)

 

Trevignano Romano,11/8/2020

Moje dzieci, to jest czas siewu, siejcie wszędzie i mówcie, aby wasze usta głosiły PRAWDĘ. Wielu moich ukochanych synów (kapłanów) jest również prześladowanych przez swoich braci, ale nie muszą się oni bać. Dzieci, nie wpadajcie w demoniczną sieć, wasi prześladowcy są bardzo zręczni i przekonujący, ale idziecie naprzód ze słowem Bożym, nie odbiegając od PRAWDY. Moje dzieci, kiedy kościoły świata zjednoczą się z mocarstwami światowymi, wtedy nastąpi prawdziwe prześladowanie i będziecie zmuszeni się ukrywać, ponieważ umiejętnie będą usuwać Ofiarę Eucharystyczną z Mszy Świętej. Dzieci, nie bójcie się, bo wasza wiara uczyni was świadkami Triumfu Mojego Niepokalanego Serca.

 

Trevignano Romano, 08/08/2020

(...) Moje dzieci, wzywam was, abyście byli świadkami tych ostatnich czasów, zostaliście wybrani, aby żyć w tych czasach i dawać świadectwo PRAWDZIE za wszelką cenę. Nie bójcie się moje dzieci, zawsze będę blisko was, wzywajcie Mojego imienia, a będę obecna. Wkrótce nadejdzie wojna i głód, ale kto ma wiarę, nie może się bać (...) Jestem waszą Matką Bolesną, widzę, że nadal planujecie, jesteście na świecie, ale nie jesteście ze świata, uzdrawiajcie ducha bardziej modlitwą. (...) Zamieszanie jest już w Kościele, gdzie wkrótce nastąpi wielki zgiełk. Dzieci, nawracajcie się i kochajcie się wzajemnie jak bracia, unikajcie zazdrości, zawiści i plotek, które są owocem diabła. Niech was zjednoczy harmonia i pokój. (...)

 

Trevignano Romano, 4 sierpnia 2020 r. Kościół Santa Maria dell’Assunta

(...) Moje dzieci, dokonuje się podział, dokonuje się apostazja i wy także zwracacie się przeciw sobie; miejcie zawsze wiarę, tylko z wiarą będziecie mogli wszystko pokonać. Moje dzieci, z winy swych rządzących, Ameryka poniesie wielkie straty. Módlcie się, módlcie się za Kościół, bo już słychać bębny śmierci. Wojna jest bardzo blisko. Ale nie bójcie się, dzieci, jestem tu, aby was ochronić. Zostawiam was teraz z moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano, 3 sierpnia 2020 r.

(...) Moje dzieci, wiele razy was prosiłam, abyście byli gotowi, ale gdy patrzę na was, widzę, że nadal gotowi nie jesteście. Proszę was, moje dzieci, nie marnujcie już czasu i nie patrzcie na rzeczy tego świata, to nie w nich znajdziecie prawdę, a w Słowie Bożym i w modlitwie, tylko w tym odnajdziecie wszystko, czego wam potrzeba. Moje dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne. Boża sprawiedliwość zagrzmi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Proszę was o wasze nawrócenie! Spójrzcie na kościoły, są puste, a trzoda jest w popłochu, bo wielu kapłanów odwróciło się od Ewangelii. Pomóżcie im głosić [Ją] odważnie. Jesteście moimi dziećmi, moimi dziećmi i chcę, abyście wszyscy byli zbawieni. Nie lękajcie się, jestem blisko każdego z was. (...)

 

Trevignano Romano, 1 sierpnia 2020 r.

(...) Okazujcie miłość, okazujcie miłość, moje dzieci, swoim braciom i siostrom; tym, którzy potrzebują waszego pocieszenia; niech miłość będzie obecna w waszych modlitwach. Miłość i nadzieja muszą być częścią waszego życia! To miłość porusza wszystkie dobre rzeczy, miłość osłabia diabła, który pragnie tylko nienawiści i gniewu. Pamiętajcie, że Bóg osiąga Swe cele poprzez miłość. Drogie dzieci, ziemia będzie się trząść, trząść coraz bardziej, ale nie ma zbawienia bez pokuty. (...)

 

 

Trevignano Romano, 28.07.2020

Przesłanie od Jezusa.

(...) Bracia i synowie, odczuwam w tej chwili strach w sercach tak wielu z was, nie pozwólcie, aby Pan, wasz Bóg, upomniał was: bądźcie mężczyznami i kobietami wiary, a nic was nie dotknie. Zmienię wasz strach w odwagę, zmienię wasze kamienne serca w serca otwarte, zmienię waszą troskę w pokój, ale to będzie możliwe tylko dzięki waszemu prawdziwemu zawierzeniu. Niech nikt z was nie sądzi, że może być bogiem dla samego siebie, wtedy prawdziwej drogi nie znajdziecie i dalej będziecie rozpaczać, bo beze Mnie i bez porzucenia [świata] nic nie można osiągnąć. To nie jest świat, który wam da życie wieczne, przypomnijcie sobie te Moje słowa – a mimo to jestem tu z wami, aby dać wam Siebie. Moje dzieci, wróćcie do mnie, Niebo i ziemia są już zjednoczone i wkrótce moje wierne dzieci będą napełnione Duchem Świętym...

 

 

Anguera 28.07.2020
„Kochane dzieci, otwórzcie serca na Prawdę Boga. Ludzkość chodzi duchowo ślepa, a moje biedne dzieci wchodzą w wielką duchową otchłań. Nie pozwól, aby ciemność diabła trzymała cię z dala od drogi Prawdy. Nadchodzi czas wątpliwości i niepewności. Przyjdzie dzień, kiedy wielu będzie szukało Prawdy, a w niewielu miejscach (ją) znajdzie. Jestem Twoją Dolorystyczną Matką (red. doloryzm: «uznawanie bólu fizycznego za przeżycie wartościowe moralnie») i cierpię z tego powodu, co na Ciebie przyjdzie. Błoto fałszywych doktryn zanieczyści wielu konsekrowanych, a śmierć będzie obecna w Kościele. Kochaj i broń Prawdy. Cokolwiek się wydarzy, pozostań wierny prawdziwemu Magisterium Kościoła mojego Jezusa. (...)”

 

Trevignano Romano, 25.07.2020

(...) Ukochane dzieci, kontynuujcie codzienną modlitwę, zwłaszcza odmawianie Różańca Świętego, który jest jedyną ochroną, jaką macie przed złem. Dzieci, rozejrzyjcie się wokół siebie, trzęsienia ziemi, fale pływowe, niszczycielskie burze nie ustaną, i tylko modlitwa odmawiana sercem może coś zmienić, ale wszystko będzie musiało się dokonać, co jest napisane. Porzućcie swoją wolę i bądźcie tylko poddani Woli Bożej. Jesteście przyzwyczajeni do automatyzmu własnego życia, ale macie porzucić rzeczy ziemskie i zwrócić uwagę na rzeczy niebieskie, bo tylko w ten sposób będziecie mogli podążać tą najtrudniejszą, ale jedyną właściwą drogą. Uważajcie, dzieci, aby nie wpaść w pułapki diabła, kocham was i chcę was ocalić. Chciałbym, aby moja armia światła mogła zjednoczyć się w jednym głosie. (...)

 

Anguera, Brazylia 25.07.2020

Drogie dzieci, podążajcie drogą, którą Wam wskazałam. Nie zapominaj: we wszystkim, najpierw Bóg. Nie pozwól, aby rzeczy świata trzymały Cię z dala od mojego Syna Jezusa. Zawsze szukaj Skarbów Boga. Tylko w Jezusie można znaleźć pełnię szczęścia. Przybyłam z Nieba, aby zabrać Cię do Nieba. Daj mi swoje ręce, a poprowadzę Cię drogą świętości. Zwróć się ze skruchą do tego, kto cię kocha i zna po imieniu. Nie wycofuj (się ze) swoich trudności. Gdy poczujesz ciężar prób, wezwij Jezusa. Radujcie się, bo wasze imiona są już zapisane w Niebie. Wiedz, że to, co Pan przygotował dla sprawiedliwych, ludzkie oczy nigdy nie widziały. Czekają was jeszcze długie lata ciężkich prób, ale ci, którzy pozostaną wierni do końca, otrzymają od Pana wielką nagrodę. Nie odchodź od modlitwy, bo tylko poprzez modlitwę zrozumiesz <<Moje apele>>...

 

 

25.07.2020 Medziugorje
... W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dziatki, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy.

 

 

Trevignano Romano, 21. 07.2020

(...) Dzieci drogie, tak często widzę was zdezorientowanych wiadomościami płynącymi z polityki, Kościoła i świata, chcą was przyzwyczaić do zła, jakby wszystko było normalne, ale moje dzieci, od jak dawna już was na to przygotowuję, wzywam do nawrócenia i miłości do waszych braci i sióstr! To, co nadejdzie, będzie znacznie gorsze od tego, czego doświadczacie. Proszę was, moje dzieci, idźcie drogą świętości, rozpalajcie ogień tam, gdzie panuje ciemność, bądźcie światłem dla mojego Kościoła i dla waszych braci i sióstr, a także dla świata. Szatan przebiegle was uwodzi przyjemnościami świata, pieniędzmi i nieczystością, ale wy bądźcie silni, nie wpadajcie w te podstępne pułapki, tylko módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wasze modlitwy były światłem w największych ciemnościach. Pamiętajcie, że to jest czas łaski...

 

Trevignano Romano, 18. 07.2020

(...) Drogie dzieci, nigdy nie lękajcie się, nawet gdy przyszłość będzie niełatwa, ale ja was ochronię i dam wam siłę do dalszego miłowania Mego Syna. Moja córko, przyjdzie ci żyć w najgorszych czasach, jakie ludzkość kiedykolwiek przeżyła, ale jeśli będziesz wierna Różańcowi Świętemu i Ewangelii, i jeśli uwierzysz w Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem, to nic ci się nie stanie. Módlcie się za Kościół i polityków, którzy pogrążają się w zamęcie...

