"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

Orędzie Królowej Pokoju z Medziugorje; 2.01.2020 r.

03 stycznia 2020

                W tych czasach wytycza się tak wiele dróg, łatwiejszych i przemierzanych przez wielu.

Nie są one bezpieczne i nie prowadzą do spotkania z Bogiem.

 

 

"Drogie dzieci! Wiem, że jestem obecna w waszym życiu i w waszych sercach. Odczuwam waszą miłość, słyszę wasze modlitwy i kieruję je do mojego Syna.

 

Lecz moje dzieci, pragnę być przez matczyną miłość obecna w życiu wszystkich moich dzieci. Pragnę zgromadzić wokół siebie,  pod moim matczynym płaszczem wszystkie moje dzieci.

 

Dlatego wzywam was i nazywam was apostołami mojej miłości, abyście mi pomagali. Moje dzieci, mój Syn wypowiedział słowa: «Ojcze nasz» oraz Ojcze nasz, któryś jest wszędzie, także w naszych sercach — ponieważ pragnie was nauczyć modlić się słowem i sercem. Pragnie, abyście stawali się coraz lepsi, abyście żyli miłosierną miłością, która jest modlitwą i bezgraniczną ofiarą za innych.

 

Moje dzieci, ofiarujcie mojemu Synowi waszą miłość do bliźniego, a bliźnim słowa pocieszenia, współczucia i sprawiedliwe dzieła. Apostołowie mojej miłości, wszystko, co dajecie innym, mój Syn przyjmuje jako dar.

 

Ja jestem z wami ponieważ mój Syn pragnie, aby moja miłość niczym promień światła ożywiała wasze dusze i abym wam pomogła w poszukiwaniu pokoju i dążeniu do wiecznego szczęścia.

 

Dlatego, moje dzieci, miłujcie się nawzajem. Zjednoczcie się w moim Synu, bądźcie dziećmi Bożymi, które wszystkie razem, całym, otwartym i czystym sercem, wypowiadają: "Ojcze nasz".

I niczego się nie lękajcie! Dziękuję wam!"