"Wszelkie Prawa zastrzeżone" jedynie co do zasad wzajemnego  szacunku. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie materiałów jest jak najbardziej wskazane - nie myślmy jedynie o sobie. Z witryny tej nie czerpiemy żadnych korzyści (nie ma tu też reklam), a utrzymujemy ją z własnych środków i własnej pracy. Ma służyć powszechnemu dobru. Prosimy więc o wyrozumiałość, jeżeli nieświadomie wykorzystaliśmy czyjąś własność prywatną. Z góry przepraszamy, prosimy o wspaniałomyślność lub o ewentualny kontakt, a  usuniemy. Również w razie zauważenia błędów i niejasności, których wykluczyć nie możemy pomimo wszelkich starań, by była tu jedynie prawda.  

 Wszelkiego prawdziwego dobra wszystkim bez wyjątku życzymy. Z darem modlitwy o  oświecenie nas wszystkich światłem Bożej Prawdy.  

               Małgorzata        Stanisław        Valere Nihil

 

DEO  OMNIA  GLORIA
et  beatissimae virginis Mariae  

 

 

 

Gorliwość i ufność

  Strony mogą zawierać pliki cookies.    


 

O drodze do prawdy.pl - znak miłości

O DRODZE DO PRAWDY...  O BOGU I  O  SOBIE 

Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę, między potomstwo twoje a potomstwo Jej: Ona zmiażdży ci głowę, a ty czyhać będziesz na Jej piętę.  (Zob. Rodz 3,15; tą "piętą"- jak powiedziała sama Maryja, są Jej umiłowani Kapłani)

 

 

Święty Michale Archaniele broń nas w walce przeciw niegodziwością złych

ABYŚMY JEDNO BYLI (J1,21)

Translator

 

 (…)

Wszystko, co wam od jakiegoś czasu przepowiadałam, właśnie się spełnia.

 

Dlatego plan, który mam w stosunku do każdego z was, powinien być jak najszybciej spełniony.

 

Poświęciliście się Niepokalanemu Sercu Niebieskiej Mamy. Uczestniczycie przez to w Moim planie pokonania szatana, pierwszego twórcy grzechu i wszelkiego zła, które rozszerzyło się w świecie.

 

Idźcie ze Mną, a będziecie w świecie światłem nieskalanym, które zwycięży ciemności zła i grzechu.

Wezwałam was wszystkich do wejścia w głębiny Mojego Serca, aby móc dokonać w was prawdziwej przemiany.

 

(…)  Przy was stoi zawsze Mój Syn Jezus. Patrzy na was ze szczególnym umiłowaniem. To Jezus obecny pod białą postacią chleba w Eucharystii.

 

Wasz Wieczernik był prawdziwym Wieczernikiem Eucharystycznym. Do Jezusa w Eucharystii kierowała się wasza modlitwa, wasza miłość, wasze życie.

 

Macie coraz bardziej stawać się apostołami i nowymi męczennikami Jezusa obecnego w Eucharystii. Takie jest wasze powołanie.

 

Dlatego powinniście pogłębiać wasze wynagrodzenie, adorację i życie modlitewne.

 

Eucharystyczne Serce Jezusa dokona wielkich rzeczy w każdym z was.

 

Bądźcie ulegli. To najwięcej was kosztuje, lecz to najbardziej kocham.

 

Bądźcie ulegli. Często wam się to nie udaje. Wtedy wasza Niebieska Mama smuci się widząc, że tak wielkiej dobrej woli odpowiada w praktyce mała uległość. (…) 

 

Gromadźcie się, Moi najmilsi, wzrastajcie ze Mną na drodze, którą wam wytyczyłam.

 

To jest godzina waszego świadectwa!

 (…)

"Wezwałam was  do wejścia w głębiny Mojego Serca, aby móc dokonać w was prawdziwej przemiany...".   Wieczernik w ramach Ruchu Maryjnego  (DK 156)

24 maja 2020
Jednocz się z Moją modlitwą... - odrodzedoprawdy.pl

Z miłości do szukających Prawdy przy­chodzę, aby ponownie pokazać, czym faktycznie Prawda jest i co Ona oznacza, bowiem zapomniano

o tym.   Ja jestem Prawdą, a Prawda jest Miłością. Miłością Nieskończoną, Miłością Najwyższą, Miłością Wieczną.    (PŻwB 9.04.88)