 

14.07.2020 Anguera, Brazylia

(...) Bądźcie uczciwi w swoich działaniach, aby być wielkimi w oczach Boga, naśladujcie Mojego Syna Jezusa i bądźcie obrońcami prawdy. Nie pozwólcie, aby cokolwiek lub ktokolwiek zdystansowało was od Mojego Jezusa. Przychodzę z Nieba, aby wam pomóc, ale potrzebuję waszego szczerego i odważnego >>Tak<<. Boży wrogowie będą działać, a ból będzie wielki dla mężczyzn i kobiet wiary. Nie powstrzymuj się. Niebo będzie twoją nagrodą. Nie żyjcie przywiązani do rzeczy tego świata. Wy jesteście od Pana i tylko z Nim musicie iść i Jemu służyć. Nie odwracajcie się od modlitwy. Tylko dzięki mocy modlitwy możesz zrozumieć Boże plany wobec ciebie. Naprzód w obronie prawdy...

 

Trevignano Romano, 14.07.2020

(...) Córko moja, wzywaj kapłanów, tak drogich memu sercu, i mów do nich: nie przechodźcie obojętnie przed Jezusem w Eucharystii, chrońcie Mistyczne Ciało Jezusa, mówcie o Bożej Sprawiedliwości i o grzechu; wzywaj, by nie obrażano Mojego Boskiego Syna, upewniaj ich, że tylko życie zgodne z przykazaniami zapewnia zbawienie. Moje dzieci, jeszcze nie zdajecie sobie w pełni sprawy, co to znaczy być gotowym na nadchodzące czasy, trzeba modlić się, spowiadać, karmić się Eucharystią i pomagać swym braciom i siostrom, którzy ulegli zwiedzeniu. Dzieci moje, zmiłujcie się nad moim Synem, który za was umarł i który powróci w całej Swojej chwale, śpiewajcie Panu hymny i dziękujcie Mu. Dzieci moje, do tych, którzy będą wierni Ewangelii, poślę moich aniołów, aby was chronili...

 

11.07.2020 Anguera, Brazylia

(...) Wiele moich dzieci umiera w ciemności i grzechu, ponieważ nie znają miłości mojego Syna Jezusa. Ludzie nie myślą już o swoim ostatecznym przeznaczeniu i zostali zaślepieni przez Szatana, który ich zwodzi, chcąc jak najszybciej pożreć ich dusze. Mówcie swoim braciom o miłości Mojego Syna, aby zrozumieli prawdziwy powód ich istnienia, dla którego zostali stworzeni, na obraz i podobieństwo Boga, zdolnego Go poznać, kochać Go i cieszyć się Nim wiecznie będąc uświęconymi przez Jego Boską Miłość. Wkrótce ludzkość zostanie wstrząśnięta wielkimi wydarzeniami, a każde złe działanie i królestwo grzechu zostanie zniszczone przez Boskie działanie i sprawiedliwość. Nic nie wytrzyma! Módlcie się, módlcie się dużo i w ten sposób pomożecie waszej Niebieskiej Mamie uratować wiele dusz ze szponów Szatana...

 

Trevignano Romano, 7.07.2020

(...) Moje dzieci, [różne] negatywne działania [influssi negativi] na skorupę ziemską wywołają trzęsienia ziemi, będą one narastać, módlcie się za Amerykę, która przez swe perwersje wypije kielich goryczy. Dzieci moje, nie bójcie się, będę was wciąż ochraniać, nie ustawajcie w modlitwie za światową elitę, która oddała się złu, oni chcą was oddzielić od siebie, zakneblować i zrobić z was niewolników, ale nie lękajcie się, już wkrótce Jezus uwolni was od tej dyktatury. Kochajcie się nawzajem, módlcie się za Włochy, gdzie będą odczuwane trzęsienia ziemi..."

 

4.07.2020 Anguera

Drogie dzieci, jesteście Pana i tylko Jemu musicie iść i służyć. Uciekajcie od świata i żyjcie naprzeciw Raju, dla którego zostaliście stworzeni. Ludzkość kroczy ścieżkami samozniszczenia, które ludzie przygotowali własnymi rękami. Pokutujcie i wróćcie do Tego, który jest waszą Jedyną Drogą, Prawdą i Życiem. Napełnij się nadzieją. Ktokolwiek jest z Panem, nigdy nie doświadczy ciężaru porażki. Bądźcie mężczyznami i kobietami modlitwy. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Będą wielkie prześladowania dla tych, którzy kochają i bronią Prawdy, a ból będzie wielki dla Moich biednych dzieci. Odwagi. Po całym ucisku zobaczysz >>Zwycięstwo Boga<<. Nie zniechęcaj się. Kocham cię i jestem z tobą. Idźcie naprzód z radością, bo Mój Jezus was kocha i czeka na was z otwartymi ramionami...

 

 

Trevignano Romano, 3.07.2020

(...) Dzieci, przychodzę do was, aby znów prosić was nawrócenie! Dzieci, to czas Apokalipsy, czas zamieszania, wielkiego smutku i ucisku, ale bądźcie nieustannie zjednoczone z Jezusem, który jest radością i miłością, tylko w ten sposób możecie być szczęśliwi. Każdy musi dźwigać swój krzyż, ale proszę was, byście ukochali go całym sercem. Dzieci, miłość Boża jest taka wielka, ale często zbytnio zdajecie się na Boże Miłosierdzie, a zapominacie o Bożej Sprawiedliwości. Proszę was, wierni i kapłani, brońcie Jezusa i nie uciekajcie w obliczu trudności! Dzieci, żadna uniwersalna modlitwa, która obejmuje wiele religii, nie jest możliwa, gdyż wtedy chrześcijaństwo, Jedyna Prawda, zostałoby unicestwione. Błagam was, dzieci, nie bądźcie dwulicowi (obłudni) ale trwajcie przy Panu i idźcie dalej, broniąc prawdy. (...)

 

 

30.06.2020 Trevignano Romano. Jezus:
...Bracia i dzieci, ten czas będzie musiał być czasem wielkiej refleksji, wielu nadal nie słucha Orędzi, które przychodzą z Nieba przeze Mnie i moją Najświętszą Matkę. Od jesieni pojawią się inne wirusy. Spójrzcie na to, co dzieje się w Moim Kościele, zachowanie Moich Kapłanów znajduje się pod obojętnym spojrzeniem tych, którzy mówią, że mają wiarę; spójrzcie na to, jak Mnie traktują, nie dbając o Moją Boskość i Łaskę. Ale jak Mnie traktują, tak Ja ich potraktuję.
Moi bracia, przyjdźcie do Mnie, dajcie mi ręce, a Ja pokażę wam właściwą drogę. Bracia, nawróćcie się, czasy się skończyły, w przeciwnym razie, kiedy wrócę, nie poznacie Mnie i nie pójdziecie za Mną. Dzieci, tylko Ja mogę was prowadzić drogą, która prowadzi do Mojego Ojca. Módlcie się, ponieważ ziemia bardzo się trzęsie...
 
 
30.06.2020 Anguera
„...otwórz swoje serce i zaakceptuj Wolę Boga dla swojego życia. Ludzkość odwróciła się od Stwórcy i kroczy ścieżkami zniszczenia, które ludzie przygotowali własnymi rękami. Dym diabła rozprzestrzenia się wszędzie i wiele Moich biednych dzieci chodzi jak ślepi, aby prowadzić innych ślepych. Nie zapominajcie: w waszych rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; w sercu miłość do prawdy. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Niezgoda będzie obecna w Domu Bożym, a osoby konsekrowane będą w stanie wojny. Podajcie mi ręce, a poprowadzę was do Wielkiego Zwycięstwa. Odwagi. Nie jesteś sam. Mój Jezus idzie z tobą. Naprzód bez strachu.
 
 
Anguera; Brazylia 29/6/2020
Drogie dzieci, zegnijcie kolana w modlitwie. Zmierzasz w stronę bolesnej przyszłości. Będzie wielka bitwa. Wściekła armia będzie działać przeciwko Ludowi Bożemu, ale nie zniechęcaj się. Twoja broń obronna jest prawdą [Prawda jest twoją bronią obronną]. Przyjmij Jezusa i Jego Ewangelię. Pozostańcie wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Bądźcie odważnymi mężczyznami i kobietami. Mój Jezus potrzebuje każdego z was. Nie zniechęcaj się. Nie jesteś sam. Jestem waszą Matką i zawsze będę z wami. Naprzód w obronie prawdy. Otwórzcie swoje serca na Światłość Boga, a nigdy nie zostaniecie oszukani. ...
 

Trevignano Romano, 27. 06. 2020 r.

(...) nazywam was Dziećmi Światła, bo wasza wiara prowadzi [innych ludzi], przemieniając ich kamienne serca. Dzieci, miejcie niezłomną wiarę i pamiętajcie, że gdzie jest wiara, tam jest miłość, a gdzie jest miłość, tam jest Bóg, Który jest drogą, prawdą, życiem.

 

 

Jak refren w objawieniach Maryjnych pojawia się motyw Nowej Ziemi i Nowego Nieba czy Królestwa Bożego na ziemi
(Ap 21, 1-8)
 
Anguera, 27.06.2020
...Otwórzcie serca na Moje wezwanie i we wszystkim bądźcie jak Jezus. Nie zniechęcaj się swoimi trudnościami. Nie ma zwycięstwa bez krzyża. Zegnijcie kolana w modlitwie, a wszystko skończy się dobrze dla was. Przyjmijcie Ewangelię Mojego Jezusa i bądźcie wierni prawdziwemu Magisterium Jego Kościoła. Po całym bólu Pan wysuszy wasze łzy, a ujrzycie Nowe Niebiosa i Nową Ziemię. Mężczyźni i kobiety wiary będą dźwigać ciężki krzyż, ale nie wycofujcie się. Kto chodzi z Panem, nigdy nie doświadczy ciężaru porażki. Boży wrogowie posuną się naprzód, ale zwycięstwo nadejdzie dla tych, którzy kochają i bronią Prawdy. Idź ścieżką, którą ci wskazałam...
 
