"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję tę witrynę z własnych środków, a służyć ma ona powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie. 

Strony mogą zawierać pliki cookies.      

                                                                                                                                                                                                  br.stanislaw@gmail.com

CAŁA CHWAŁA BOGU

 

I Najświętszej Maryi Panny

 

 

Gorliwość i ufność

 

O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

PODSTRONA W  BUDOWIE

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

 

 

"Drogie dzieci! Wiem, że jestem obecna w waszym życiu i w waszych sercach. Odczuwam waszą miłość, słyszę wasze modlitwy i kieruję je do mojego Syna.

 

Lecz moje dzieci, pragnę być przez matczyną miłość obecna w życiu wszystkich moich dzieci. Pragnę zgromadzić wokół siebie,  pod moim matczynym płaszczem wszystkie moje dzieci.

 

Dlatego wzywam was i nazywam was apostołami mojej miłości, abyście mi pomagali. Moje dzieci, mój Syn wypowiedział słowa: «Ojcze nasz» oraz Ojcze nasz, któryś jest wszędzie, także w naszych sercach — ponieważ pragnie was nauczyć modlić się słowem i sercem. Pragnie, abyście stawali się coraz lepsi, abyście żyli miłosierną miłością, która jest modlitwą i bezgraniczną ofiarą za innych.

 

Moje dzieci, ofiarujcie mojemu Synowi waszą miłość do bliźniego, a bliźnim słowa pocieszenia, współczucia i sprawiedliwe dzieła. Apostołowie mojej miłości, wszystko, co dajecie innym, mój Syn przyjmuje jako dar.

 

Ja jestem z wami ponieważ mój Syn pragnie, aby moja miłość niczym promień światła ożywiała wasze dusze i abym wam pomogła w poszukiwaniu pokoju i dążeniu do wiecznego szczęścia.

 

Dlatego, moje dzieci, miłujcie się nawzajem. Zjednoczcie się w moim Synu, bądźcie dziećmi Bożymi, które wszystkie razem, całym, otwartym i czystym sercem, wypowiadają: "Ojcze nasz".

I niczego się nie lękajcie! Dziękuję wam!"

 


      

 

 

Orędzie Królowej Pokoju z Medziugorje; 2.01.2020 r.

03 January 2020
Matka Boża Różańcowa

                W tych czasach wytycza się tak wiele dróg, łatwiejszych i przemierzanych przez wielu.

Nie są one bezpieczne i nie prowadzą do spotkania z Bogiem.