"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

Jakże jestem radosna, widząc tu zgromadzonych – w stałym Wieczerniku modlitwy i braterstwa (...). Przyłączam się do waszej modlitwy. Pomagam wam wzrastać w braterstwie. Wypraszam dla was u Pana łaski, które czynią waszą posługę owocną i świętą. Chcę dać wam dziś orędzie ufności i nadziei, aby towarzyszyło wam na waszej trudnej drodze.

 

Pokładajcie ufność w waszej Niebieskiej Mamie. Ona jest zawsze blisko was, aby być waszą ucieczką i pocieszeniem (...). Widzę wasze niezliczone trudności. Przyjmuję wszystkie wasze wezwania. Jestem blisko, aby umocnić was w samotności. Udzielam wam radości i pociechy pośród tak wielu goryczy. Nie czujcie się osamotnieni. Nigdy się nie zniechęcajcie (...) nawet jeśli czasami wydaje się, że przygniata was ciężar waszej ludzkiej słabości. Jako dobra i wyrozumiała Mama jestem zawsze blisko was. Podtrzymuję was, prowadzę, pocieszam, dodaję odwagi, zbieram wasze łzy jak drogocenne kamienie i zachowuję wszystkie wasze trudy w głębi Mojego Niepokalanego Serca.

 

Miejcie wielką nadzieję na pełny tryumf Boga w tej biednej ludzkości, tak chorej i tak oddalonej od Niego.

Przeżywacie właśnie bolesne lata wielkiego ucisku. Cierpienia z każdym dniem wzrastają dla wszystkich. Spędźcie obecne chwile w Getsemani Mojego Niepokalanego Serca. Przygotujcie się, by wypełniać z miłością wolę waszego Ojca Niebieskiego.

Bądźcie świadkami wiary w czasach wielkiego odstępstwa.

Bądźcie świadkami świętości w dniach wielkiego zepsucia.

Bądźcie świadkami miłości w świecie, który stał się nieczuły i niewrażliwy. Pożera go i wysusza egoizm, nienawiść, przemoc i wojny.

Nieście wszędzie balsam Mojej matczynej i miłosiernej miłości. (...)

 

Wyjdźcie z tego Wieczernika radośni. Powróćcie do waszych domów w pokoju i stańcie się apostołami Mojego Ruchu (...).

 

Błogosławię dziś was, wszystkie drogie wam osoby, (...) Kościół, który tu żyje, cierpi i działa, aby Mój Syn Jezus mógł wszystkim przynieść dar Swojej Miłości, Życia i Pokoju.

Miejcie ufność i wielką nadzieję na pełny tryumf Boga w tej biednej ludzkości, tak chorej i tak oddalonej od Niego - Wieczernik w ramach Ruchu Maryjnego (DK 503)


20 września 2020
Wieczerniki w Ramach Kapłańskiego Ruchu Maryjnego - Odrodzedoprawdy.pl

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)