Medziugorje 25.06.2020
... powróćcie do modlitwy i otwórzcie wasze serca w tym czasie łaski i pójdźcie drogą nawrócenia. Wasze życie jest przemijające i nie ma sensu bez Boga. Dlatego jestem z wami, aby was prowadzić ku świętości życia, aby każdy z was odkrył radość życia...
 

Trevignano Romano, 23.06. 2020

(...) Moje dzieci, dzisiaj staję przed wami jako Matka Boleściwa za mój Kościół, który idzie drogą Męki, w ślad za moim Synem Jezusem, gdy został przez wszystkich opuszczony i ubiczowany. Moja mała reszta będzie prześladowana, płaczę za młodymi ludźmi, którzy są daleko od Boga, płaczę za zniszczonymi rodzinami, płaczę za nieochrzczonymi dziećmi i za tymi, którzy dorastają w szponach zła, płaczę za pasterzami, którzy zostawili moje stado bez opieki, płaczę za ludzkością, która zmierza do samozagłady. Proszę, moje dzieci, módlcie się i pocieszajcie moje Niepokalane Serce i Najświętsze Serce Mojego Syna, odmieńcie swoje drogi; jeśli chcecie zbawienia, zawierzcie wszystko Bogu. (...)

 
Anguera 20.06.2020
... otwórzcie serca i zaakceptujcie Miłość Mojego Syna Jezusa. Bądźcie mężczyznami i kobietami wierzącymi i wszędzie świadczycie, że należycie do Pana. Żyjesz w czasach gorszych niż czas potopu i nadszedł czas na twój powrót. (...) Tylko dzięki prawdzie ludzkość zostanie uzdrowiona duchowo. Nadejdą dni, kiedy prawda będzie obecna w kilku miejscach. Wielu wybranych do obrony prawdy cofnie się i przyjmie to, co fałszywe. Jestem waszą Bolesną Matką i cierpię na to, co do was przychodzi. Módlcie się. Módlcie się. Módlcie się. Nie zbaczajcie ze ścieżki, którą wam wskazałam. Naprzód w obronie prawdy.

 

Trevignano Romano 20. 06. 2020 r.

"(...) Ukochane dzieci, dlaczego odrzucacie miłość i miłosierdzie mojego Syna Jezusa? Weźcie wszystko, co Niebo wam oferuje, dlaczego wolicie żyć ze złamanym sercem i w niepokoju? Dzieci moje, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, tyle razy prosiłam o to i proszę raz jeszcze, naprawdę nawróćcie się, teraz jest to pilne, czy nie rozumiecie, że te czasy się skończyły i gdy Jezus przyjdzie, co znajdzie On na tej ziemi? Musicie być gotowi na to, co nadchodzi, będą prześladowania i będziecie zmuszeni modlić się w ukryciu. Proszę was, dzieci, jestem waszą Matką i chcę was wszystkich ocalić. Głoście, że Chrystus nadchodzi, Ojciec mój będzie oczyszczał ziemię z niegodziwości, która zawładnęła duszami..."

 

Anguera, 16.06.2020
Drogie dzieci, jestem waszą Matką i chcę, abyście byli szczęśliwi już tutaj na Ziemi, a potem ze Mną w Niebie.(...) Nadchodzą trudne czasy. Zadbaj o swoje życie duchowe, ponieważ jest to jedyny sposób, abyś mógł znieść ciężar prób, które mają nadejść. Szukajcie siły w Słowie Mojego Jezusa i w Eucharystii. Nie pozwól diabłu wygrać. Powróćcie do Tego, który jest waszą jedyną drogą, prawdą i życiem. Nadejdzie dzień, w którym prawda będzie obecna w kilku sercach, a Wielki Babel (red. odstępstwo) rozprzestrzeni się wszędzie. Wierni konsekrowani będą pić gorzki kielich cierpienia. Nie zniechęcaj się. ...
 
Anguera, 11.06.2020
... Drogie dzieci, kochajcie i brońcie prawdy. (...) Mój Jezus was kocha i nauczył was kochać; Wstąpił do Nieba, ale zgodnie z obietnicą pozostał w Swoim Kościele. On jest w Eucharystii w Ciele, Krwi, Duszy i Boskości. Eucharystia jest wielkim skarbem Jego Kościoła. Brońcie tej wielkiej prawdy bez strachu i nie pozwólcie wrogom odciągnąć was od drogi zbawienia. Zmierzacie ku przyszłości wielkiego duchowego zamieszania. Wilki przebrane za jagnięta pokażą po swoich działaniach, że rzeczywiście są wilkami. Zwróć (na to) uwagę. ...
 
 
Anguera, 22.05.2020
...nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą zdezorientowani. Brak miłości i szacunku do Świętych (rzeczy) spowoduje wielkie zamieszanie w Domu Bożym. Otwórzcie serca, bo tylko wtedy będziecie w stanie oddzielić plewy od pszenicy, kłamstwa od prawdy. Szukajcie Światła Bożego, aby nie dać się ponieść błotnistym doktrynom. Uwierz w Boskie Słowa Mojego Jezusa. Nie pozwólcie diabłu oszukać was i trzymać was z dala od Prawdy. Jestem waszą Matką i zawsze będę z wami. Cokolwiek się stanie, pozostańcie w zgodzie z naukami prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Przyjmijcie Moje apele, ponieważ tylko wtedy przyczyniacie się do Ostatecznego Triumfu Mojego Niepokalanego Serca. Naprzód w obronie Prawdy. ...
 

Trevignano Romano, 25. o4. 2020 Orędzie Jezusa:

...Bracia moi, osłodźcie Moje serce bolesne i krwawiące. Módlcie się dużo, bo to, co nadejdzie, będzie bardzo bolesne dla świata. Lecz wy, nie jesteście z tego świata, wy jesteście moimi ulubieńcami, którzy jak dzieci przychodzą do Mnie, ze szczerością w oczach i proszą o pomoc i miłosierdzie. Dzieci moje, będę czuwał nad waszymi umysłami, i wyłącznie Ja zaprowadzę was na dobre drogi, podajcie mi tylko wasze dłonie. Bracia, wybaczajcie i zacznijcie głosić na cały świat, aby wszyscy mogli Mnie poznać. Otwórzcie wasze serca, a Ja będę miłosierny, lecz kto pomimo obecnych czasów, będzie bluźnić, dla niego nie będę miał litości. ...

 

 

Anguera; 23.4.2020
... bądźcie wierne Mojemu Synowi Jezusowi. W Nim jest wasze prawdziwe wyzwolenie i zbawienie. Daj z siebie wszystko, a otrzymasz hojne wynagrodzenie. Nie bój się. Będziecie prześladowani z powodu swojej wiary, ale Pan będzie z wami. Działania wrogów Kościoła Mojego Jezusa doprowadzą wiele Moich biednych dzieci do picia gorzkiego kielicha bólu. Podajcie mi ręce, a poprowadzę was do Jezusa. Nie zapominajcie: w waszych rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; W sercu miłość do prawdy. ...
 

 

Trevignano Romano 24 marca 2020 r. Przesłanie Jezusa

... Drodzy bracia, jak wielka jest Moja miłość do was, bądźcie zjednoczeni, bo teraz jest czas, gdy każdy potrzebuje drugiego; nie zostawiajcie swoich braci samych, ale zmiłujcie się, zmiłujcie się nad nimi, jak Ja będę miał dla was zmiłowanie i niczego wam nie zabraknie. Moc Boża jest tak wielka, że Mój płaszcz jest taki sam, jak Mojej Matki: przykryje was i uczyni niewidzialnymi dla zła. Moi bracia, światowa elita chce z was uczynić swoich poddanych, jesteście jak niewolnicy, ale Ja przyjdę i uwolnię was od całego tego zła. Bracia Moi, będę iść obok was, będę was przytulał i błogosławił jako Brat, jako Przyjaciel, jako Ojciec. ...

 

 

Trevignano Romano 21 marca 2020 r.

...Moje ukochane dzieci, jakże przerażeni jesteście tym wszystkim, co się teraz dzieje, lecz ja zstąpiłam na ziemię, by was ostrzegać i przygotować na wszystko, co się wydarzy. Jednak tak wielu z was, mimo mych nieustannych apeli, mnie nie słucha. Umiłowane dzieci, podajcie mi swoje ręce, a ja was ochronię i poprowadzę was przez wszystko to, co się wydarzy. Bądźcie blisko mnie i mojego Jezusa, a nic wam się nie stanie...

 

 

Trevignano Romano 17 marca 2020 r.

...Dzieci moje, wiem jak wiele cierpienia spadło dziś na ludzkość, ale ja będę z wami i proszę w tych ciężkich chwilach, zastanówcie się i pomyślcie, że nikt, tylko Bóg może być waszą pomocą i pocieszeniem. Trwa czas walki dobra ze złem. Nie ustawajcie w modlitwie, tylko w ten sposób możecie pokonać zło, które was ogarnia. Przygotujcie się, dzieci, bo przyjdą ciężkie czasy z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wichrów wojny. Mimo to, wielu z was odczuje pokój w swych sercach, wiedzcie, że to jest łaska z Nieba. Nie lękajcie się, bo ja będę z wami...

 

 

Trevignano Romano 14 marca 2020 r.

...pamiętajcie, by nie odchodzić od Krzyża, wciąż zwracajcie swe oczy ku Niebu, nie bójcie się, bo mój Jezus jest blisko was, wraz z Aniołami i Archaniołami; miejcie pokój i radość w swych sercach. Dzieci, kochajcie mego Syna Jezusa i trzymajcie się mych rąk, a nigdy nie zabraknie wam niczego; Opatrzność nie opuści tych, którzy są silni w wierze. ...

