"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  poszanowania i życzliwości. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów jest jak najbardziej wskazane. Utrzymuję tę witrynę z własnych środków, a służyć ma ona powszechnemu dobru. Proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystałem czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszam, proszę o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a natychmiast usunę. 

Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzę. Z codziennym darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy i uświęcenie. 

Strony mogą zawierać pliki cookies.      

                                                                                                                                                                                                  br.stanislaw@gmail.com

CAŁA CHWAŁA BOGU

 

I Najświętszej Maryi Panny

 

 

Gorliwość i ufność

 

O drodze do jedności, jaką kroczą ci, którzy są ludźmi pokoju, który stanowić winien podstawową więź łączącą wszystkich ludzi - O drodze do prawdy.pl

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I O SOBIE 

PODSTRONA W  BUDOWIE

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

NMP do  ks. Gobbi:

 

Dziś kończysz podróż po całej Japonii, gdzie mogłeś ujrzeć cuda miłości i miłosierdzia Mego Niepokalanego Serca. Kończysz ją akurat w tym mieście, które wasza Niebieska Mama szczególnie kocha. (...)

 

W tym mieście zostało zamęczonych dwudziestu sześciu Moich synów, heroicznych świadków Chrystusa, któremu ofiarowali życie na ołtarzu Mego Niepokalanego Serca. (...)

 

W tym mieście żył Mój syn, św. Maksymilian Kolbe, i tu właśnie zbudował osadę Niepokalanej, która jeszcze dziś przynosi Moją jaśniejącą obecność wielu Moim japońskim dzieciom, które tak bardzo Mnie kochają i czczą.

 

W tym mieście wybuchła również bomba atomowa, wywołując dziesiątki tysięcy ofiar, które zmarły w ciągu kilku chwil. To kara i straszliwy znak tego, co może zrobić człowiek, kiedy – po oddaleniu się od Boga – staje się niezdolny do miłości, pobożności i miłosierdzia.

Tym może stać się świat, jeśli nie przyjmie zaproszenia do nawrócenia i do powrotu do Pana. Z tego miejsca ponawiam Moje pełne lęku wołanie do wszystkich narodów ziemi.

 

W tym mieście ukazuję Moje macierzyńskie dzieło zbawienia i miłosierdzia. Znowu zapraszam wszystkie Moje dzieci do przemierzenia drogi, którą w tych czasach wyznaczyłam przez orędzia włożone w serce Mojego małego syna.

 

Chciałam, abyś tutaj był, abyś mógł ofiarować temu miastu i całej Japonii bezpieczne schronienie Mego Niepokalanego Serca. Wejdźcie wszyscy do tego schronienia.

 

Dzięki temu Ja będę was chronić i strzec, gdy przyjdzie na was wielki i straszny dzień Pana.

 

Kapłański Ruch Maryjny

https://www.gobbi.pl/kaplanski-ruch-maryjny.html

Wejdźcie wszyscy do bezpiecznego schronienia Mego Niepokalanego Serca.
Dzięki temu Ja będę was chronić i strzec, gdy przyjdzie na was wielki i straszny dzień Pana - Wieczernik - Kapłański Ruch Maryjny (DK 582)

29 November 2020
Rozpoznanie prawdy o sobie, by żyć świadomie i otrzymać uwolnienie od złych skłonności.

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)