"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

Orędzie  dane nam przez Luz de Maria de Bonilla (Argentyna).

 

Umiłowany Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Błogosławię was Miłością, którą znajduje się jedynie będąc wiernym Naszemu Królowi.

 

Żyjecie w czasie, w którym, przez to, że słuchaliście głosów innych niż ten Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa oraz Naszej Królowej i Matki, pozwoliliście, by wszedł w was zamęt, niedowiarstwo i pycha, wyrażając [na zewnątrz] to, co w człowieku najgorsze, kiedy ten buntuje się z niedowiarstwa przeciwko Domowi Ojcowskiemu.

 

Zmierzacie ku chwili, w której człowiek będzie walczył z człowiekiem, zapominając, że jest stworzeniem Bożym; z powodu głodu, który czai się nad ludzkością i z powodu mroku tak gęstego, że nie będziecie mogli zobaczyć własnych dłoni. [Będzie to] mrok taki jak ten, który człowiek nosi w swej duszy przez ciągłe grzechy, w których zanurzyliście się jako ludzkość.

 

To pokolenie doświadczy uwstecznienia w technologii, aż człowiek nie będzie wiedział, jak żyć bez wygody obecnej chwili.

 

Życie bez zatrzymania, by zbadać własne wnętrze doprowadza was do bycia nieczułymi, do myślenia, że wszystko jest fantazją, i przez to się nie nawracacie.

 

Umiłowani Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:

Słowo Przenajświętszej Trójcy jest sprawiedliwe i prawdziwe. Słowo, które przekazuje wam nasza Królowa i Matka jest prawdziwe.

Ludzie nieczuli! Przewrotne pokolenie, ileż będziecie cierpieć!

Przygotujcie się, nie zapominajcie o tym. Czasy stają się [coraz] cięższe. To, co macie wycierpieć, nadciąga.

Nawróćcie się już! Patrzcie, jaka jest ludzkość… Nawróćcie się już!

 

Błogosławię was, Moje Legiony Anielskie was ochraniają.

Miłość i ochrona Przenajświętszej Trójcy oraz Naszej Królowej i Matki pozostają nad wami.

 

Każdy Anioł Stróż ma być kochany i wzywany z większą Wiarą w tym czasie.

Wzywam was do stałego odmawiania Różańca Świętego oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia.

 

Św. Michał Archanioł

 

 

 

Orędzie św. Michała Archanioła z dn.19.10.2021 - Przez to, że słuchaliście głosów innych niż ten Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa oraz Naszej Królowej i Matki, pozwoliliście, by wszedł w was zamęt, niedowiarstwo i pycha...
Ludzie nieczuli! Przewrotne pokolenie, ileż będziecie cierpieć!

2021/10/22
O Sakramencie pokuty

Mówcie: Tak-tak; nie- nie.  Wszystko inne od Złego pochodzi. (Mt 5,37)   A wszystko inne, to brak czystej Prawdy.