 

 

13.03.2020 Orędzie Pana Jezusa dane przez Vassulę

– Wezwij ludzi i powiedz im: Bez skruchy i prawdziwej modlitwy to zło będzie trwało dłużej niż myślicie. Zwróćcie się do Mnie, waszego Boga i żałujcie za grzechy. Szczera i powszechna modlitwa dotrze do Mnie, waszego Boga. Post wypędzi demony. Przyjmuję każdą ofiarę. Odrzućcie ospałość ducha i wyrzeknijcie się waszych złych czynów. Zawrzyjcie pokój ze Mną, waszym Bogiem. Pozwólcie Mi usłyszeć: „Panie, zmiłuj się nade mną, grzesznym!”, a Ja okażę współczucie i będę na was wszystkich zsyłać potoki błogosławieństw. Przyjdźcie, nie lękajcie się. Ja słucham... IC

 

 

Trevignano Romano 11.03.2020

Przesłanie Jezusa

...Serce Me krwawi gdy widzę waszą bezradność, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. Jaka straszna jest wasza ślepota! Bo Mnie nie kochacie choć Ja jestem blisko was! Moja Matka, pogrążona w bólu, mówi wam, co macie robić, a wy Jej nie słuchacie.

(...) Moi kochani, jaki ból sprawia Mi widok was bezradnych i poranionych! Módlcie się z Moją Matką, Ona będzie z wami trwać w modlitwie, zanosząc wasze wołania do Mojego Ojca, Który choć tak bardzo was kocha, nie może dłużej patrzeć na swe ukochane dziatki idące na zatratę, nie mające nawet odwagi, aby nieść Świętą Eucharystię tym, którzy cierpią...

 

 

Trevignano Romano 8.03.2020 Przesłanie Jezusa

...Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby odebrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni ze Mną robią?! Płacze Moje Serce i Serce Mojej Najświętszej Matki, już wam mówiłem, że wkrótce nie będzie mnie już w Mym domu, nadszedł czas na Moje ukrzyżowanie. Ten kolejny raz jest gorszy, niż poprzedni, nigdy dotąd tak nie cierpiałem, a wszystko to za sprawa ludzkich decyzji, jaka głupia jest ta ludzkość! Już nie pamiętają, że dla nich umarłem...

 

 

Trevignano Romano 6.03.2020

...Dzieci, bądźcie pokorni i proszę was, byście postępowali do świętości najwęższą drogą, a nie tą wygodną, która prowadzi do zguby; myślcie o swojej duszy. (...) Nie osądzajcie kapłanów, bo wielu będzie ciężko osądzonych przez Boga. ...

 

 

Trevignano Romano 3.03.2020

... Zły zabiera ze sobą tak wiele dusz, korzystając z tej chwili zamętu, ale ja, jako Współodkupicielka ludzkości, sprowadziłam was do stóp Krzyża i proszę o pomoc od moich ukochanych dzieci: pomóżcie mi sprowadzić jak najwięcej dusz do Boga, byście i wy byli współodpowiedzialni ze mną i ostatecznie wraz ze mną odnieśli zwycięstwo. Moje maleństwa, nie lękajcie się prawdy! Pamiętajcie, że to Jezus jest Życiem, Prawdą i Drogą. ...

 

 

Trevignano Romano 29.02.2020
... Dzieci moje, dlaczego czekacie aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę. ...
 
 
Trevignano Romano 22.04.2017
... Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was. ...

 

 

Trevignano Romano 22.11.2016
... Mój Syn przyspieszył Swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze ...

 
Trevignano Romano 22. 09.2016
... Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z Nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie. ...
 

...Nadeszła wielka próba dla całej ludzkości. Kara, którą przepowiedziałam w Fatimie (...) ma właśnie się ujawnić. Nadeszła dla świata wielka chwila Bożej Sprawiedliwości i Miłosierdzia. (...)

Kroczcie drogą odrzucania świata i samych siebie. Oświetlajcie ziemię w tych czasach wielkiej ciemności. Niech zstępują na ziemię promienie światła waszej wiary, waszej świętości i waszej miłości.

Zostaliście wybrani, aby odważnie walczyć przeciw mocy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi, i doprowadzić na koniec do Mojego wielkiego zwycięstwa. ...

 
 
Anguera 23/03/2008
„Kochane dzieci, mężczyźni, którzy podążają za fałszywym prorokiem (red. Mahometem), będą maszerować z wielką furią w kierunku Świętej Świątyni. Będzie wielkie zniszczenie. Kościół będzie płakać i narzekać. W tym dniu widoczne będzie <zaćmienie księżyca> (red. czerwony księżyc). Proszę, abyście nie odwracali się od PRAWDY. Mój Jezus potrzebuje twojego szczerego i odważnego świadectwa. Pokaż wszystkim wszędzie, że naprawdę należysz do Chrystusa. On jest twoją nadzieją. W Nim jest Twoje zbawienie, a poza Nim człowieka nigdy nie można uratować. Żyj w świecie pełnym miłości. Wróć do miłości. Miłość leczy i przynosi radość. Miłość jest silniejsza niż śmierć. Miłość jest potężniejsza niż grzech. Nie stój sam. Twój czas jest krótki. Co musisz zrobić, nie odkładaj tego do jutra. (...)”
 

Anguera 3.05.2005

„Drogie dzieci, broń nuklearna i biologiczna będzie używana przez mężczyzn z dużymi brodami, a terror rozprzestrzeni się na kilka narodów. Diabeł zdołał uwieść dużą liczbę biednych dzieci i trzyma je z dala od Łaski Mojego Boskiego Syna. Nieszczęśliwi są ci, którzy żyją przywiązani do dóbr materialnych. Wiedzcie, że w światowej gospodarce zapanuje wielki chaos i tylko potulni i pokorni w sercu będą w stanie przetrwać. Proszę was, trzymajcie się z dala od wszelkiej próżności. Uciekaj przed modą świata. Naucz się ubierać skromnie. Dbaj o swoje ciało, bo jesteś świątynią Ducha Świętego. Bądź ostrożny. Należysz do Pana. Kto obraża Pana modą, naraża się na wieczne potępienie. Uwolnijcie się naprawdę ze szponów diabła. Nie pozwólcie swojej duszy na potępienie. To jest przesłanie, które przekazuję wam dzisiaj w imię Trójcy Przenajświętszej...”

 
*
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

Orędzia z Nieba - fragmenty niezwykle pilnych i aktualnych wezwań Jezusa i Maryi z różnych części świata; uzupełniane

02 December 2020
Fragmeny aktualnych, niezwykle pilnych wezwań Jezusa i Maryi z różnych części świata - Odrodzedoprawdy.pl

Naprzód w obronie prawdy! 

NMP   (Anguera 9.12.2020)

 

* 

Ja, wasza Matka, proszę was, zdecydujcie się na Boga,

zdecydujcie na Królestwo Niebios. Walczcie o ocalenie waszych dusz (...)

 Pan poprzez Mnie wzywa was do nawrócenia, lecz wielu z was nadal

nie przyjmuje i nie żyje Moimi Orędziami z wiarą i miłością.  

Wielkie wydarzenia i cierpienia przyjdą wkrótce. Ostrzegam was. Dlatego bądźcie zawsze uważni na Moje słowa Matki, żyjąc pełnią wiary i modlitwy. (...) Teraz, dzieci moje,

dajcie z siebie wszystko, by ocalić dusze ryzykujące wieczne zatracenie.

Bóg was wzywa do świadczenia Jego Miłości i Jego Boskiego wezwania,

bo wkrótce Jego sprawiedliwość będzie tak silna i tak wielka, że nic na świecie nie będzie mogło jej zatrzymać, kiedy uderzy biedną, niewdzięczną ludzkość, która była Mu nieposłuszna i buntownicza.

Itapiranga 2.09.2020

 

*

 

Spowodowaliście, że Sodoma i Gomora wydają się prawie nieskazitelne i czyste w porównaniu z waszymi nieczystościami. 

Zaprawdę powiadam wam, że w owym Dniu Sodoma i Gomora nie zostanie potraktowana z taką surowością, jak wy obecnie... (...)

 

*

 

Podzielcie ze Mną moją boleść. Świat stał się kloaką nieczystości, odwracam głowę ze wstrętem z powodu jej wyziewów. (...)

 

*

 

Wszechświat drży z przerażenia

na widok zbrodni,

które okrywają Ziemię.

Ja, Bóg wasz, drżę od Boskiego gniewu z powodu waszego zepsucia ciała, umysłu, ducha. (...)

 

*

 

Ach, pokolenie! Sprowadzasz na siebie gniew Mojego Ojca. (...) Kiedy się to stanie, On przyjdzie do ciebie w płomieniu pochłaniającego ognia. Spłoniesz i zamienisz się w popiół, ty i twój bunt wraz z całym złem przebranym za dobro.

Zaprawdę powiadam wam, że jak do przyjaciół mówię tylko do dzieci, które Mi zostały, ponieważ ich wierność znalazła łaskę w Moich Oczach. Ukażę im Moje Dobro i zlituję się nad nimi.

 

*

 

...Twoje unicestwienie jest także Moim w szalonym świecie, który będę musiał zniszczyć mimo mojej miłości...

 

*

 

Przychodzicie do Mnie czasem.
A po co przychodzicie?
Widzę... zgniliznę z waszych serc,
a pod kłamliwym szeptem bezwonnych modlitw
syczą kłamliwe myśli, 
od których roi się 
w waszych umysłach.
Fałszywi chrześcijanie,
czuję do was odrazę...

 

*

Mówię do was, ale nie słuchacie.

Chcę was podźwignąć,

a wciąż nie chcecie wstać.

Wołam was, a udajecie głuchych.

Kiedy zaczniecie czynić to, o co was proszę? Jesteście obojętni

na wszystkie Moje wezwania.

Kiedy zaczniecie interesować się tym,

co pragnę wam powiedzieć?

Daję wam wiele znaków,

a ciągle nie wierzycie.

Jak długo jeszcze będziecie głusi na Moje wezwania? (...)

Ludzie współcześni nie czują już tego zła, które czynią.

Kiedy ktoś popełni grzech, nie przyznaje się, że źle postąpił...

(...)

Świat jest krwiożerczy, grzechy są jak morze..., świat zmierza ku ruinie...

jest coraz gorszy, zmierza ku własnej zagładzie... Świat przez grzechy odwrócił się od Boga. Trzeba zerwać z grzechem, szczególnie  z bałwochwalstwem, pokutować...,

nie przywiązywać do dóbr tego świata.

(...)

Powrót do Jezusa przez pokutę, nawrócenie, modlitwę i autentyczną wiarę jest jedyną szansą ratunku...

(...)

Kiedy odwiedzam kogoś, aby do niego mówić, zwracam się do całego świata... Przychodzę do całego świata...

(NMP; Kibeho)

 

*

Biedne moje dzieci ulubione [kapłani],

które nie wierzą w moje słowa!

Będzie wielkie ich cierpienie...

 

*

Gdyby świat był miłosierny!...

Świat posiadałby Boga,

a to, co was dręczy, opadłoby jak

zeschnięty liść.

Ale świat,  a na świecie szczególnie chrześcijanie,  zastąpili Miłość Nienawiścią,
Prawdę - Obłudą,
Światło - Ciemnością,
Boga - szatanem.
I tam, gdzie Ja  zasiałem Miłosierdzie i sprawiłem dzięki mojej Krwi,  że urosło,
szatan rozsiał swe udręki i wywołał ich wzrost swym piekielnym tchnieniem.
Lecz nadejdzie czas jego porażki.
Na razie jednak nadchodzi on, bo wy
mu pomagacie. Błogosławieni jednak ci, którzy potrafią  trwać w Prawdzie i pracować dla Prawdy.
Ich miłosierdzie zostanie nagrodzone w Niebie. ...
 
*
 
Miłość do tego przemijającego świata jest bezwartościowa i nie może nic więcej przynieść jak tylko ciemność.
(PŻwB110292)
 

*

 

Jestem zraniony w takim stopniu, że nie można Mnie rozpoznać.

Wznieś twoje oczy ku Niebu, a ujrzysz, jak płaczą Moi anio­łowie...

Ach, pokolenie! Sprowadzasz na siebie gniew Mojego Ojca, ściągasz Jego gniew, który rozpali się i wybuchnie płomieniem. Kiedy się to stanie, On przyjdzie do ciebie w płomieniu pochłaniającego og­nia. Spłoniesz i zamienisz się w popiół, ty i twój bunt wraz z całym złem przebranym za dobro.

 

 

*

 

Ziemia wyje jak stworzenie wystraszone przez potwory,

które na niej żyją. Wszechświat drży z przerażenia na widok zbrodni, które okrywają Ziemię.

Ja, Bóg wasz, drżę od Boskiego gniewu z powodu waszego zepsucia ciała, umysłu, ducha.

Ani litość Zbawcy,

ani prośby Dziewicy i Świętych nie uśmierzają Mojego gniewu. Zaprawdę, jak za czasów Mojżesza mówię:

„Tego, kto zgrzeszy przeciw Mnie, wymażę z mojej Księgi, a jeśli przyjdę między was, wyniszczę was”

 

*

 

 ...Przygotujcie się dzieci, ciężkie czasy nadejdą z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wiatrów wojennych. Pomimo tego wszystkiego wielu z was poczuje wielki pokój w swoich sercach, wiedząc, że to łaska Niebios, nie lękajcie się, będę z wami. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Trevignano R. 17.03.2020

 

To nie ziemię, macie adorować, ale Syna Bożego. Wszystko, to co dzieje się dzisiaj na Ziemi, nie zależy od Boga, ale od samego człowieka, który z powodu swojej ręki zrujnował raj, który Bóg pozostawił...

Trevignano R. 25.01.2020...

 

 

Sprawiedliwość Boża będzie wielka nad grzesznikami, którzy nie chcą ani się nawrócić, ani żałować za swoje grzechy.

Będą to dni straszliwego płaczu, bólu i zgrzytania zębów. Nic nie może być przyrównane temu, co wydarzy się na świecie. Wróć, o ludzkości niewdzięczna, do Boga, poproś o wybaczenie za grzechy i niewierność, a Mój Syn ci wybaczy.

W przeciwnym razie, cierpieć będziesz, z powodu twojego nieposłuszeństwa i buntu. Nawróć się! (...)

15.09.2020

 

(...) Napisz Moje Święte Słowa i ostrzeż dusze. Ci działacze szatana, sprawią, że wielu zaakceptuje fałszywą Eucharystię, która nie pochodzi ode Mnie, Twojego Boga.

Wszystko zaczyna się fałszywym braterstwem ludzkim, fałszywą jednością między bliźnimi, by dojść do fałszywej Eucharystii stworzonej przez nich.  (...)  To złe pokolenie, pozbawione miłości, zasługuje na wielką karę, za swoje straszne grzechy. Bądźcie silni. Dajcie swoje świadectwo Prawdy, ogłaszając Moje Słowa wieczne duszom, abym Ja mógł je uleczyć i odnowić Moją Miłością. Jedynie ci, którzy będą wierni aż do końca, otrzymają wieczną nagrodę i wieniec  chwały...

6.09.2020

 

 

(...) czas wybrać drogę która prowadzi do Nieba. Należcie do Pana, poproście o wybaczenie waszych grzechów.

Nie bądźcie głusi i nieposłuszni na mój głos. Bóg was wzywa i pragnie otwarcia waszych serc. Nauczcie się słuchać wezwania Pana, nauczcie się posłuszeństwa Jego Boskiej Woli. Jego Najświętsze Serce jest pełne Miłości, On pragnie dać wam tę Miłość. Powróćcie, powróćcie do Pana, z sercem skruszonym, a mój Syn, uleczy wasze serca i wasze ciała, aż będziecie osobami szczęśliwymi, pełnymi pokoju...

5.09.2020 Itapiranga

 

 

(...) Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie wierni Prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa...

29.09.2020 Anguera

 

(...) Ci, którzy pozostaną wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa, będą uratowani...

24.09.2020 Anguera

 

(...) Módlcie się za Kościół i przede wszystkim za kapłanów, aby Ciało Mojego Syna nie było bezczeszczone...

TR ; 3.10.2020

 

(...) Ujrzycie jeszcze straszliwe rzeczy na Ziemi, i niewielu pozostanie silnych w wierze. Szukajcie sił w Ewangelii i Eucharystii. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie silni w waszej wierze. Nie wycofujcie się. Wiedzcie, że prawda w całości utrzymywana jest tylko w Kościele Katolickim. W Bogu, nie ma półprawdy...

Anguera 10.10.2020

 

 

 

Bądźcie wierni Mojemu Synowi Jezusowi. Przyjmijcie nauki prawdziwego Magisterium Jego Kościoła. Nie dajcie się zarazić błotem fałszywych doktryn. Szukajcie sił w modlitwie, Ewangelii i Eucharystii. Żałujcie i powróćcie do Boga. Szukajcie Go w Sakramencie Pokuty. (An 20.10.2020)

 

(...) Dzieci, zegnijcie wasze kolana. Od wielu lat przypominam wam o nieustającej modlitwie oraz wyzbyciu się przywiązania do rzeczy tego świata, lecz wy żyliście, jakby wszystkie rzeczy były wam dane na zawsze.   Zachowujecie się nadal tak, jakby wszystko miało się zmienić i wrócić jak było. Dzieci moje, wojna rozpoczęła się pośród was, pośród ludu. Ludzkość wyrzeka się Boga. Burza nadchodzi, a wy nadal zajmujecie się bezużytecznymi rzeczami. Pamiętajcie, że wkrótce, bardzo blisko wszystko upadnie. Chcą zawładnąć waszym życiem i waszymi umysłami.  Właściwie wszystko jest bliskie. Zobaczycie wiele okropnych rzeczy, lecz wiara was ocali.   Nie przywiązujcie się do rzeczy ziemskich, bo zostaną wam odebrane i zostaniecie sami z waszym sumieniem. Proście Boga o przebaczenie, Tego, który może wszystko. (...)(TR17.10.2020)

 

Módlcie się przede wszystkim za Kościół, aby mógł odnaleźć światło. Dzieci ukochane, waszym zachowaniem nadal krzyżujecie mojego Syna Jezusa, gdyż nie żyjecie według Ewangelii i Słowa Bożego. Ciemności wkrótce spadną na ziemię, lecz wy dalej nie wierzycie. Chcę was przygotować, bo czasy które nadejdą będą bardzo ciężkie. Masoneria i satanizm chce zawładnąć waszymi umysłami. Wszystko to, co nadejdzie, było od dawna przygotowane, ale nie bójcie się, ufajcie w przebaczenie i Miłosierdzie. Pamiętajcie, by wyspowiadać się i nawrócić pilnie. (...)(TR 13.10.2020)

 

Nie zapominajcie: w rękach Różaniec Święty i Pismo Święte, w sercu miłość do prawdy. (...) Szukajcie sił w Eucharystii, Ewangelii Mojego Jezusa. Dajcie wszystko z siebie w misji którą powierzył wam Pan. Niebo będzie waszą nagrodą. Wszystko w tym życiu mija, lecz Łaska Boża w was będzie Wieczna.   Dbajcie o wasze życie duchowe i nie pozwalajcie, by rzeczy tego świata oddaliły was od Mojego Jezusa. Naprzód, drogą którą wam wskazałam. (...)(An 12.10.2020)

 

Zło pochwyca moje dzieci jak nigdy dotąd. W tym momencie diabeł rozszalał się jak nigdy wcześniej, bo wie, że jego dni są policzone. Wasza miłość musi być całkowita. Będziecie widzieć ludzi którzy popadają w szaleństwo, będziecie oglądać różne niespodziewane reakcje, jak przeklinanie Boga bez żadnej przyczyny. A wszystko to jest owocem szatana. Lecz wy macie kochać, przebaczać i ofiarować całe wasze złe samopoczucie, aby Jezus mógł zmienić je w Łaski. Dzieci, miejsce Boga ludzkości zajęła technologia. Bądźcie gotowi w każdym momencie, nim nadejdzie Oświecenie. Dzieci, wasze modlitwy łagodzą przyszłe wydarzenia. Módlcie się, módlcie, módlcie, nie myślcie o rzeczach mało istotnych, ale poświęćcie wasz czas bardziej na modlitwę, niż na rozmowy. Módlcie się za Amerykę. Dzieci, na wojnę już wszystko jest gotowe, módlcie się, módlcie, módlcie! (...)(TR 10.10.2020)

 

Dawajcie świadectwo waszym życiem, że należycie do Pana. Oddalcie się od świata i żyjcie zwróceni ku Niebu, dla którego wyłącznie zostaliście stworzeni.   Żyjecie w czasach gorszych niż potop i nadszedł moment waszego powrotu. Ujrzycie jeszcze straszliwe rzeczy na Ziemi, i niewielu pozostanie silnych w wierze. Szukajcie sił w Ewangelii i Eucharystii. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie silni w waszej wierze. Nie wycofujcie się. Wiedzcie, że prawda w całości utrzymywana jest tylko w Kościele Katolickim. W Bogu, nie ma półprawdy. Odwagi. (...)(An 10.10.2020)

 

Drogie dzieci, zegnijcie wasze kolana w modlitwie. Bóg potrzebuje waszego “TAK”, szczerego i odważnego. Ciężkie czasy nadejdą, dla tych, którzy kochają i bronią prawdy, lecz Zwycięstwo Boga nadejdzie dla sprawiedliwych. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wezwać was do nawrócenia.   Ludzkość oddaliła się od Stwórcy i zmierza ku wielkiej przepaści. Żałujcie i powróćcie do Pana. Nie wycofujcie się. (...)(An 6.10.2020)

 

“Drogie dzieci, naśladujcie Mojego Syna Jezusa w miłości i obronie prawdy. Zmierzacie ku przyszłości wielkiego podziału i zamętu w Domu Bożym.   Odseparujcie się od wszystkiego, co jest ze świata i służcie Panu z wiernością. W Bogu nie ma półprawdy.   Jedynie siłą modlitwy, będziecie mogli znieść ciężar prób które nadejdą. Odwagi. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wam pomóc. Naprzód, w obronie prawdy. (...)(An 4.10.2020)

 

Módlcie się za Kościół i przede wszystkim za kapłanów, aby Ciało Mojego Syna nie było bezczeszczone. (...)(TR 3.10.2020)

 

(...) Dzieci moje, płaczę z powodu tego, co spadnie na ludzkość. Odwróciła się plecami do Boga i moje serce jest pełne bólu. Módlcie się, w szczególności za kapłanów, wielu z nich poświęciło się Bogu, jednak wybrali przyjemności tego świata. Czyniąc to, sprawili, że stado uciekło i teraz wałęsa się zdezorientowane i zdesperowane.  Wierzycie w Boga miłosiernego, ale nie w Jego sprawiedliwość. Dzieci moje, niebo wkrótce się zaciemni, a wy jeszcze nie słuchacie i nie dostrzegacie. Proszę was, ratujcie się przez odmawianie Świętego Różańca.  (TR 29.09.2020)

 

Pan posłał Mnie, by wezwać was do nawrócenia i do świętości.   Oddalcie się od świata i żyjcie zwróceni ku Niebu, dla którego wyłącznie zostaliście stworzeni. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie wierni Prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa.  (An 29.09.2020)

 

Przychodzę z Nieba, by powiedzieć całemu światu, że Bóg istnieje i nie jest już kochany, adorowany ani nawet szanowany. Pan w tych czasach ostatecznych otrzymuje wiele zniewag i obrazy, i niewielu jest tych, którzy poświęcają się i zmuszają do ofiarowania Mu odpowiedniego i sprawiedliwego zadośćuczynienia. Wiele osób czyni własną wolę, nie Wolę Pana. Nie nawrócili się jeszcze i są dalecy w drodze do Ocalenia. Ci, którzy odwiedzają miejsce Moich objawień, pozbawieni ducha modlitwy i bez pragnienia nawrócenia, nie mogą zasłużyć ani na błogosławieństwa, ani Łaski z Nieba, gdyż działają w hipokryzji wobec Pana. Chcą błogosławieństw i pomocy Boga, lecz nie czynią żadnego wysiłku, by się poprawić z błędów i grzechów. Bez nawrócenia nie ma ocalenia. Bez zmiany życia i bez szczerej skruchy wobec własnych grzechów, nie zostawiając za sobą wszystkich złych rzeczy i grzesznego życia, nie możecie zasłużyć na Królestwo Niebieskie.

Proszę teraz każde z moich dzieci, którzy znajdują się tutaj, każdego z osobna: po co tutaj przyszedłeś? Przyszedłeś i wszedłeś do Sanktuarium Pana jako prawdziwe dziecko Boże czy jeszcze jako dziecko tego świata, które podąża szlakiem zatracenia, prowadzącym do piekła? Wszedłeś do Sanktuarium Pana by się nawrócić prawdziwie, czy jeszcze podążasz za poradami niegodziwców i przyłączasz do szyderców?

Nawrócenie oznacza odrzucenie wszystkiego co złe na zawsze, dla miłości Boga i nie oglądanie się za siebie, na życie w błędach i grzechu, pozostawione, by iść śladami Boga

W zjednoczeniu z miłością Mojego Syna Jezusa wszystko będzie dla was możliwe. Bez Niego dacie się porwać różnego rodzaju dziwnym doktrynom. Bo kto nie ma umocnionego serca przez Łaskę, nie będzie miał siły, by oprzeć się złu i zawsze upadnie w grzech, i oddali od Prawdy, i będzie żył w w kłamstwie przecząc Bogu.  

 Obudźcie się! Zmieńcie swoje życie, słuchajcie Moich apeli, bo możliwe, że później nie będziecie mieli tej samej Łaski i możliwości, którą Bóg daje wam teraz. Weźcie wasze Różańce i módlcie się głęboko, bo ci, którzy się modlą, będą potrafili znieść czas strasznych prób, bez poddania się i utracenia wiary. Wierzcie dzieci moje w Miłość Bożą, bo Jego Miłość może uratować świat od wielkiego zła i przemienić wasze życie. Módlcie się, módlcie, módlcie, bo wielkie boleści i prześladowania nadejdą już niedługo, i szczęśliwi będą wszyscy ci, którzy żyli w Łasce Bożej.  (It 29.09.2020)

 

Ileż obojętności! Przyjęliście dobro jako zło, a zło jako dobro. Obserwujecie co się dzieje, ale z jaką obojętnością. Ale czas się zakończył. Moje dzieci, otwórzcie mi swoje serca, bo tylko ze Mną możecie mieć ocalenie. Nie bójcie się Mnie, nie bójcie się tych orędzi. Nic was nie może uratować oprócz Mnie. Nie mogę pozwolić, aby moje dzieci adorowały boga, którym Ja nie jestem. Szatan stara się na wszelkie sposoby zabrać dusze moich dzieci, moich maleńkich, moich dzieci, moich dzieci. Ach! Aborcje, eutanazja, wszystko to pochodzi od złego, ale wy jesteście spokojni, jakby wszystko miało powrócić do poprzedniego stanu. Nic dzieci moje nie wróci jak było dawniej, bądźcie pewni. Wkrótce zobaczycie, jak świat się zmienia. Wszystko się skończyło, a wy nadal tego nie rozumiecie. Dlaczego nie posłuchacie mojej Matki, która jeszcze daje wam łaskę bycia blisko was.

Pragnę byście wszyscy ocaleli [byli zbawieni].  Otwórzcie na Mnie wasze serce, a dam wam łaskę, miłość, radość i nadzieję Nowego Świata. Wasz Jezus, Amen. (TR 26.09.2020)

 

Żywcie się Cennym Pokarmem Eucharystii i we wszystkim bądźcie jak Jezus. Zmierzacie ku przyszłości, w której wielu żarliwych w wierze, wycofa się.  (An 26.09.2020)

 

Miarą waszego życia niech będzie miłość i nie zapominajcie, dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół was. Wszystko, co czynicie, niech będzie na chwałę Bożą, a wtedy Niebo napełni radością wasze serce i odczujecie, że Bóg was kocha i mnie posyła, by zbawić was i Ziemię, na której żyjecie…(Me 25.09.2020)

 

Poszukujcie miłosierdzia Mojego Jezusa w Sakramencie Spowiedzi, bo tylko w ten sposób możecie przyjąć Go w Eucharystii. Bądźcie uważni. Zmierzacie ku wielkiej wojnie.   Ci, którzy pozostaną wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa, będą uratowani. (...)(09.2020)

 

Wiele z moich dzieci nie modli się, ale wciągnęły ich rzeczy tego świata. Jeszcze nie zrozumiały, że modlitwa we wspólnocie jest największą siłą przeciwko złu.   Jeszcze raz ze łzami was proszę, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, bo dla tych, którzy nie wierzą, cierpienie będzie okropne. Kochajcie Boga, uklęknijcie przed Tym, który patrzy na was z krwawiącym sercem. Martwię się o kapłanów, którzy wybrali szatana i pogaństwo. Proszę, nie przyjmujcie niczego, co nie jest z Boga Trójjedynego. (...)(TR 22.09.2020)

 

Bóg pragnie świętości wszystkich Jego dzieci. Aby prowadziły one życie w szczerym nawróceniu i szczerym żalu, zanim przyjdzie dzień okropnej sprawiedliwości, która ukarze każdy grzech i każdą czynność popełnioną przeciw Jego Boskiej Woli. Nic nie umknie Jego Bożej Sprawiedliwości. (It 22.09.2020)

 

Jedynie siłą modlitwy możecie pozostać silni w waszej wierze. Powiedzcie wszystkim, że Bogu się spieszy, że teraz jest najlepszy czas waszego powrotu. To, co macie zrobić, nie zostawiajcie na jutro. Zmierzacie ku przyszłości wielkich prób. Ci, którzy kochają i bronią prawdy, będą prześladowani i wyrzucani na zewnątrz. Naprzód, bez strachu. Tego, co Pan przygotował dla sprawiedliwych, ludzkie oczy nigdy nie widziały. Odwagi. (...)(An 22.09.2020)

 

Bądźcie duszami prawdziwie Eucharystycznymi, by być prawdziwie moimi dziećmi, zjednoczonymi z Moim Niepokalanym Sercem. Im więcej będziecie adorować Mojego Syna w Sakramencie Eucharystii, tym bardziej Duch Święty, będzie się jednoczył z wami i oświecał was wskazując wam drogę którą macie podążać i co czynić. (...)(It 20. 09.2020

 

Przyjdą dni, kiedy ludzie przyjmą fałszywe doktryny, a prawda będzie istniała w niewielu sercach. Dbajcie o wasze życie duchowe. Oddalcie się od świata i poszukujcie Skarbów Nieba. Naprzód, z odwagą. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie wierni prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Syna. ... (An19.09.2020 )

 

(...) Ukochane dzieci, trwa walka między dobrem a złem, by ocalić moje dzieci przed szatanem. (...) Dzieci, nie obawiajcie się, jeśli nie będzie ani co jeść, ani pić. Mój Pan, będzie waszym Odnowicielem i niczego wam nie zabraknie, jeśli tylko wasze spojrzenie będzie zwrócone na Niego. Dzieci, krach finansowy uderzy we wszystkich, a szczególnie w tych, którzy wątpili w Moje słowa. Głupcy nadal patrzą w przyszłość, nie bacząc na modlitwę i życie wieczne. Módlcie się, módlcie, módlcie za Kościół, bo będzie wstrząśnięty wielkim trzęsieniem, módlcie się za moje ulubione dzieci, (kapłanów) gdyż będą prześladowani. Bądźcie światłem moje dzieci, dla świata, który niedługo zgaśnie. ... (TR 19.09.2020)

 

Mój przeciwnik, będzie próbował oddalić was od Prawdy i znajdzie siłę w niewierności wielu złych pasterzy. Cierpię na to, co do was przychodzi.   Dym szatana rozprzestrzenił się wszędzie, prowokując ślepotę duchową u wielu moich biednych dzieci. Bądźcie wierni Jezusowi i naukom Prawdziwego Magisterium Jego Świętego Kościoła.  (Brazylia 17.09.2020)

 

Sprawiedliwość Boża będzie wielka nad grzesznikami, którzy nie chcą ani się nawrócić, ani żałować za swoje grzechy. Będą to dni straszliwego płaczu, bólu i zgrzytania zębów. Nic nie może być przyrównane temu, co wydarzy się na świecie. Wróć, o ludzkości niewdzięczna, do Boga, poproś o wybaczenie za grzechy i niewierność, a Mój Syn ci wybaczy. W przeciwnym razie, cierpieć będziesz, z powodu twojego nieposłuszeństwa i buntu. Nawróć się! (...)(It 15.09.2020)

 

Nie pozwólcie, by diabeł zrobił z was niewolników. Jesteście wolni, by służyć Panu. Zmierzacie ku przyszłości wielkiej pogardy dla Rzeczy Świętych. Będzie miał miejsce wielki kryzys wiary i wielu będzie kroczyć jak ślepi, prowadzący innych ślepych.   Dbajcie o wasze życie duchowe. Szukajcie sił w Ewangelii i Eucharystii. Przyjmijcie i Moje Apele, a będziecie wielcy w wierze.  (An 15.09.2020)

 

Biedne moje dzieci ulubione (kapłani), które nie wierzą w moje słowa! Będzie wielkie ich cierpienie. ... (TR15.09.2020)

 

(...) Drogie dzieci, teraz czas jest już naprawdę bliski, lecz wielu nie zdaje sobie sprawy jak wszystko się wali. Proszę was, byście poświęcili więcej czasu na modlitwę. Nie traćcie czasu na rzeczy tego świata.   Dzieci moje, to jest czas zamętu, przede wszystkim dla moich ulubionych dzieci (kapłanów) którzy niestety, nie wiedzą już która droga jest właściwa, by uratować dusze gubiące się. Lecz Ja, chcę wam wskazać drogę właściwą, drogę Ewangelii, Słowa Bożego i Dziesięciu Przykazań. Tylko w ten sposób, odnajdziecie spokój i radość w waszych sercach... (TR12.09.2020)

 

Zegnijcie kolana w modlitwie, bo tylko w ten sposób, będziecie mogli udźwignąć ciężar prób jakie nadejdą. Macie jeszcze wiele długich lat ciężkich prób. Będziecie prześladowani ze względu na waszą wiarę i waszą miłość do prawdy. Nie obawiajcie się. Nie jesteście sami. Kocham was i będę zawsze u waszego boku, nawet jeśli Mnie nie widzicie.  Prawdziwy Kościół, Mojego Jezusa, będzie wzgardzony i prześladowany, lecz po całym ucisku, będzie zwycięski.  (An12.09.2020)

Drogie dzieci, jestem waszą Matką Bolesną i cierpię na to, co do was nadchodzi. Zegnijcie kolana w modlitwie.   Szukajcie sił w szczerej modlitwie, w Eucharystii i Ewangelii.  (An10.09.2020)

 

Drogie dzieci, wszystko zacznie się walić. Niebo zabarwi się na kolor czerwieni, ziemia będzie się trzęsła jak nigdy dotąd. Dzieci, nie ma sensu myśleć o karierze, zbierać bogactwa materialne, bo wszystko to nie będzie miało użytku. Dzieci, morza i grad wejdą do miast i zniszczą zbiory. Ta ziemia jest ziemią grzechu i natura się wyzwala. Wszystko to nadejdzie, aby wszyscy mogli uklęknąć przed Bogiem, ogłaszając Go Jedynym Bogiem. Dzieci moje, Jezus płacze bo grzech i ohyda weszła do Kościoła. Płacze, bo kocha Swój Kościół i pomimo profanacji, On zawsze tam jest, cierpiący i płaczący. Czas kończy się, proszę was dzieci, nie ma już więcej czasu, nawróćcie się. Patrzcie często w Niebo. (TR 8.09.2020)

 

Wielu wybranych do obrony prawdy, przyjmie fałszywe nauki. Proszę, byście byli wierni Jezusowi. Nie pozwólcie by rzeczy tego świata, oddaliły was od Mojego Jezusa. Cokolwiek się wydarzy, pozostańcie z Jezusem. Odwagi. Jeśli pozostaniecie w prawdzie, nie zostaniecie obrzuceni błotem fałszywych doktryn. Jestem waszą Matką i przychodzę z Nieba by wskazać wam drogę ocalenia. Otwórzcie wasze serca, a wszystko skończy się dla was dobrze.  (An 8.09.2020)

 

Ci działacze szatana, sprawią, że wielu zaakceptuje fałszywą Eucharystię, która nie pochodzi ode Mnie, Twojego Boga. Wszystko zaczyna się fałszywym braterstwem ludzkim, fałszywą jednością między bliźnimi, by dojść do fałszywej Eucharystii stworzonej przez nich. Szatan działa z siłą, wewnątrz Mojego Kościoła, by wykraść Wielki Skarb pośród was, podeptać Moją miłość, Moje dary i łaski. Słudzy którzy Mnie nie kochają, dali się przekupić ze względu na pieniądze, władzę i nieczystość. Kto nie spożywa Mojego Ciała i Nie pije Mojej Krwi, nie będzie miał udziału w Chwale Mojego Królestwa. To złe pokolenie, pozbawione miłości, zasługuje na wielką karę, za swoje straszne grzechy. Bądźcie silni. Dajcie swoje świadectwo Prawdy, ogłaszając Moje Słowa wieczne duszom, abym Ja mógł je uleczyć i odnowić Moją Miłością. Jedynie ci, którzy będą wierni aż do końca, otrzymają wieczną nagrodę i wieniec chwały. Wyzwólcie się z jakiegokolwiek tchórzostwa. Nie bójcie się niczego. JA JESTEM was kocha. Ja, Bóg Wszechmogący jestem z wami. Jestem zawsze złączony z tymi, którzy Mnie kochają i przyjmują Moje Święte Słowa w swoich sercach.  IC  (It 6.09.2020)

 

Nikt ani nic będzie miało mocy przeciwko wam, jeśli całą waszą ufność złożycie w Panu. Wasze obawy, pochodzą od Mojego nieprzyjaciela. Wierzcie w moc Boga, a wszystko dla was dobrze się skończy. Ujrzycie jeszcze straszliwe rzeczy na Ziemi, lecz ci, którzy pozostaną wierni aż do końca, wspomogą ostateczne Zwycięstwo Mojego Niepokalanego Serca. Diabeł chce zniszczyć Skarby Boże, które są w Kościele.  (An 5.09.2020)

 

Nie bądźcie głusi i nieposłuszni na mój głos. Bóg was wzywa i pragnie otwarcia waszych serc. Nauczcie się słuchać wezwania Pana, nauczcie się posłuszeństwa Jego Boskiej Woli.  (It 5.09.2020)

 

(...) Moje dzieci, Ostrzeżenie/Oświecenie wkrótce nadejdzie i jestem tutaj, aby was prosić, abyście byli gotowi na to ważne dla ludzkości wydarzenie, w którym w końcu będziecie mieli ostatnią szansę, aby wybrać, po której stronie stanąć...  

Drogie dzieci, Kościół jest w całkowitym zamieszaniu, ale chcę powiedzieć moim Świętym Kapłanom, aby się nie bali, ponieważ Ja i mój Jezus, jedyny prawdziwy Zbawiciel, nigdy was nie opuścimy. Dzieci, moje dzieci, jestem tutaj, aby was uratować i przypomnieć wam, abyście odmawiali koronę Różańca Świętego, jedyną broń przeciwko szatanowi.  (TR 3.09.2020)

 

(...) Dzieci moje, Ja, wasza Matka, proszę was, zdecydujcie się na Boga, zdecydujcie na Królestwo Niebios. Walczcie o ocalenie waszych dusz i ocalenie waszych rodzin…  Wielu z was nadal nie przyjmuje i nie żyje Moimi orędziami z wiarą i miłością.   Wielkie wydarzenia i cierpienia, przyjdą wkrótce. Ostrzegam was. Dlatego, bądźcie zawsze uważni na Moje słowa Matki, żyjąc pełnią wiary i modlitwy. Zostaliście już przygotowywani wiele razy w przeszłości, przeze Mnie, a teraz, dzieci moje, dajcie z siebie wszystko, by ocalić dusze ryzykujące wieczne zatracenie. Bóg was wzywa do świadczenia Jego Miłości i Jego Boskiego wezwania, bo wkrótce Jego sprawiedliwość będzie tak silna i tak wielka, że nic na świecie nie będzie mogło jej zatrzymać, kiedy uderzy biedną, niewdzięczną ludzkość, która była Jemu nieposłuszna i buntownicza. (...)  (It2.09.2020)

 

 (...) Moje dzieci, dziś pośród całego tego bólu przychodzę, aby dać (wam) nadzieję, nadzieję na lepszy świat pełen miłości, ponieważ Królestwo Boże jest bardzo bliskie. Wkrótce poczujecie w swoich sercach tyle miłości, mądrości, słodyczy, bo wkrótce ten czas strachu, niesprawiedliwości, pychy już się skończy. Bóg potrząsa światem, ziemią i waszymi sumieniami, abyście mogli uklęknąć rozpoznając swego jedynego Boga, tak Jezus otworzy ramiona, dając tym, którzy uwierzyli, słodycz nowego świata.

Zostaw rzeczy tego świata i uczyń swój dzień ciągłą modlitwą.  (TR 01.09.2020)

 

Bez modlitwy nie ma nawrócenia, bez świętości nie ma dla was Nieba. Zostaliście stworzeni wolni do wybrania drogi, jaką pragniecie podążać. Być z Moim Synem w Niebie, czy być z diabłem w piekle. Którą drogę chcecie wybrać i którą podążać?

Jeśli nie chcecie podążać drogą świętości, pokazujecie, że nie chcecie należeć do Boga, nie chcecie być szczęśliwi, ani nie chcecie miejsca w Niebie. Przyjmijcie drogę dobra, dzieci moje. Przyjmijcie drogę, która prowadzi do Boga, a nie pożałujecie. Nie łudźcie się, nie dajcie się zwodzić diabłu, nic na tym świecie nie może dać wam szczęścia, tylko w Bogu znajduje się wieczny pokój i radość. W moim Synu znajdziecie siłę, by zwalczyć zło tego świata, bo Jego Miłość Boska jest silniejsza od każdego zła (It1.09.2020)

 

Proszę was, abyście nigdy nie porzucali modlitwy, to będzie jedyna broń, która was ochroni. Kościół toczy bitwę: biskupi przeciwko biskupom, kardynałowie przeciwko kardynałom. Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadejdzie dzień, w którym nie będziecie mogli nic kupić. Głód będzie dotkliwy, a gospodarka zostanie zniszczona. Módlcie się i powiększajcie wieczerniki modlitwy, poświęcajcie wasze domy i przygotujcie w nich ołtarze. To są ostrzeżenia na te czasy, otwórzcie swoje serca i wpuście płomień miłości mojego Syna Jezusa, nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależało od waszego wyboru. (...) (TR 18.08.2020)

 

Moje dzieci, kiedy kościoły świata zjednoczą się z mocarstwami światowymi, wtedy nastąpi prawdziwe prześladowanie i będziecie zmuszeni się ukrywać, ponieważ umiejętnie będą usuwać Ofiarę Eucharystyczną z Mszy Świętej. Dzieci, nie bójcie się, bo wasza wiara uczyni was świadkami Triumfu Mojego Niepokalanego Serca. (TR11.08.2020)

 

(...) Moje dzieci, wzywam was, abyście byli świadkami tych ostatnich czasów, zostaliście wybrani, aby żyć w tych czasach i dawać świadectwo PRAWDZIE za wszelką cenę. Nie bójcie się moje dzieci, zawsze będę blisko was, wzywajcie Mojego imienia, a będę obecna. Wkrótce nadejdzie wojna i głód, ale kto ma wiarę, nie może się bać (...)  (TR 8.08.2020)

 

(...) Moje dzieci, dokonuje się podział, dokonuje się apostazja i wy także zwracacie się przeciw sobie; miejcie zawsze wiarę, tylko z wiarą będziecie mogli wszystko pokonać.  Módlcie się, módlcie się za Kościół, bo już słychać bębny śmierci. Wojna jest bardzo blisko. Ale nie bójcie się, dzieci, jestem tu, aby was ochronić.  (TR 4.08.2020)

 

 (...) Moje dzieci, wiele razy was prosiłam, abyście byli gotowi, ale gdy patrzę na was, widzę, że nadal gotowi nie jesteście. Proszę was, moje dzieci, nie marnujcie już czasu i nie patrzcie na rzeczy tego świata, to nie w nich znajdziecie prawdę, a w Słowie Bożym i w modlitwie, tylko w tym odnajdziecie wszystko, czego wam potrzeba. Moje dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne. Boża sprawiedliwość zagrzmi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Proszę was o wasze nawrócenie! Spójrzcie na kościoły, są puste, a trzoda jest w popłochu, bo wielu kapłanów odwróciło się od Ewangelii.   (TR 3.08.2020)

 

  Miłość i nadzieja muszą być częścią waszego życia! To miłość porusza wszystkie dobre rzeczy, miłość osłabia diabła, który pragnie tylko nienawiści i gniewu. Pamiętajcie, że Bóg osiąga Swe cele poprzez miłość. Drogie dzieci, ziemia będzie się trząść, trząść coraz bardziej, ale nie ma zbawienia bez pokuty. (...) (TR 1.08.2020)

 

 

Przyjdzie ci żyć w najgorszych czasach, jakie ludzkość kiedykolwiek przeżyła, ale jeśli będziesz wierna Różańcowi Świętemu i Ewangelii, i jeśli uwierzysz w Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem, to nic ci się nie stanie. Módlcie się za Kościół i polityków, którzy pogrążają się w zamęcie...   (TR 18.07.2020)

 

Córko moja, wzywaj kapłanów, tak drogich memu sercu, i mów do nich: nie przechodźcie obojętnie przed Jezusem w Eucharystii, chrońcie Mistyczne Ciało Jezusa, mówcie o Bożej Sprawiedliwości i o grzechu; wzywaj, by nie obrażano Mojego Boskiego Syna, upewniaj ich, że tylko życie zgodne z przykazaniami zapewnia zbawienie. Moje dzieci, jeszcze nie zdajecie sobie w pełni sprawy, co to znaczy być gotowym na nadchodzące czasy, trzeba modlić się, spowiadać, karmić się Eucharystią i pomagać swym braciom i siostrom, którzy ulegli zwiedzeniu. Dzieci moje, zmiłujcie się nad moim Synem, który za was umarł i który powróci w całej Swojej chwale, śpiewajcie Panu hymny i dziękujcie Mu. Dzieci moje, do tych, którzy będą wierni Ewangelii, poślę moich aniołów, aby was chronili...  (TR 14.07.2020)

 

(...) Wiele moich dzieci umiera w ciemności i grzechu, ponieważ nie znają miłości mojego Syna Jezusa. Ludzie nie myślą już o swoim ostatecznym przeznaczeniu i zostali zaślepieni przez Szatana, który ich zwodzi, chcąc jak najszybciej pożreć ich dusze  (An 11.07.2020)

 

...Serce Me krwawi gdy widzę waszą bezradność, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. Jaka straszna jest wasza ślepota! Bo Mnie nie kochacie choć Ja jestem blisko was! Moja Matka, pogrążona w bólu, mówi wam, co macie robić, a wy Jej nie słuchacie.

(...) Moi kochani, jaki ból sprawia Mi widok was bezradnych i poranionych! Módlcie się z Moją Matką, Ona będzie z wami trwać w modlitwie, zanosząc wasze wołania do Mojego Ojca, Który choć tak bardzo was kocha, nie może dłużej patrzeć na swe ukochane dziatki idące na zatratę, nie mające nawet odwagi, aby nieść Świętą Eucharystię tym, którzy cierpią... (TR 11.03.2020)

 

Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę. ... ()

 

...Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was. ... (TR22.04.2017)

 

...Mój Syn przyspieszył Swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze ... (TR 22.11.2016)

 

...Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z Nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie. ... (TR 22.09.2016)

 

...Nadeszła wielka próba dla całej ludzkości. Kara, którą przepowiedziałam w Fatimie (...) ma właśnie się ujawnić. Nadeszła dla świata wielka chwila Bożej Sprawiedliwości i Miłosierdzia. (...)

Kroczcie drogą odrzucania świata i samych siebie. Oświetlajcie ziemię w tych czasach wielkiej ciemności. Niech zstępują na ziemię promienie światła waszej wiary, waszej świętości i waszej miłości.

Proszę, abyście nie odwracali się od PRAWDY. Mój Jezus potrzebuje twojego szczerego i odważnego świadectwa. Pokaż wszystkim wszędzie, że naprawdę należysz do Chrystusa. On jest twoją nadzieją. W Nim jest Twoje zbawienie, a poza Nim człowieka nigdy nie można uratować. Żyj w świecie pełnym miłości. Wróć do miłości. Miłość leczy i przynosi radość. Miłość jest silniejsza niż śmierć. Miłość jest potężniejsza niż grzech.  (An 23.03.2008)

Nieszczęśliwi są ci, którzy żyją przywiązani do dóbr materialnych. Wiedzcie, że w światowej gospodarce zapanuje wielki chaos i tylko potulni i pokorni w sercu będą w stanie przetrwać. Proszę was, trzymajcie się z dala od wszelkiej próżności. Uciekaj przed modą świata. Naucz się ubierać skromnie. Dbaj o swoje ciało, bo jesteś świątynią Ducha Świętego. Bądź ostrożny. Należysz do Pana. Kto obraża Pana modą, naraża się na wieczne potępienie. Uwolnijcie się naprawdę ze szponów diabła. Nie pozwólcie swojej duszy na potępienie.

Bez modlitwy nie ma nawrócenia, bez świętości nie ma dla was Nieba. Zostaliście stworzeni wolni do wybrania drogi, jaką pragniecie podążać. Być z Moim Synem w Niebie czy być z diabłem w piekle. Którą drogę chcecie wybrać i którą podążać?

(Itapiranga 1.09.2020)